برگی از تاریخ- سرطان همزمان 6 رهبر آمریکای لاتین که منتقد سیاست آمریکا بودند

بیست و هفت تیر 96 - سارا زهیری - ان آی تی وی نیوز

امروز کریمی نیا مدیرکل بهداشت و درمان سازمان پدافند‌ غیر عامل با اشاره به اخبار احتمال حمله بیوتروریسمی‌ مریم میرزاخانی اشاره کرد و گفت: بعضی کارشناسانImage result for ‫مریم میرزاخانی/ترور بیولوژیک‬‎ لایه‌های اطلاعاتی از کشور روسیه ذکر کرده اند که امکان حمله بیوتروریسمی‌ مریم میرزاخانی دانشمند ایرانی وجود دارد و برای بررسی‌ و صحت و سقم‌ این مطلب نیازمند این هستیم که نمونه‌هایی را دریافت و بررسی‌ بر روی این موضوع صورت گیرد تا به تأیید و رد این فرضیه‌ برسیم اما این فرضیه‌ را به سادگی نمی‌توانیم کنار بگذاریم و باید به این موضوع توجه جدی داشته باشیم تا تکرار این پدیده را شاهد نباشیم.

گنادی زیوگانف ، رهبر کمونیست های روسیه در شش مارچ 2013 خواستار تحقیق درباره مرگ هوگو چاوز ونزوئلایی شد. وی این مرگ را مشکوک خوانده و گفت: این بسیار فراتر از یک تصادف است که شش رهبر آمریکای لاتین منتقد سیاست های آمریکا همزمان دچار سرطان  شده باشند.

چگونه اتفاق و تصادفی ست که شش تن از رهبران کشورهای آمریکای لاتین که منتقد سیاست های ایالت متحده آمریکا بوده اند و سعی کرده بودند تا با ایجاد اتحادی موثر و مستقل برای استقلال کشورهای لاتین مبارزه کنند ، بصورت همزمان جانشان بوسیله ی بیماری مشترک سرطان در خطر می افتد؟  زیوگانف به تلویزیون دولتی روسیه گفت: من خواستار یک تحقیق و بررسی بین المللی کنترل شده در مرگ هوگو چاوز هستم.

ترور بیولوژیک مریم میرزاخانی

Cristina Fernández de Kirchner

دیلما روسف، رئیس جمهور  برزیل، فرناندو لوگو پاراگوئه ای و رهبر پیشین برزیل، لوئیس ایناچو لولا دا سیلوا، در چند سال گذشته با سرطان روبرو بوده اند. در سال 2006 نیز گزارش شد که فیدل کاسترو، رهبر بازنشسته کوبا نیز مبتلا به سرطان بود.

نظرات زیوگانف مشابه نظرات "مادوروس" معاون رئیس جمهور ونزوئلاست که چند ساعت قبل از مرگ هوگو چاوز با بیان " دشمنان تاریخی سرزمین ما مسئول سرطان چاوز هستند" در حقیقت آمریکا را مسئول مرگ هوگو چاوز اعلام کرد. به گفته ی وی حتی سرطان یاسر عرفات نوعی تلقیح بیولوژیک بیماری به وی بوده است.

لازم به ذکر است خود هوگو چاوز نیز بعد از تشخیص بیماری سرطان تصویری ساخت  مبنی بر "سرطان به عنوان اسلحه" که توسط آمریکایی ایجاد شده است. و گفته بود: آیا این عجیب است که تکنولوژی ای را برای گسترش سرطان اختراع کرده اند و ما 50 سال است که از آن بی خبریم

منبع

Hang The Bankers

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *