رضا مریدی: 80 میلیون ایرانی خواهان مرگ حسن روحانی هستند

18 دی 96 - ان آی تی وی نیوز

رضا مریدی سیاست مداری که از روش تهدید و مرگ استفاده می کند!

Ontario minister says Iranian people want the death of their president

رضا مریدی وزیر علوم و تحقیقات در کشوری که در آن شعار مرگ تهدید محسوب می شود شعار "مرگ بر" رئیس قانونی یک کشور را می دهد که چندی پیش ایشان را نماینده اکثریت مردم ایران خطاب کرده است.

رضا مریدی امروز گفت 80 میلیون ایرانی خواهان مرگ حسن روحانی و مرگ جمهوری اسلامی هستند و حاضرین در جلسه نیز شعار مرگ بر روحانی و مرگ بر جمهوری اسلامی سر دادند. این درحالیست که  ایشان چند روز پیش خواستار عدم خشونت و استقرار دموکراسی و حکومت قانون شده است .

متاسفانه این ادبیات مخصوص برخی نمایندگان ایرانی تبار از جمله رضا مریدی است و ایشان پیشتر نیز بارها خواهان حمله ی نظامی به ایران و اعمال تحریم های شدید در حق مردم ایران بوده است. ایشان از حامیان سناتور فروم در توهین به ایرانیان بود و هرگز خواستار عذرخواهی این سناتور کانادایی بعلت توهین ملت ایران نشد؛ اما امروز قلب ایشان برای مردم ایران در حال تپش است!

کریس الکساندر(Chris Alexander) وزیر سابق مهاجرت در کابینه حزب محافطه‌کار در دولت سابق نیز، از مواضع و درخواست‌های به حق و مدنی معترضین ایران حمایت کرده و از ایرانیانی که در این تجمع برای حمایت از مردم سرزمین مادری‌شان شرکت کرده‌اند، تشکر و قدردانی کرد.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *