راب راینر ترامپ را یک جامعه ستیز بیمار خواند

راب ماینر - ترامپ جامعه ستیز است

3 اسفند 96 - ان آی تی وی نیوز

کارگردان و بازیگر مشهور سینمای آمریکا در واکنش به تیراندازی اخیر در مدرسه‌ای در فلوریدا، ترامپ را مقصر خواند و او را یک جامعه‌ستیز بیمار نامید.

به نقل از آسوشیتدپرس، به دنبال تیراندازی در دبیرستانی در فلوریدا و اعتراض چهره‌های مشهور به قانون حمل اسلحه در آمریکا، راب راینر این امر را پایانی بر ریاست جمهوری ترامپ خواند.

فیلمساز مشهور هالیوودی در توییتر به آنچه «وطن پرستان حزب جمهوری‌خواه» نامید حمله کرد و خواست پیش از این که زندگی بچه‌های بیشتر و آمریکا بیش از این به خطر بیفتد، رییس جمهور را برکنار کنند.

کارگردان و نویسنده سرشناس در توییتر نوشت: تا کی باید مجبور باشیم یک جامعه ستیز از نظر روانی بیمار را تحمل کنیم؟ تا کی این بیمار روانی که فکر می‌کند رهبر جهان آزاد است باید مرگ‌های وحشتناکی برای کودکان بی‌گناه رقم بزند؟ اکنون وقت آن است تا وطن‌پرستان حزب جمهوری خواه در برابر او بایستند و به این بیماری پایان دهند.

این فیلمساز که تاکنون بارها ترامپ را به باد انتقاد گرفته رییس جمهور آمریکا را برای گزارش‌هایی مبنی بر دخالت روسیه در انتخابات ۲۰۱۶، مورد خطاب قرار داد و نوشت: زمانی بود که حزب جمهوری خواه بخشی از امنیت ملی محسوب می‌شد. وقتی ترامپ از پذیرش حمله روسیه به آمریکا سرباز زد، او در واقع از حمایت از آمریکا سر باز زد. وقتی او از حمایت از امنیت قانون اسلحه اجتناب می‌کند او از حمایت از آمریکا دارد اجتناب می‌کند.

راینر در چند روز اخیر و پس از حمله به این مدرسه توسط یکی از دانش‌آموزان مسلح، در توییتر ترامپ را بارها مورد خطاب قرار داه و یک بار هم دو روز پیش نوشته بود: ۲۱ میلیون دلیل برای اجتناب ترامپ از حمایت از فرزندان ما در مدرسه‌ها وجود دارد. سازمان اسلحه جیب گشادی دارد اما ما باید به آنها نشان دهیم که قلب‌های ما بزرگ‌تر از آنها و جیب‌های ما گشادتر از آنهاست.

منبع: مهر


اخبار مرتبط

 • خزانه‌داری آمریکا: در تدارک بازگرداندن تحریم‌های رفع شده علیه ایران هستیم
 • بسته های پستی حاوی بمب برای سیاهان در تگزاس ادامه دارد
 • واشنگتن پست: «خانم رئيس» جديد سيا شکنجه گر است
 • فرید زکریا:وزیر خارجه ی جدید آمریکا باید برجام را حفظ کند
 • سناتور آمریکایی: تحریم “جبهه نجباء” مبارزه با ایران است
 • رئیس پیشین سیا: ترامپ یک «عوام فریب بی اعتبار» است
 • فلیکس ساتر تاجر روس-طراح سرقت اموال و منابع ایران به بهانه فعالیت هسته ای و جاسوس سرویسهای آمریکایی
 • فارین پالیسی:انتصاب مایک پمپئو، خطر خروج آمریکا از برجام و برخورد‌ نظامی با ایران را افزایش می‌دهد
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *