پیش نویس تحریم های جدید علیه ایران در کنگره آمریکا – آمریکا با برجام وقت خرید

11 اسفند 96 - ان آی تی وی نیوز

به گزارش وب‌سایت مجلس نمایندگان آمریکا، پیش‌نویس این طرح توسط اد رویس، رییس کمیته‌ی روابط خارجی مجلس نمایندگان و همچنین الیوت انگل، عضو ارشد این کمیته تهیه شده است.
این طرح در صورت تصویب، به دولت آمریکا اجازه می‌دهد تا همه‌ی شرکت‌هایی را که سپاه پاسداران در آن کمتر از ۵۰ درصد سهام دارد، مورد تحریم قرار دهد.

این طرح نشان میدهد در خلال این مدت آمریکا طرح شناسایی اموال سپاه پاسداران را تکمیل کرده است.
اد رویس در بخشی از سخنان خود، در مورد این طرح گفت: سپاه به عنوان بازیگر اقتصاد ایران از برنامه‌های هسته‌ای و موشکی این کشور حمایت مالی انجام می‌دهد و باید صدها شرکت اصلی این نهاد در آینده تحریم شوند.

لازم به ذکر است در چهارم دسامبر 2013 سایت رسمی وزارت خزانه داری آمریکا طی مطلبی ادامه یافتن تحریم ها را به نفع ایران دانست و گفت: باید تحریم ها را لغو کنیم. سپاه پاسدارن ایران با دستیابی به تکنیک دور زدن تحریم توسط مجری خود بابک زنجانی در حال قدرت گرفتن است.

این سایت نوشت: تاجری ایرانی توسط شرکت ها و بانک هایش در سراسر جهان در حال انتقال میلیاردها دلار به ایران است

Order (E.O.) 13382

وزارت خزانه داری آمریکا مطابق دستورالعمل اجرایی 13382 امروز بابک زنجانی ، یک تاجر ایرانی به همراه یک بانک مالزیایی اش و یک شبکه بین المللی از شرکت های او را که برای انتقال میلیاردها دلار از پولهای ایران ، از جمله ده ها میلیون دلار به سمت سپاه پاسدارن اختصاص یافته است تحریم کرد. هدف این تحریم جلوگیری از تکثیر سلاح های کشتار جمعی توسط ایران و حامیان آن است

"دیوید کوهن، معاون وزیر اطلاعات تروریسم و اطلاعات مالی، گفت:" با توجه به اینکه تحریم های بین المللی به طور فزاینده ای خفه کننده شده اند، ایران به تکنیک های پولشویی مجهز شده است و پولهای نفت و پولهای دیگرش را تحت نامی دیگر به ایران منتقل می کند که شاملRelated imageمیلیاردها دلار می شود. ""از طریق بابک زنجانی، دیمیتری کامبیس یا همدست انتخاب شده فردا، ما در تلاش برای کشف و نابود کردن تلاش های ایران در جهت دورزن تحریم های بین المللی و سوء استفاده از سیستم مالی جهانی خواهیم بود.

  • با روی کار آمدن دولت حسن روحانی بابک زنجانی به عنوان گرداننده شبکه دور زدن تحریم ها بازداشت و مورد محاکمه و عاقبت به اعدام محکوم شد.
  • در خلال دادگاه های زنجانی و از سوی دیگر رضا ضراب بسیاری از شگردهای ایران (سپاه) در دور زدن تحریم ها لو رفت و بسیاری از نهادها و اشخاصی که در دور زدن تحریم ها به ایران کمک می کردند دستیگر یا تحریم شدند.
  • رسانه بلومبرگ در 13 آبان 96 برخی از شگردهای ایران را فاش کرد.

نقش مایکل فلین

مایکل فلین، زمانی وارد کاخ سفید شد که سازمان سیا برای از بین بردن اقتصاد ایران دستور داد.برخی از خائنانی که کل ریاست جمهوری اوباما را احاطه کرده بودند، فلین را به اوباما پیشنهاد دادند. فلین را دو دفتر اطلاعاتی خارجی به دفتر اطلاعات ملی اوباما انتقال دادند - هیچ کدام از آنها روسی نبودند. یک سال بعد اوباما قرار بود فلین را به توصیه خائنان اخراج کند .
به یاد داشته باشید، اوباما تنها عضو کنگره بود که  از دولت بوش و سیا سئوال می کرد که دروغ می گوییم که عراق دارای سلاح های هسته ای است. بنابراین، در اینجا این است که چگونه اوباما  وارد داستان شد( در حدود 2011). اوباما می دانست که ایران هیچ سلاح هسته ای ندارد، اما سازمان سیا  طرحی از فلیکس ساتر آورده است و اوباما معتقد بود که باید دوستی یک سیاستمدار قدرتمند کلیدی جمهوری خواه را به دست می آورد.از این رو تصمیم گرفت تا برخورد آمریکا با تمدن اسلام را یک دروغ نشان دهد

بنابراین، در اینجا مایکل فلین از طرف پرزیدنت اوباما و حقوق بگیران ترکیه، یا اسرائیل یا هر دو با کاخ سفید مجاز به برنامه ای برای سرقت میلیاردها دلار از ایران است.سرپرست ترامپ، عزرا کوهن، همچنین به عنوان عزرا کوهن واتنیک، یک اسرائیلی 30 ساله شناخته شده است که از فلسطین و از دی.آی.آ  به سمت کاخ سفید رفته است.

کوهن فلین را به کنگره و اف بی آی رساند. تمام شواهد اکنون در دسترس نیست  اما از آنجا که کوهن به عنوان یک هوش مصنوعی با ترکیه و اسرائیل کار می کرد ، ما می توانیم مطمئن باشیم که در این نقطه هیچ یک از آنها روسی نبودند.

 

از دیگر مفادی که کمیته روابط خارجه مجلس نمایندگان آمریکا پیش نویس لایحه یی در مورد آن تهیه کرده است طرحی ست که در آن از رئیس جمهور آمریکا می خواهد حزب الله را بعنوان یک گروه شبه نظامی خارجی،  قاچاقچی مواد مخدر و یک سازمان جنایتکار فرامرزی لیست گذاری کند .

دادستان آمریکا  نیز یک کمیته ویژه تشکیل داده تا فعالیت های شبه نظامیان حزب الله را مورد بررسی قرار دهد .

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *