تحریف مقاله مازیار شکوری توسط یاسین اهوازی جهت دفاع از تجزیه طلبان

18 فروردین 97 - ان آی تی وی نیوز

امروز گفتگویی در ایران ایران گلوبال میان آقایان بستجاني ،مازيار شكوري ، ياسين اهواز ي و مهران كمالپور پیرامون موضع گیری درباره تظاهرات در اهواز صورت گرفت.

این گفتگو که توسط کیانوش توکلی از نسیم اقدم  در حمله به ساختمان یوتیوب شروع شد در بخش دوم به موضع گیری پیرامون تظاهرات اهواز پرداخته شد که عده ای ساز تجزیه طلبی کوک کرده اند. در خلال این گفتگو یاسین اهوازی در دفاع از تجزیه طلبان مقاله مازیار شکوری را تحریف کرده و دست به تحریف برخی ایسم ها نیز جهت مشروعیت بخشیدن به حق تجزیه طلبی زده است.

در این میان مازیار شکوری  در پی صحبتهای یاسین اهوازی که حاوی برچسب هایی به مازیار شکوری است در صفحه فیسبوک خود نوشته است: گفتگوی امروز در ایران گلوبال پیرامون فتنه اخیر تجزیه طلبان در خوزستان. البته یاسین اهوازی مقاله بنده در مورد کتاب آقای استرانگ را تحریف نمودند. استناد بنده به کتاب حکومت شیخ خزعل پیرامون تجزیه طلبی شیخ خزعل بود نه اینکه نام خوزستان چه بوده است. یاسین اهوازی با اعتقاد به اقلیم عربستان و ملیت ها در ایران و در آخر بحث اشغالی بودن خوزستان بی شک تجزیه طلب است و ادعای حزب تضامن در مورد تجزیه طلب نبودم کاملا دروغ است. نام برده در مورد مرحوم دریادار احمد مدنی میگوید ناسیونالیست بود گمان کرده است که میباید مانند این تجزیه طلب مفسد فی الارض می بود. البته وقاحت آنقدر بالا است میگوید فکر کردم آقای شکوری نماینده رژیم هستند.

گفتگوی انجام شده را می توانید در ویدئو زیر مشاهده نمایید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *