واکنش یاران احمدی نژاد به اظهارات خلیلیان با خبرگزاری تسنیم: غلط کرده اند با شما!

19 فروردین 97 – ان آی تی وی نیوز

کانال دولت بهار در واکنش به مصاحبه تسنیم با یکی از وزرای دولت احمدی‌نژاد نوشت: آن وزرا غلط کرده‌اند با شما.

 یاران محمود احمدی نژاد در این کانال در واکنش به اظهارات صادق خلیلیان که گفته بود وزرای احمدی‌نژاد با وی درباره برخی اقدامات غیرقانونی و غیراصولی اتمام حجت کرده بودند، اظهارات توهین‌آمیزی خطاب به وزرای دولت نهم و دهم مطرح کرد و خطاب به صادق خلیلیان نوشت: آن وزرا غلط کرده‌اند با شما! قبل از دکتر احمدی‌نژاد چی بودید؟ حالا چی هستید؟! بروید خیابان ببینیم اصلاً مردم اعتنایی به شماها می‌کنند؟! مرد باشید.

تسینم نوشته بود: صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی در دولت دهم با بیان اینکه، رفتارهای امروز آقای احمدی‌نژاد نگران‌کننده است، تصریح کرد: بنده با رفتارهای آقای دکتر احمدی‌نژاد موافق نیستم و به نظرم ایشان در مسیر درستی حرکت نمی‌کند؛ دولت‌های نهم و دهم خدمات قابل‌توجهی به کشور و مردم داشته است و ما نگرانیم که این خدمات با رفتارهای نادرست و افراطی زیر سؤال نرود.

وی با بیان اینکه، اصل نظام و ولی‌فقیه دو معیار اصلی و غیرقابل خدشه برای وزرای دولت نهم و دهم است، گفت: ما تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی را واجب شرعی و عقلی می‌دانیم و تحت هیچ شرایطی نمی‌پذیریم که برخی بخواهند با حاشیه‌سازی برای کشور، تابع معظم‌له نباشند.

خلیلیان گفت: اگر آقای دکتر احمدی‌نژاد امروز می‌گوید که دلسوز کشور و تابع امام است باید این ادعا را در عمل با تبعیت از بیانات مقام معظم رهبری ثابت کند؛ رفتارهای ایشان این نگرانی‌ها را ایجاد کرده که آقای احمدی‌نژاد با تحت تأثیر قرار گرفتن از سوی چند نفر، قصد دارد خدمات خود را از بین ببرد؛ اطلاع دقیق دارم که وزرای آقای احمدی‌نژاد به ایشان تذکر داده و تصریح کرده‌اند که به‌طور کامل گوش‌به‌فرمان مقام معظم رهبری بوده و تنها از بیانات ایشان تبعیت می‌کنند.

عضو کابینه دولت دهم، با بیان اینکه قاطبه وزرای دولت نهم و دهم با رفتارهای غیرقانونی احمدی‌نژاد مخالف هستند، گفت: برخی از دوستان ما که در کابینه نهم و دهم آقای احمدی‌نژاد حضور داشتند، در دیداری حضوری با ایشان اتمام‌حجت کردند؛ توصیه دوستان ما این بود که ایشان در چارچوب قانون اساسی مباحث خود را دنبال کرده و از مواضع غیراصولی و غیرقانونی پرهیز کند.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: توصیه می‌کنم که آقای احمدی‌نژاد قدر فرصت‌هایی که نظام به ایشان داده را بداند و گذشته خود را به خاطر زیاده‌خواهی چند نفر بیش از این خراب نکند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *