افزایش شمار شهدای راهپیمایی بازگشت به ۶۳ تن رسید

25 ارذیبهشت 97 - ان آی تی وی نیوز

به نقل از خبرگزاری فلسطینی شهاب، وزارت بهداشت فلسطین امروز سه شنبه اعلام کرد که شمار شهدای راهپیمایی میلیونی بازگشت از روز گذشته تا این لحظه به 63 تن رسیده است.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که امروز در درگیری‌ بین نظامیان اسرائیل و شهروندان فلسطینی در مرزهای غزه دو تن شهید و 160 نفر زخمی شدند که در مجموع شمار شهدا از روز گذشته تاکنون به 63 تن رسیده است.

شمار شهدای راهپیمایی بازگشت از ابتدا(دهم فروردین) تاکنون به 111 نفر رسیده که هفت نفر از آن‌ها کودک هستند و طی این مدت حدود 12 هزار نفر نیز زخمی شدند.

زخمی شدن 62 تن در کرانه باختری

به گزارش خبرگزاری فلسطین الیوم امروز سه شنبه در درگیری بین نظامیان صهیونیست و شهروندان فلسطینی در مناطق مختلف کرانه باختری 62 شهروند فلسطینی زخمی شدند.

بر اساس این گزارش امروز سه شنبه بعد از برگزاری راهپیمایی‌هایی به مناسب هفتادمین سالگرد نکبت در مناطق مختلف کرانه باختری از جمله ورودی دو شهر "رام الله" و "البیره شمالی"، و در شهرک‌های "بدرس"، "النبی صالح" در غرب رام الله و در ورودی شمالی شهر "بیت لحم، و محله "باب الزاویه" در مرکز شهر الخلیل درگیری‌هایی بین نظامیان اسرائیل و شهروندان فلسطینی به وقوع پیوست.

 

منبع: تسنیم

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *