امید فراغت: نیمی از فدراسیون ها را به بانوان بدهید

21 خرداد 97 -امید فراغت - ان آی تی وی نیوز

آقای سطانی فر؛
کابینه دولت اسپانیا الگوی تان باشد!
نیمی از فدراسیون ها را به بانوان بدهید!

آقای سلطانی فر؛
به عنوان یک شهروند پرسش گر از انتصاب خانم بخشی به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان از شما تقدیر و تشکر می کنم. موجودیت ورزش در جامعه امروز می تواند به عنوان یک خط شکن کارکرد داشته باشد جامعه بانوان امروز بر مدار خواست ها و مطالبات شکل گرفته و این موضوع باید برای مسئولان حائز اهمیت باشد چرا که پیام خواست ها و مطالبات یعنی زنده بودن نیمی از ملت، ملتی که بر اساس آزمون و خطا به موقعیت فعلی رسیده است!.
آقای سلطانی فر؛
آیت الله هاشمی بر این نظر بود که جامعه به عقب باز نمی گردد اما برای جلو رفتن هم باید برنامه داشت یکی از این برنامه ها موضوع توانمند سازی بانوان جامعه است که راقم سطور بر این نظر است که محدودیت های غیرکاربردی باعث شد بانوان به فکر موقعیت خودشان بیفتند و این واقعیت به گونه ای شده که هیچ کس نمی تواند خواست و مطالبات آنان را نادیده بگیرد!
آقای سلطانی فر؛
جایگاه ورزش جولانگاهی ست که می تواند عرصه موفقیت و اثربخشی بانوان جامعه ایران باشد و شما به عنوان متولی ورزش می توانید این امکان گسترده را برای بانوان جامعه فراهم آورید
آقای سلطانی فر؛
همان طور که ۶۰ درصد کابینه دولت جدید اسپانیا را زنان تشکیل داده اند شما نیز باید فضایی ایجاد کنید که نیمی از روسای فدراسیون های ورزشی بانوان باشند و این اتفاق شدنی ست!
آقای سلطانی فر؛
دست به اصلاحات اساسی در تغییر نگرش و رفتار جامعه ورزش بزنید و در ادبیات جدید بانوان یکه تاز عرصه های مدیریتی و میدانی خواهند بود! امروز آن به انجام برسانید که جبر روزگار فرداها آن را به انجام خواهد رسانید بنابراین امروز، مرد آینده باشید!

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *