محمد کرمی: برد تیم ملی ایران، خائنین فرقه رجوی را به کما برد

28 خرداد 97 - محمد کرمی- ان آی تی وی نیوز

خائنی که به مردم عراق تبریکی میگوید . اما در برابر تیم ملی ایران به کما فرو میرود .راستی چه بر سر این فرقه جنایت کار تروریستی امده است . کسانی که به ظاهر خود را ایرانی می دانند . زمانی که تمام ایرانیان این پیروزرا جشن میگیرند و هموطنان داخل کشور تا دم سحر مشغول جشن وپایگوبی در خیابان ها هستند اما مریم قجر عضدانلو و سران این فرقه در سکوت مطلق فرو می روند در واقع و این گل به دروازه ایدئولوژیک فرقه رجوی خورد .که بر اثر ضربه وارده کماکان در کما مطلق به سر می برند ….
برد تیم ملی ایران، خائنین فرقه رجوی را به کما برد
روز جمعه دومین روز مسابقات جهانی در روسیه بود 25 خرداد ( 15 ژوئن ) مسابقه فوتبال بین تیم ملی ایران و تیم ملی مراکش بود . دفاع سخت بیست دقیقه اول در مقابل حملات پر دامنه مراکشی ها . بعد از ان که بازیکنان توانستند ان فضا و جو اولیه را بشکنند . بازی را بدست بگیرند.در 95 دقیقه بازی که جریان داشت تمام ایرانی ها ، یعنی انهائی که خود را ایرانی می دانند و قلبشان با تیم ملی ایران می تپید . فارغ از مواضع سیاسی و نقطه جعرافیائی که قرار داشتند . بااین جریان بازی فوتبال که نگاه میکردند پایئن و بالا می شدند و حتی پاهی وقت ها عصبی می شدند ، گاهی اوقات از جای خود نیم خیز می شدند .در دقیقه 95 که عزیز بوهدوز بازیکن مراکشی به اشتباه دروازه خود را گشود . ( یعنی همان اشتباهی که در جام جهانی ارژانتین بازی ایران و پرو ؛ حسین کازرونی با چنین اشتباهی دروازه خودی راگشود ) . از این پیروزی بدست امده هشتاد میلیون ایرانی در داخل کشور این برد شیرین را جشن گرفتند و در بعضی از شهرها اتش بازی هم براه افتاد . در اکثر ها مردم تا نزدیک صبح در حال شادی و سرور بودند . در کشورهای اروپائی یا امریکا ، در روی این کره خاکی هر کجا ایرانی ها بودند از این پیروزی خوشحال و ساعت ها جشن و پایکوبی بود . حتی بسیاری از مردم عربستان در این شادی خود را سهیم کردند و جشن گرفتند که در دنیای مجازی به صورت گسترده انعکاس پیدا کرد.
ایران در گروه مرگ صدر نشین شد . اولین بار است که ایران دو دوره متوالی به جام جهانی می رود .اولین پیروزی ایران در نخستین بازی جام جهانی .شکستن رکورد 19 بازی بدون شکست مراکش … من شخصا از سروازی و پیروزی تیم ملی ایران جدا از سیاست کشورم خیلی خوشحال هستم .وقتی که در فیلم ها می بینم که هموطنان چه ان خانمی که با حجاب کامل و پرچم رسمی ایران در کنار هموطنی دیگر که از یک کشور اروپائی امده و بدون حجاب است و با پرچم و سنبل شیر خورشید که به ان معتقد است در کنار هم تیم ملی ایران راتشویق می کنند و زمانی که تیم ملی ایران پیروز میدان می شود و گل وارد دروازه حریف می شود ناخداگاه هموطنان با هر مذهب و مرام همدیگر را در اغوش میگیرند و اشگ شوق می ریزند . انهم در این برهه از زمان که چماق تحریم ها بر سرمردم ایران فرود می اید از یک سو و از سوئی دیگر تعدای سودجو جیب مردم تحت ستم را تخلیه می کنند .
دراین بین فقط انهائی که خائن به ایران و ایرانی و خاک مقدس ایران هستند عزا میگیرند.باند جنایت کار فرقه رجوی در در این کرده خاکی تنها افراد و ایرانی نمائی ها ی بودند که مطلقا واکنش نشان ندادند . در حالی که مریم قجر عضدانلو پیروزی تیم ملی عراق را به مردم و بازیکنان عراقی تبریک می گوید .خائنی که به مردم عراق تبریکی میگوید . اما در برابر تیم ملی ایران به کما فرو میرود
راستی چه بر سر این فرقه جنایت کار تروریستی امده است . کسانی که به ظاهر خود را ایرانی می دانند . زمانی که تمام ایرانیان این پیروزرا جشن میگیرند و هموطنان داخل کشور تا دم سحر مشغول جشن وپایگوبی در خیابان ها هستند اما مریم قجر عضدانلو و سران این فرقه در سکوت مطلق فرو می روند در واقع و این گل به دروازه ایدئولوژیک فرقه رجوی خورد .که بر اثر ضربه وارده کماکان در کما مطلق به سر می برند . یک بار دیگر در عمل مریم قجر عضدانلو و فرقه رجوی نشان دادند که ضد ایران وایرانی هستند و ضد مردم ایران هستند . هرکسی که خودش را میهن پرست می داند باید بیش از پیش به تیمِ ملیِ ایران توجه و تشویق کندمگر اینکه شما خود را ایرانی ندانید.
زمستان می رود و روسیاهی و طن فروشی و خائن بود بر پیشانی فرقه رجوی می ماند.

 

محمد کرمی 2018 / 06 / 18

0

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *