حذف فیزکی مالک شراعی توسط سران فرقه رجوی در البانی !

درخواست درباره اقدام کثیف فرقه رجوی

2 تیر 97 - احمد دارایی - ان آی تی وی نیوز

حتي يكبار هم به يكي از دوستانش گفته بود كه من نميتوانم چيزي بگويم چون برايم سخت تمام ميشود مالک 1ولي در اين اواخر جانش به لبش رسيده بود و قصد خروج از سازمان را داشت اما يك دفعه اعلام شد كه در آب غرق شده است چيزي كه مرغ پخته را هم به خنده مي اندازد آنهم در مورد مالك كه از سيزده سالگي در آب بوده است....

خذف فیزکی مالک شراعی توسط سران فرقه رجوی در البانی !

سلام به تمام دوستان

فكر ميكنم خبر كشته شدن مشكوک یک تن از اعضاي مجاهدين كه در زندان اشرف سه بوده‌اند را نشنيده باشيد يا شايد هم بشنوید

اولين مرگ مشكو ك نيست و قظعا آخرين آن‌ها هم نخواهد بود

دوروز پيش در رسانه هاي آلباني فاش شد كه یک تن از مجاهدين در يك بركه كه كنار زندان اشرف است غرق شده‌اند و روز بعد جسد آن‌ها پيدا شده است

يكي از نفرات به اسم مالك شرايي كه از بچه هاي منطقه جنوب ايران بوده و خودش در ايران هم غريق نجات بود.

اما چرا مجاهدين در اين مورد سكوت اختيار كرده اند

خوب است بدانيد كه مالك از بازماندگان كشتار اشرف در عراق بوده است همان صدنفر كه رجوي به اسم حفظ اموال در اشرف نگه داشت و تمام نفرات را به كشتن داد چيزي كه از اول هم ميدانست پايانش خونريزي خواهد بود ولي چرا اين كار را كرد .

خيلي ساده رجوي براي بقاي مريم كه در اروپا بتواند لانه هاي ترور را بر پانگه دارد تمام نفرات را هم حاضر به قرباني بود كما اينكه بعد از كشتار نوزدهم فروردين در اشرف كه سي و شش نفر كشته شدندبا وقاهت تمام گفت كم داده ايم و اين كمترين بها بوده است او حتي پسر خود را هم كه جز ناراضيان به خود او بود به قتلگاه فرستاد اما محمد از گلوله ها جان سالم بدر برد .

اما حالا چرا اين مرگ هاي مشكوك .بله مالك نفري بود كه در كشتار اشرف بود و اطلاعاتي داشت كه هيچ وقت به زبان نياورد و حتي يكبار هم به يكي از دوستانش گفته بود كه من نميتوانم چيزي بگويم چون برايم سخت تمام ميشود ولي در اين اواخر جانش به لبش رسيده بود و قصد خروج از سازمان را داشت اما يك دفعه اعلام شد كه در آب غرق شده است چيزي كه مرغ پخته را هم به خنده مي اندازد آنهم در مورد مالك كه از سيزده سالگي در آب بوده است و براي اينكه خودش را نشان بدهد در ايران بادوستانش مسابقه ميداده كه از عرض كارون با شنا عبور كند و اين كار را بارها وبارها انجام داده بوده است .

و اما چرا مجاهدين در اين مورد سكوت كرده اند او ل براي اينكه ميتينگشان در پاريس كه بزك كردن چهره مريم است تحت شعاع قرار نگيرد در مرحله بعد اگر بخواهد در اين مورد سكوت را بشكند و چيزي بگويد اول بايد بگويد كه چطور يك نفر كه خودش حرفه‌اش شنا بوده است غرق شده آنهم در يك بركه كه آب راكت داشته و عمق زيادي هم نداشته است .

و چطوري است كه براي يك عضو شوراي رهبريتان كه به يك سردرد كوچك مبتلا ميشود بسيج ميدهيد و شبانه به اروپا اعزام ميكنيد مثل شهين حائري كه معروف بود به قصاب اما نميتوانيد يك جوان كه تمام زندگيش را در اولين بهار جواني گذاشته و به شما پيوسته را از مرگ نجات دهيد

آيا اين را نميشود گفت قتل .

آيا اطلاعاتي كه مالك داشت كه همه ميدانيم چه چيزهايي بوده از اين كه تا آخرين لجظات حتي نفراتي كه خودت براي به اصطلاح حفظ اشرف گذاشته بودي از مخفيگاه ضد بمبت به هيچ عنوان خبر نداشتند

و آيا اين عراقي ها نبودند كه به شما گفتند كه اگر شما حركات مشكوك ديده بوديد چرا به ما اطلاع نداده بوديد شما كه براي يك نفر كه براي امداد ميخواست برود درب كميساريا را از جا ميكنديدو به كوبلر ايراد ميگرفتيد كه مارا به زندان ليبرتي آورده .

آيا اين حرفها عير واقعي است آيا نميشد جلوي كشتار هفت و شش مرداد را گرفت آيا نميشد جلوي موشك هايي كه در ليبرتي ميخورديم را گرفت آيا نميشد جلوي كشتار ده شهريور را گرفت و آيا هاي ديگر .

چرا تمام اين جنايت را ميشد جلويش را گرفت اما رجوي با خون بيشتر ريخته شدن ارتزاغ ميكرد و براي خودش و زنش هر چه بيشتر عمر ميخريد

اكبر سمسار پور در بيست و پنج سالگي به طرز مشكوكي فوت كرد و علت را بيماري گفتند در حالي كه تا شب آخر روي تانك داشت كار ميكرد تنها اتهامش اين بود كه در مورد انقلاب خودساخته حرف داشت و قبول نداشت و بايد حذف فيزيكي ميشد.

آيا ياسر پسر جواني كه در اشرف دست به خودسوزي زد را نميشد جلويش را گرفت بله ميشد ولي ياسر به ماندن در اشرف معترض بود و بايد آنقدر تحت فشار روحي ميگذاشتنش كه در سن بيست سه چهار سالگي دست به خودسوزي بزند كه حتي نگذارند برايش مراسم هم بگيرند .

آيا جلوي مرگ رضا را نميشد گرفت ،آيا جلو مرگ نصرالله شمس الهي را نميشد گرفت ، آيا جلوي مرگ مرضيه رضايي را نميشد گرفت .

آيا بايد مينو فتحلي كشته ميشد .ايا بايد سميا و مريم و غيره و ذالك كشته ميشدند

از نظر رجوي بله تمام معترضين در جنبش بايد حذف شوند كه مانعي بر سر راه خودش و زنش نباشند اين شيوه و قانون رجويست نه اينكه بايد كشته شوند كه اكر در زمانهاي خاصي هم باشد برايش بيشتر سود دارد مثل حمله آمريكا كه افرادي را عمداً فرستاد در جايي كه آمريكاييان اخطار كرده بودند و همه كشته شدند بله گفتم اين كشتار ها تا زماني كه حتي يك معترض در صف رجوي وجود دارد ادامه خواهد داشت .

اما رجوي بايد اين را خوب بداند كه هر چقدر هم كه تلاش مزبوحانه براي بقاء بكند بالاخره در يك سربالايي از پشت به زمين خواهد خورد اگر ديكتاتوري در دنيا پيدا كرد كه عمر جادان داشته است رجوي نفر دوم خواهد بود دير و زود دارد ولي سوخت وسوز ندارد صبح نزديك است و در سپيدي صبح چهره كريحش از هم خواهد پاشيد و اين را به عينه خواهيم ديد

به اميد آن روز كه دور نيست

احمد دارابي -  2018 /06/ 23

0

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *