گفتگویی از فرامرز دادرس و حشمت رئیسی:حرفه اصلی فرقه رجوی جاسوسی برای بیگانگان است

6 تیر 97 - ان آی تی وی نیوز

گفتگویی از فرامرز دادرس و حشمت رئیسی:حرفه اصلی فرقه رجوی جاسوسی برای بیگانگان است.

 

  • سپاه پاسداران در نظر داشت بخشی از نیروهای تروریستی که در شرق ایران هستند را مهار کند و برای اینکار بنا به فشار اسرائیل و آمریکا برای خروج از سوریه قصد داشت لشکر فاطمیون را در شرق کشور مستقر نماید.
  • ارتش آزادی بخش سوریه که گروهایی تندرو بودند و  آمریکا نام آنها را تروریست خوب گذاشته است و از لحاظ مالی از آنها حمایت می کرد و در نهایت مشخص شد این پولهای هنگفت را تروریست های خوب بالا کشیدند تروریست های خودی و خانگی آمریکا و عربستان و اسرائیل هستند که قرار است مجاهدین نیز به عنوان تروریست های خوب و خانگی برای قسمت شرقی ایران مورد استفاده قرار گیرند.
  • این خطر هست که اطراف ایران (گروه های مسلح کرد، گروهای مسلح عرب) و اکنون گروه مجاهدین مورد محاصره قرار گیرد.
  • سرلشکر لوی ، یک ژنرال اسرائیل که مسئول جمع آوری اخبار ایران است قرار است از مجاهدین به عنوان نیروی کمکی برای شبکه مستقر اطلاعاتی داخل ایران استفاده نماید که نهایتا مبدل خواهد شد به شبکه های جنش های نظامی و نیمه نظامی در مناطق مرزی ایران ، خصوصا خوزستان که بسیاری از صادرات ما از آنجا می گذرد و منطقه استراتژیک ایران است.
  • مجاهدین بدلیل شناخت با زبان عربی برای رخنه در جنبش های شیعه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این گروه جذب و دفع خود را از دست داده اند به همین دلیل سن اعضا این فرقه اجازه عملیات نظامی منسجم را نمی دهد اما بعنوان نیروی اطلاعاتی مورد استفاده هستند.
  • خانم زاخارووآ گفت: بعد از جنگ سرد روسیه تمام درب ها رو به سوی غرب باز گذاشت اما آنها ما را فریب دادند. آنها با کشیدن سیم های خاردار به دور ما جواب حسن نیت ما را دادند.
  • طبق نظر سنجی ها 80 درصد فرانسوی ها از ترامپ که به شدت حامی اسرائیل است متنفر هستند.
  • مجموعه رفتارهای نتانیاهو و ترامپ غرب در حال پرداخت بهایی سنگین است.
  • یک افسر اطلاعاتی فرانسوی که مسئول یک موسسه تحقیقاتی نیز هست و از دوستان من (فرامرز دادرس س) است به من گفت اسرائیل برای اولین در تاریخ این کشور با یک حریف قدر روبرو شده اند و آن ایران است.
  • این وزیر پیشین که اسرائیل به جرم جاسوسی برای ایران دستگیر کرده و اولین بار ایشان را به دلیل قاچاق مواد مخدر به زندان انداخته است باید توجه کنیم ایشان پزشکی کودکان را در دانشگاه بن گوریون خوانده و افسر و خلبان در نیروی هوایی اسرائیل بوده است و وزیر انرژی و زیر ساخت اسرائیل بوده؛ به این معنی که در کابینه امنیتی اسرائیل شرکت داشته است -و همچنین توجه کنیم طبق اسناد نزدیک 2200 نفر از کسانی که اسرائیل به عنوان دشمن شناسایی کرده است ترور شده اند- چظور یک وزیر، یک پزشک ممکن است قرص بفروشد؟! و چرا یک وزیر یهودی برای جمهوری اسلامی کار کند؟ مگر اینکه نفوذی بوده باشد. یادمان باشد یکی از کارهایی که این آقا انجام میداده معرفی اشخاصی بوده به جمهوری اسلامی برای جاسوسی در ازای پولهای کلان که متاسفانه قابل باور نیست و یک بازی اطلاعاتی می تواند باشد. یادمان باشد برخی از جاسوس هایی که گفته می شود اعدام خواهند شد یا اعدام شده اند هرگز این اتفاق برایشان نیفتاده است...
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *