ارتش اسرائیل با انتشار یک ویدئو از تجهیز کامل تروریست ها برای حفاظت از جولان خبر داد

8 تیر 97 – ان آی تی وی نیوز

ارتش اسرائیل با انتشار ویدئویی اعلام کرد که چندین تُن کمک‌های مختلف برای معارضان سوری حاضر در بلندی‌های جولان ارسال کرده است.

این کمک‌ها شامل ۳۰۰ چادر، ۱۳ تُن مواد غذایی، ۱۵ تُن تجهیزات پزشکی و دارویی و همچنین ۳۰ تُن پوشاک بود.

ارتش اسرائیل با بیان اینکه ارسال کمک‌ها در عملیاتی موسوم به «همسایه خوب» طی چندین ساعت، انجام شد، ادعا کرد دریافت‌کنندگان این کمک‌ها زنان و کودکان آواره سوری هستند که از عملیات ارتش در منطق جنوبی گریخته‌اند.

این در حالی است که در مناطقی که کمک‌ها به آنها ارسال شده، فقط معارضان مسلح و تروریست‌های سوری که با نیروهای ارتش و مقاومت مبارزه می‌کنند، حضور دارند. ارسال این کمک‌ها با آغاز عملیات ارتش و نیروهای سوری برای پس گرفتن مناطق تحت تصرف معارضان در درعا و قنیطره همزمان شده است.

در این بیانیه همچنین مجددا اذعان شده که ارتش اسرائیل برای سال‌هاست که به معارضان و تروریست‌های سوری حمایت‌های مالی و لوجستیکی ارائه می‌کند.

ارسال این کمک‌ها با آغاز عملیات ارتش و نیرو‌های سوری برای پس گرفتن مناطق تحت تصرف معارضان در درعا و قنیطره همزمان شده است.نیرو‌های ارتش سوریه در جریان عملیات پاکسازی شهرک‌های «بصر الحریر و ناحته» واقع در ریف شرقی درعا، با سلاح‌هایی مواجه شدند که ساخت اسرائیل است.

در فیلم زیر که توسط اسرائیل منتشر شده است از این کمک ها بعنوان کمک های انسان دوستانه نام برده اند.

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *