گوردن داف: اگر پرونده فلین بررسی میشد به سرقت اموال ایران توسط ترامپ و اردوغان میرسیدیم

 

12 تیر 97 - سارا زهیری- ان آی تی وی نیوز

گوردن داف، سردبیر سایت icliks.wordpress.com در مقاله از پشت پرده های محاکمه مایکل فلین پرده بر میدارد. وی معتقد است سوزاندن فلین به عنوان یک مهره به دلیل نقش او در پروژه ی منهتن سوهو توسط ترامپ و فلیکس ساتر (سرپرست مافیای روسیه) و اردوغان و تیم الیگارش او جهت سرقت اموال ایران بوده است. وی معتقد است برای ادامه ضربه اقتصادی به ایران که از نقشه های چندین ساله ترامپ است باید علاوه بر سرقت اموال ایران شبکه دور زدن تحریم های ایران هم متوقف میشد و فلین مهره ای بازی خورده در این میان است.

وی طی مقاله ای آمریکا را پریشان حال از انتخاباتی میداند که یک سوی آن روسیه و پوتین است.پریشان از  دولتی که می گویند توسط روس ها نصب شده و ترامپ جیمز کومی را اخراج کرده است تا مانع از افشای این مقوله شود؛ وی می گوید: اما با وجود تمامی خطرات روزنامه نگاران جسور ما بی وقفه به ما نشان دادند که ما آمریکایی ها باید میان دولت روسیه (پوتین) و توطئه روسی که بین المللی ست و روسیه در هسته ی آن قرار ندارد تفاوت قائل شویم.

آنها می گویند که Comey برای جلوگیری از کشف طبیعت و فعالیت های این کنسرسیوم جنایی بین المللی اخراج شد.در بخش زیر بحث می شود که اگر پرونده مایکل فلین صادقانه مورد بررسی قرار گیرد، چه چیزی کشف خواهد شد؟

سازمان سیا با برنامه ای برای ضربه به اقتصاد ایران نزد اوباما آمد...  و همین جا بود که آنها اوباما را برای برنامه های آینده شان تنظیم کردند... با توجه به مکانیسم هایی که بعد از 11 سپتامبر ایجاد شد تقریبا غیر ممکن بود که اوباما بتواند مقاومتی از خود نشان دهد... دولت ناظر بر آمریکا و جنگ صلیبی علیه اسلام خط مشی که از 11 سپتامبر آغاز شده است را بدون توجه به حرفی از اوباما یا هر شخص دیگری ادامه می دهد... آن هنگام که برخورد تمدن ها انجام شد آمریکا مبدل به قطاری برای فرار مبدل شد...

اوباما می دانست ایران هیچ سلاح هسته ای ندارد، اما زمانی که سیا به طرح فلیکس سیتر دست یافت، او معتقد بود که دوستی سیاستمداران کلیدی قدرتمند جمهوری خواه را به دست خواهد آورد ...بنابراین با همراهی مایکل فلین در سمت خود، و پراداخت حقوق و دستمزد به ترکیه و اسرائیل در نقشی که برایشان در نظر گرفته شد کاخ سفید برنامه ای را برای سرقت از میلیاردها دلار از ایران کلید زد.

ما به سال 2011 باز می گردیم؛ زمانیکه فلین تازه به دفتر اطلاعات ملی اوباما وارد شده است. این چیزیست که دو سازمان اطلاعاتی خارجی که هیچکدام هم روسیه نیستند به آن اذعان دارند.

یک سال بعد، اوباما قرار بود با توصیه خائنانی که وی را در طول ریاست جمهوری اش احاطه کرده بودند فلین را به عنوان مسئول آژانس اطلاعات جاسوسی برگزیند. (اگرچه شخص نگارنده اوباما را محاصره شده و قربانی شده و بی تقصیر نمی داند ).

بیایید این را در مورد مایکل فلین توضیح دهیم، روس ها به او 60،000 دلار دادند تا از خود یک احمق در مسکو بسازد؛ ترکیه نیم میلیون دلار به او پرداخت کرد (که ما باور داریم در آن زمان وی از سازمان سیا حقوق دریافت می کرده است در حالیکه در کاخ سفید کار می کرد) و همچنین امروز میدانیم او  در زمان نامزدی ترامپ برای جلسه ای محرمانه به سازمان سیا رفت در حالیکه از ترکیه حقوق دریافت می کرده است. اطلاعاتی که وی در اختیار سرویس های خارجی قرار داده است.

ما معتقدیم در زمانی که فلین در افغانستان فعالیت می کرده توسط موساد برده شده است. ما متوجه شدیم آنچه که منابع اطلاعاتی ما از آن پرده برداشته اند در حقیقت شخصی بوده است که یک شخصیت خالص و وفادار به موساد بوده است. شخصی که مانند سایه فلین او را از DIA تا ترامپ در کاخ سفید همراهی کرده است.

و آن کسی نیست جز ازرا کوهن. ازرا کوهن که همچنین او را به نام ازرا کوهن واتنیک می شناسیم جوان اسرائیلی 30 ساله ایست که فلین را از DIA تا رسیدن به کاخ سفید همراهی کرده است.این کوهن بود که فلین را به کنگره و تحت بازجویی اف بی آی کشاند و او را مبدل به یک مهره سوخته کرد. به همین دلیل است که شواهدی در دست نیست که بدانیم چه کسی این دستورات را داده است...

باز می گردیم به حرکت سیا علیه اقتصاد ایران. گانگسترهای ترکیه تحت پوشش بحث در مورد خرید گاز طبیعی از ایران به میلیادر ایرانی بابک زنجانی نزدیک می شوند ... این پروژه دونالد ترامپ بود؛ مدتها قبل از اینکه برای ریاست جمهوری کاندید شود...

میبینید! مهاجمانی که در تخت خواب سیا بودند زمانیکه سیا در خواب بود؟!... کسانی که قادر بودند نفت ایران را منتقل کنند و بفروشند و پول آن را شستشو دهند آن هم با وجود تحریم های سنگین آمریکا علیه ایران. آنها شرکای تجاری ترامپ در پروژه منهتن سوهو بودند...

 

ایران از سمت دوست خوب خود اردوغان یک پیشنهاد می گیرد. پیشنهادی که ایرانی ها گمان کردند یک پیشنهاد عالیست. این تفکر تا زمانیکه ایرانی ها متوجه شدند اسرائیل (سال 2011) یک پایگاه هوایی در آذربایجان تاسیس کرده است تا بتواند به ایران حمله کند ادامه داشته است. زمان زیادی طول کشید تا ایران بفهمد پایگاه نظامی اسرائیل در قفقاز کاملا وابسته به پشتیبانی لجستیکی از ارتش ترکیه و جمهوری گرجستان است.

اردوغان نفت های ایران را منتقل و پولهای آن را شستشو میداد و تحریم های آمریکا علیه ایران را دور می زد و ایران از زمانی به بعد از خیانت ترکیه آگاه بود.

حال بیایید به تیم ایران و شبکه دور زنندگان تحریم ها بازگردیم. بابک زنجانی تنها نبود و همکاران و شرکایی خارجی داشت که در قاچاق نفت ایران مشارکت داشتند و سود خود را صرف حمایت از گروه های درگیر جنگ در خاورمیانه می کردند... سپس توسط یکی از کارفرمایان ما یعنی گوگل با این تیتر مواجه شدیم: بابک زنجانی به دلیل عملیات انجام شده به دار آویخته خواهد شد... یعنی این تیتر: میلیاردر ایرانی به جرم پولشویی محکوم به مرگ شد!

بابک زنجانی با تعدادی از بازرگانان ترکیه، اعضای سندیکای اردوغان که ترکیه را اداره می کند، کار می کرد؛ که شامل پسر اردوغان و آریف آریف پسر میلیارد قزاقستانی که یکی از سه شریک ترامپ در پروژه منهتن سوهو است می شود. دو شریک دیگر او شامل فلیکس ساتر سرپرست مافیای روسیه و دیگری دونالد ترامپ می شوند.

پس در ترکیه ما اردوغان و توفیک آریف و پسرانشان را به همراه دوستان بانکدار الیگارششان را داشتیم؛ و از همه مهمتر دارایی قدرتمندشان در آمریکا که همان مایکل فلین است که از سال 2012 در پست کلیدی خود یعنی  مدیریت DIA  مشغول به خدمت است...

در آمریکا فلیکس ساتر (سرپرست مافیای روس) ، دونالد ترامپ و چیزی که ظاهرا ممکن است الیگارشی روسی بوده باشد وجود دارد اما هیچ چیز روسی در مورد آنها وجود ندارد...

 


اخبار مرتبط

 • سردار سلیمانی خطاب به دولت پاکستان: این تذهبون! چه تسلیتی دارید به ملت ایران بگویید؟!
 • سارا زهیری- به شادی صدر از “فعالین حقوق تروریسم” که استفاده از واژه “سیاه” را نژادپرستانه اعلام کرد؛ آیا “نادیا مراد” هم باید از شما عذرخواهی کند؟
 • یونس زنگی آبادی: چند کلام درباره فعالیت مربوط به ایران در غرب
 • حامد صرافپور: خشم مجاهدین از کنفرانس امنیتی مونیخ تا اشپیگل!
 • ماجرای ۴ خصوصی‌سازی بدون بازسازی و پرحاشیه- ردپای سیاست‌های خصوصی‌سازی در اعتراضات کارگران
 • پروژه‌های مخفیانه، اعتبار خبرنگاران را هدف گرفته‌ است
 • دادگاه لاهه آمریکا را ملزم به بازپرداخت ۲ میلیارد دلار به ایران کرد
 • ویدوئو پاسخ های محکم و مستند محمد جواد ظریف در دفاع از برنامه از موشکی ایران
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *