مهمانی مریم رجوی برای رضا مریدی با حضور احمد تبریزی، حامیان سلطنت و تجزیه طلبان

21 مهر 97 – سارا زهیری- ان آی تی وی نیوز

شب گذشته مریم رجوی در سالنی به نام “لا پارک – la park” در کشور کانادا میزبان عده ای از اپوزیسیون های متفاوت بود.  در این مهمانی که حدود 500 نفر شرکت کرده بودند چهره هایی چون رضا مریدی و احمد تبریزی (رئیس انجمن پریان) ، خانم نازنین افشار جم ، خانم کاتلین وین (حامی رضا مریدی و رئیس سابق دولت انتاریو ) و حسن دایی که بر سر یک میز نشسته بودند سوالات بی شماری را در پی دارد.

مریم رجوی و فرقه مجاهدین و اعمال ضد انسانی و ضد ایرانی آنها بر همگان واضح است. و حالا همکاری سلطنت طلب ها با مجاهدین و ادغام این دو گروه کنار یکدیگر بیشتر هوش سیاسی و حافظه تاریخی سلطنت طلبان را زیر سوال برده است تا هر پرسش و پاسخ دیگر.

تناقض احمد تبریزی، رئیس انجمن پریا که از سویی مخالفت خود با تحریم ها علیه ایران را رسانه ای می کند و از سوی دیگر کنار رضا مریدی به دعوت مجاهدین بر سر یک میز شام میخورند شب گذشته به تصویر کشیده شد. تصویری که دیگر قابل انکار نیست.

تصویر خانم نازنین افشار جم، همسر آقای پیتر مک کی،  وزیر دفاع سابق و وزیر دادگستری دروان هارپر که درآمد و ثروت اصلی او از فروش سلاح های جنگی است در این مهمانی قابل انکار نیست.

احمد تبریزی در دوران وزارت رضا مریدی که به علت افشای فسادهای بیشمار وی از سوی جامعه ایرانی در انتخابات اخیر کنار گذاشته شد، بارها جهت انجمن پریا توسط رضا مریدی که حامی 100 درصد تحریم علیه ایران بوده است بودجه های قابل توجهی دریافت کرده است و اکنون با این تناقض آشکار این سوال را در ذهن هر بیننده ایجاد می کند که چگونه می شود همزمان چون گذشته طرفدار مجاهدین و رضا مریدی بود و هم در رسانه ها مخالفت با تحریم ها را اعلام کرد؟

به گفته منابع رضا مریدی در دروان وزارتش در وزارت علوم اسامی دانشجویان ایرانی که در حوزه های مهم تخصصی در حال گذراندن دوره دکترا بودند را به اسرائیل تحویل داده است. حال کسی که خادم اسرائیل است و در دوران وزارتش به اسرائیل سفر کرده و برای قربانیان هولوکاست گریسته است و از تحریم و جنگ علیه ایران دفاع کرده است در مهمانی مجاهدین و کنار آقای احمد تبریزی، آن هم پس از شکست در انتخابات اخیر نشان می دهد مریم رجوی و عربستان در حال سرمایه گذاری های جدید بر روی برخی افراد هستند و این اتحاد جدید را در معرض دید عموم می گذارند تا همگان بدانند عربستان و مجاهدین و سلطنت طلب ها و حامیان جنگ و تحریم و لابی های اسرائیل با یکدیگر شام میل می کنند.

تمامی این افراد در تمامی سخنرانی های خود از فساد گلایه می کنند؛ خصوصا فساد مالی. اما سوالی که مهمانی اخیر مریم رجوی با  حضور مهمانان حساس به فسادش ایجاد می کند این است: اگر فساد بد است چگونه می شود در حالی با رضا مریدی همسفره شد که وی با میلیونها دلاری که از مردم جمع کرد در دوران 10 ساله وزارتش حتی یک کالج یا آموزشگاه نیز دایر نکرد چه برسد به دانشگاه! اما به عربستان سعودی مجوز احداث 2 کالج در انتاریو را داده است! البته کالج هایی کاملا رادیکال؛ و بدون اجازه ورود و تحصیل زنان!

و همه این ها به سخنرانی حسن داعی الاسلام یا همان حسن داعی که از اعضای سازمان مجاهدین بوده و برادری بنام سید حسین داعی الاسلام و خواهری بنام فاطمه داعی الاسلام دارد که احتمال می رود اکنون در کمپ لیبرتی یا اردن باشند.نام حسن داعی در لیست های منتشره سازمان وجود ندارد.اما او توسط مجاهدین از فرانسه به آمریکا اعزام شده و با پشتیبانی علیرضا جعفرزاده و صونا صمصامی به لابی گری برای مجاهدین در طیف نئوکان های آمریکایی و تشویق آنان برای حمله نظامی آمریکا به ایران مشغول می باشد!

و با کف و سوت لشکر کشی حامیان سلطنت!!!

 

Image result for ‫حسن داعی/مجاهدین‬‎

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *