سلمان سیما (فرشگرد)، امضا کننده نامه به ترامپ جهت تحریم و از طرفی حامی حزب الله!

29 مهر 97 - ان آی تی وی نیوز

سلمان سیما، فعال مقیم تورنتو کانادا از موسسین گروه فرشگرد است. جالب این است که سلمان سیما قبل از پیوستن به موسسین فرشگرد رژیم شاه را فاسد و جنایتکار خطاب می کرد و در عین حال با پرچم شیر و خورشید در تظاهرات حمایت از غزه شرکت می کرد!!!.

به فاصله اندک وی میان عزاداران  تاسوعا و عاشورا ظاهر شده و با توهین به مقدسات آنها به امامان شیعه فحاشی می نمود و این جماعت را خرافی خطاب می کرد.

سلمان سیما از سوی دیگر در سرکوب فعالان سیاسی که در مورد اصلاح طلبان افشاگری می کردند نقش ویژه ای ایفا کرده است و با تهمت و افترا آنان را مورد حملات شدید لفظی قرار داده است. ویدئو زیر نمونه از سخنان سلمان سیما در سرکوب آزادی بیان فعالان سیاسی است:

 

سلمان سیما چندین سال در جامعه ایرانی-کانادایی فعال بوده است. بسیاری از ایرانیان کانادا با رفتار تهاجمی سلمان سیما در تظاهرات ها آشنا هستند. جامعه ایرانیان کانادا از فعالیت سلمان سیما در جهت تحریم های شدید علیه مردم ایران آگاهی دارند.

سلمان سیما از حامیان تحریمهای ترامپ علیه ایران بود. وی یکی از 29 نفری است که طی نامه ای به ترامپ موافقت خود جهت تحریم ها علیه ایران را اعلام و از تصمیم ترامپ قدردانی و حمایت کردند.

سلمان سیما خود را یک فعال مدنی- سیاسی- حقوق بشری معرفی می کند در حالیکه در کارنامه ایشان تا امروز جز تفرقه و نفرت پراکنی نبوده است.

در کانادا سلمان سیما از هر طرح و برنامه ای که حامی جنگ و تحریم علیه ایران است حمایت کرده است. وی با حمله سایر فعالین مخالف نظرات خود با افترا و تهمت علیه آنها در تخریب آنها نقش عمده ای داشته است.

سلمان سیما تا جایی پیش رفت که مبارزاتی علیه کنگره ایرانیان کانادا نیز آغاز نموده و اعضاء کنگره که با جنگ و تحریم علیه ایران مخالف بودند را مورد حمله و افترا و توهین قرارداد. وی علیه اعضائی از کنگره که حامی بازگشایی سفارت ایران در کانادا بودند نیز مبارزه ای به راه انداخت و علیه آنها شروع به سخنرانی کرد.

از سوی دیگر عکس هایی از سلمان سیما در حمایت از  حزب الله نیز موجود است!!!

بوقلمون صفتی و تناقض های فراوان در جهت فکری ایشان به این گزارش ختم نمی شود و این صرفا گزارشی کوتاه از تنوع فکری و تضاد در باورهای ایشان آن هم به فواصل بسیار کوتاه است!

 

 

 


اخبار مرتبط

 • اینبار نقد کتاب “جاناتان مرغ دریایی” برای توسعه فرهنگ کتابخوانی؛ و اما آشفتگی های پابرجا در نظام آموزشی
 • جهت ثبت در تاریخ- متقاضیان و حامیان تحریم پاسخ دهند؛پمپئو: اگر ایران میخواهد مردمش از گرسنگی نمیرد به آمریکا گوش کند
 • بندر چابهار از تحریم ها معاف شد
 • نامه سرگشاده 50 تن از جداشدگان مجاهدین به کمیساریا عالی آلبانی و اما کمیساریا در خدمت مجاهدین!
 • حساب سازي براي حراج پرسودترين پالايشگاه
 • خبرنگاران تنها به دلیل انجام رسالت خود، مورد تحقیر و توهین قرار می‌گیرند
 • سعید سلطانپور: بنیاد کورش به سواستفاده از نام “جامعه ایرانی” جهت کسب منفعت پایان دهد!
 • حکم شلاق و زندان برای کارگران معترض هپکو!
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *