تقدیر مجلس کانادا از “شهرام ناظری” و پسرش

6 آبان 97 – ان آی تی وی نیوز

پس از اجرای کنسرت «ناگفته» استاد شهرام ناظری و پسرش حافظ در کانادا، مجلس کانادا از ناظری ها تقدیر کرد.

اجرای «ناگفته» یکشنبه 29 مهر (21 اکتبر) در سالن سه هزار و 500 نفری «سونی سنتر» همراه با تقدیر مجلس کانادا برگزار شد.
در متن این تقدیر آمده بود: «از شما سپاسگزاری می کنیم که استعداد اسطوره ای و نبوغ هنری خود را با مردم تورنتو درمیان گذاشتید، بدانید که طرفدارهای بسیار زیادی در این جا دارید».
استاد ناظری، ضمن خوش آمد گویی به حضار از این که در کنسرت«ناگفته» شرکت کردند تشکر کرد و گفت: بسیار سپاسگزاریم که با سختی خودتان را به این کنسرت رساندید.
حافظ ناظری خالق اثر «ناگفته» نیز ضمن تشکر از همراهی مردم گفت: هدف این کنسرت این است که فرهنگ شنیداری مردم را تغییر دهد، ما می توانستیم قطعه های خاطره انگیز انجام دهیم اما کار سخت را انتخاب کردیم تا بر شما و نسل جوان دوستدار موسیقی تاثیر بگذاریم و از طریق موسیقی با جهان ارتباط برقرار کنیم.
حافظ ناظری با همراهی استاد ناظری و گروه بین المللی «ناگفته» چندی پیش تمرینات خود را در کشور کانادا آغاز و نخستین اجرای خود را 13 اکتبر (21 مهرماه) در اتاوا روی صحنه بردند. این در حالی است که 14 اکتبر (22 مهرماه) مونترال میزبان حافظ ناظری و گروهش بود.
همچنین 21 اکتبر مصادف با 29 مهرماه اعضای گروه به تورنتو سفر کردند؛ لازم به ذکر است 27 اکتبر (5 آبان ماه) کلگری و در نهایت 28 اکتبر (6 آبان ماه) ونکوور میزبان فصل جدیدی از ناگفته خواهد بود.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *