سعید سلطانپور: بنیاد کورش به سواستفاده از نام “جامعه ایرانی” جهت کسب منفعت پایان دهد!

6 آبان 97 – سعید سلطان پور – ان آی تی وی نیوز

بنیاد کوروش ، به سیاست دوروریی و سو استفاده از نام جامعه ایرانی کانادایی پایان دهید

Gary Goldstine . Liberal Candidate , a pro ISRAEL organization CIJA in Canada who are advocating more sanction against IRAN and Iranians . Also, support lack of diplomatic relation of Canada _Iran AT CYRUS FOUNDATION , MOHAMMAD ISLAMI and MP ALI EHSASSI

حضور کاندید لیبرال گری گلدشتان از حامیان سرسخت اسراییل در کاناداو تحریم ایران و قطع رابطه ایران و کانادا ، در بنیاد کوروش – محمد اسلامی به همراه علی احساسی نماینده لیبرال ویلو دیل و مدیر ستا د انتخاباتی گری ، ریچارد راپ که به جرم کلاهبرداری دو سال زندان و جریمه در سال 2008 در دادگاه انتاریو محکوم شده است . ،
گری گلد اشتان از اعضای موثر ، سازمان ارتباطات کندین جویش اسراییل CIJA هست که بشدت برای تحریم ها ی علیه ایران و قطع رابطه ایران و کانادا تلاش می کنند . 


محمد اسلامی رابطه نزدیکی با علی وکیلی از مسولین مالی تشکیلات خشونت طلب مجاهدین در تورنتو و کاوه شهروز از عوامل تحریم ، براندازی دارد . 


محمد اسلامی از ثروتمندان تازه به دوران رسیده ایرانی کانادایی محسوب می شود بشدت برای افزایش ثروت و نزدیکی به اهرم های سیاسی قدرت کانادا ، هم رابطه نزدیکی با جمهوری اسلامی هم دارد و و هم تلاش می کند با لابی اسراییل رابطه خوب و نزدیکی داشته باشد . این سوالی است که امیدواریم پاسخ شفاف به آن داده شود .
مدرسه واگذاری شده به بنیاد کوروش ملقب به سیروس فاندشیین ، با زد و بند شهردار مارکهام فرانک اسکارپیتی به مدت 20 سال به صورت مجانی واگذارشده است . و قرارداد ان هم علیرغم درخواست های دو ساله برای مردم منتشر نمی شود . 


Image may contain: 3 peopleدر این مراسم شهردار مارکهام نیز حضور داشته است .


همانگونه که اقای گری گلد اشتان که رقیبت پیتر کنت رقیب محافظه کار در منطقه تورن هیل ، هردو علنی از اسراییل و ناتینیاهو و برعلیه تحریم ها و ارتباط ایران و کانادا با افتخار حمایت می کنند ، خوب است اقایان اسلامی و علی احساسی نیز موضعشان در مورد اسراییل و ناتییناهو و جمهوری اسلامی را رسمی و علنی اعلام کنند . 


هر کانادایی می تواند قانونا با هر سیاستمداری ملاقات کند ولی باید شفاف باشد که مردم هم بدانند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *