سارا زهیری- ترامپ در حالی مردم ایران را تروریست خطاب می کند که روابط محکم تروریستها با سازندگان خود مستند است

7 آذر 97 - ان آی تی وی نیوز

بازی آمریکا و اسرائیل با گروه های تروریستی جهادی و فرستادن تروریست های مبارز در خطوط مقدم جهادی ها توسط کشورهای کوچک آفریقایی به دلیل ترس از سوریه ای شدن کشورهایشان بیشتر و بیشتر می شود. هر چه ترس این کشورهای کوچک از گسیل کردن تروریست ها اسلامگرا توسط اسرائیل بیشتر شود هزینه ای که سازندگان تروریست ها برای حقوق ماهیانه به آنها می کنند کمتر می شود. امروز هزاران جهادی برای ائتلاف آمریکایی در حالی در خطوط مقدم مبارزه می کنند که هزینه آنها را کشورهای کوچک خودشان پرداخت می کند.

وزیر دفاع اسرائیل، موشه یالون، پیشتر در سال جاری، با اعلام رسمی، موضع رسمی اسرائیل در مورد تروریسم، توضیح داد: "من می خواهم ISIS را در سوریه تحت حکومت خود قرار دهم (با استناد، کل منطقه - RG)؛ ISIS و خلع سلاح آن برای دولت اسرائیل تهدیدی نیست. ایران دشمن اصلی است! "

تفکر پشت کلمات او در واقع به وضوح از خود کلمات به اندازه کافی روشن است.

به سادگی، تأکید بی رحمانه اسرائیل بر تهدید احتمالی ایران، به سادگی یک تاکتیک انحرافی است که قصد دارد تا ادامه تحقق پروژه «اسرائیل بزرگ» را پنهان کند.

موشه یالون ادامه داده بود: "ایران یک رژیم سرکش است که طرح های هژمونی منطقه ای دارد. حزب الله پروکسی ایران است که توانایی اعلام جنگ را دارد. ایران در حال حاضر زیرساخت تروریستی در پنج قاره دارد: آسیا، آفریقا، اروپا و در جنوب و شمال امریکا. "

موشه یالان وزیر دفاع اسرائیل ایران را رژیمی سرکش و تهدید اصلی می خواند و داعش را بی خطر میداند. وی از داعش حتی به عنوان تهدید نام نمیبرد. ترامپ مردم ایران را تروریست خطاب می کند! اما هر روزنامه نگار یا ناظر بر تحولات منطقه بخوبی میداند تروریست اصلی و تهدید اصلی برای منطقه طی دهه های اخیر سازندگان داعش، القاعده و جهادی ها یعنی آمریکا و متحد اصلی او در خاورمیانه اسرائیل هستند و بخوبی امروز با حمایت اسرائیل و آمریکا از جنایات سعودی ها مشخص است تهدید اصلی صلح در خاورمیانه متحد اصلی ائتلاف آمریکا یعنی عربستان سعودی می باشد.

کنفرانس Herzliya را به یاد آورید. رئیس سازمان اطلاعاتی نظامی اسرائیل ژنرال Herzi Halevy به وضوح در سخنرانی خود گفت " داعش را به دولت سوریه ترجیح می دهد" و در ادامه گفت " اسرائیل نمی خواهد شکست داعش در منطقه را شاهد باشد" و در پایان از حملاتی که به داعش توسط "مقاومت" (بگویید سپاه قدس و حزب الله) می شود ابراز نگرانی کرد و گفت " از زمان آغاز اعلام خلافت داعش تا کنون چنین نگران شکست داعش نبوده ام!!!

درست است که به دلیل وجود رسانه های اصلی که با وقاحت اخباری را پوشش میدهند که فاقد حقیقت جنگ خاورمیانه است اکثر مردم از این سخنرانی بی اطلاع هستند اما حقیقت این سخنرانی این است: ژنرال اسرائیلی نقش سخنگوی داعش را ایفا کرده است.

ترامپ مردم ایران را تروریست خطاب می کند در حالیکه بازی اصلی در منطقه چنانچه امروز مشخص شده است حول منافع اسرائیل می چرخد.

سفر اخیر Idriss Déby رئیس جمهور چاد، کشوری در جنوب لیبی به اسرائیل آن هم بعد از 46 سال یک دلیل دارد: بحران آب. چاد دچار بحران آب شده است و در ازای کمک اسرائیل رئیس جمهور چاد برای اسرائیل نیروهای جهادی میفرستد که در خط مقدم جبهه جهادی ها برای منافع آمریکا و اسرائیل می جنگند و اما کشور چاد هرگز به حمایت از تروریست ها و تروریسم محکوم نمی شود!

هواپیماهای اسرائیل مناطقی در دمشق را مورد حمله قرار دادند که به آنها تهدیدات منطقه ای می گفتند در حالیکه همان زمان به تانک های  گروه های تروریستی از جمله جبهه النصره القاعده اجازه حضور در مرزهای خود را داده بودند!

ترامپ در حالی مردم ایران را تروریست خطاب می کند که از عربستان بصورت کاملا علنی در ازای سکوت در مقابل قتل جمال خاشقجی میلیاردها دلار دریافت می کند و هرگز عربستان یا مردم عربستان را حامی تروریسم هم خطاب نمی کند. این در حالیست که روزانه صدها نفر از مردم یمن بر اثر قحطی در حال مرگ و میر هستند.

آنچه اسرائیل و آمریکا و طبق آنچه در خاطرات کلینتون نوشته شده است، آنچه سازندگان تروریسم اسلامی به وجود آورده اند ترسی است که کشورهای کوچکی نظیر چاد به آن دچار شده اند: سوریه ای شدن.

سازندگان تروریسم اسلامی و مافیای آمریکایی و اروپایی اسلحه به راحتی می توانند یک شبه هزاران جهادی را به کشورهای کوچک گسیل کنند و با تجارت مرگ و اسلحه به سودهای کلان برسند و منابع و میراث آن کشور را از آن خود کنند.

بر اساس آمار رسمی کمپین مبارزه با تجارت سلاح، عربستان سعودی بزرگ‌ترین خریدار تسلیحات ساخت بریتانیا است و از سال 2010 تجهیزات نظامی به ارزش بیش از 6 میلیارد و700 میلیون پوند از این کشور دریافت کرده‌است. و همین چند روز پیش نخست وزیر انگلیس، ترزا می گفت: فروش اسلحه به عربستان به نفع اقتصاد انگلیس است!

در سال 2016 دولت محافظه کار انگلیس باوجود اعتراف مایکل فالون وزیر دفاع بریتانیا در دسامبر 2016 که بمب‌های خوشه‌ای ساخت این کشور توسط عربستان در یمن مورد استفاده قرار گرفته است بدون هیچ گونه شرمندگی از این معاملات تسلیحاتی با ریاض دفاع می کند!

 و امروز چهارشنبه 7 آذر مدیر امور تسلیحات دولت آلمان خواستار تلاش‌های بیشتر از سوی اسلحه‌سازهای اروپایی برای اتحاد و انسجام بیشتر شد و هشدار داد که ناکامی در کم کردن نقصان و کمبودها در بازار دفاعی می‌تواند اروپا را منسوخ و قدیمی کند. به نقل از خبرگزاری رویترز، بندیکت زیمر، مدیر امور تسلیحات دولت آلمان در جریان سخنرانی در کنفرانس امنیتی برلین گفت:‌ شاید بمن بگویید خیال پردازم اما اگر این تلاش ها را به خرج ندهید، در بهترین حالت اروپا از پای درمی آید و متروک می شود.

 

با این حال این کشور ایران و مردم ایران هستند که تروریست خطاب می شوند.

 

سارا زهیری

7 آذر 97

 

0

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *