اسناد دخالت مجاهدین در ترور دانشمندان هسته‌ای ايران

8 آذر 97 - ان آی تی وی نیوز

پايگاه خبری تحلیلی هابیلیان(خانواده شهداي ترور کشور) بعد از انتشار خبر دخالت مجاهدین در ترور دانشمندان هسته‌اي کشورمان، اولين سري از اسناد این دخالت را منتشر نمود.

به گزارش پايگاه خبری تحلیلی هابيليان(خانواده شهداي ترور کشور) چند روز پس از ترور دو دانشمند هسته‌اي کشورمان، منافقين به مشارکت در شناسايي اين دو دانشمند هسته‌اي اعتراف کرده و نوشتند: «نقش شهریاری و عباسی، در پروژه تسلیحات اتمی جمهوري اسلامي، پیش از این ،بارها توسط مقاومت افشا‌ شده است.» اما اسناد زير که در طي سال‌هاي گذشته جمع‌آوري شده، نشان مي‌دهد دانشمندان شهيد دکتر شهرياري و دکتر عباسي و بسياري ديگر از دانشمندان هسته‌اي کشورمان همچنان در تيرس جاسوسي مجاهدین و ترور به دست دشمنان اسلام هستند:

1- سند اول؛ در تاريخ 30 آبان سال 1386 شبکه تلويزيوني فاکس نيوز آمريکا در پايگاه اينترنتي خود مقاله‌اي به قلم يکي از سرکردگان منافقين منتشر نمود که به زعم خود در آن به بررسی امتیازهای البرادعی مدیرکل سابق آژانس بین المللی انرژی اتمی به ايران پرداخته است.

در اين مقاله آمده است: «درتاریخ 15 نوامبر ـ برابر با 24آبان 86 ـ آژانس بین المللی انرژی اتمی, گزارش خود را در رابطه با آخرین وضعیت برنامه اتمی ایران ارائه داد. از هنگام انتشار این گزارش, هم تهران و هم منتقدین آن اعلام پیروزی کرده اند. تهران از این گزارش استفاده می‌کند و مدعی می شود که برنامه اتمی اش یک برنامه صلح آمیز است … متخصص اتمي عاليرتبه که افسران سپاه پاسداران مي‌باشند،‌ محسن فخري زاده و فريدون عباسي،‌ برنامه تحقيقاتي اتمي نظام را در دانشگاه موسوم به امام حسين اداره مي‌کنند.»

2 – سند دوم؛ در تاريخ 12 آذر همان سال سايت منافقين در گفتگو با يکي از عوامل خود اعلام کرد: «دانشگاه امام حسين(ع) يک مرکز تحقيقاتي و پشتيباني توليد سلاح‌هاي هسته‌اي مي‌باشد که برخي از فعاليت‌هاي انجام شده در آن به قرار زير است:

1 – با استفاده از يک دستگاه ژنراتور نوترون، آزمايش‌هايي درباره پرتاب نوترون با قدرت بالا زير نظر پاسدار «فريدون عباسي» ازمتخصصان بالاي سپاه پاسداران صورت گرفته است.

2 – … »

در اين نوشته همچنان به سوابق تحصيلي و آدرس محل کار دکتر عباسي اشاره کاملي شده است.

3 – سند سوم؛ در تاريخ 21 آذر سال 86 يکي از سايت‌هاي منافقين اعلام کرد که در صبح روز سه شنبه 11 دسامبر 2007، در ساختمان ملی مطبوعات در واشنگتن دی سی، يکي از سران مچاهدین در یک کنفرانس مطبوعاتی، از کنترل برنامه سلاح اتمی نظام توسط سپاه پاسداران و مخفی کردن برنامه در تونل های زیرزمینی پرده برداشت. وی گفت دانشگاه امام حسین در تهران در برگیرنده متخصصین اصلی اتمی رژیم می‌باشد. فریدون عباسی و محسن فخری زاده که هر دو تحت تحریمات قطعنامه های 1737 و 1747 شورای امنیت ملل متحد می‌باشند از افسران عالیرتبه سپاه پاسداران می‌باشند که اصلی ترین پروژه های اتمی جمهوري اسلامي را اداره می‌کنند.

 

0

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *