اعتراف نماینده اسرائیلی به حمایت از تروریست ها علیه تمامیت ارضی ایران-دنی دانون مبارزان با تروریست ها را ستمگر خطاب کرد

19 بهمن 97 – سارا زهیری – ان آی تی وی نیوز

هنوز چند روزی از خطابه رضا پهلوی خطاب به سپاه قدس نمی گذرد. رضا  پهلوی در بیانه اش گفته بود: تیره‌ تر شدن روابط ایران با جهان غرب، سخن از تصمیمات شدید از طرف این کشورها برای مقابله و خنثی کردن تحریکات و دخالت‌های غیر ضروری رژیم جمهوری اسلامی در جهان به خصوص در منطقه خاورمیانه است. ادامه چنین روشی از طرف رژیم، امکان درگیری نظامی را بیش از پیش در مذاکرات کشورهای ذینفع در کنفرانس ورشو مطرح می‌کند.

چنین بحران‌هایی ریشه در سیاست‌های نابخردانه جمهوری اسلامی به خاطر دخالت در امور داخلی کشورهای منطقه به خصوص همسایگان خود دارد که نافی منافع ملی ایران است.

بگذریم چند ساعت پس از انتشار این بیانه اسرائیل در سرخط اخبار خود اعلام کرد: اسرائیل در راه دفاع ضد موشکی گام بلند دیگری برداشت و سامانه ضد موشکی ختس شالوش یا پیکان سه، توانست یک موشک بالستیک را به طور فرضی به سوی اسرائیل پرتاب شده بود، در هوا شکار کند و آن را منهدم سازد!

و اکنون دنی دانون نماینده اسرائیل در سازمان ملل در توضیح چرایی فشار برای خروج ایران از سوریه صریحا می گوید: ایران باید بدون هیچ شرطی به حضور نظامی و شبه نظامی خود در سوریه پایان دهد… پولهایی که ایران می پردازد “بدترین تروریست ها” را جسور کرده است!

 • منظور دنی دانون از تروریست ها چه کسانی است؟ داعش؟ جیش الاسلام؟ جبهه اسلامی سوریه؟ ارتش آزاد سوریه؟ الشباب؟ الفتح؟ الانصار؟ . تروریست های افراطی که زنان را در بازار برده فروشان می فروشند و سر می برند و به کودکان تجاوز می کنند و اعضا بدن آنها را می فروشند و قاچاق انسان و مواد و سلاح و … می کنند این گروه ها هستند. سپاه قدس و مدافعان حرم و گروه های نظامی همسو با سپاه قدس همگی در حال جنگ با این گروه ها هستند. پس منظور دنی دانون از جسور کردن “بدترین تروریست ها” توسط ایران کدام گروه هاست؟!!

وی در ادامه سخنانش گفته است: منشا این پولها به تهران برمیگردد. این پولها به مرزهای عراق می رسد. در سراسر “خیلج عربی!” تا یمن گسترش می یابد. به “ستمگران!” در دمشق می رسد.و در حسابهای نماینده اش حزب الله قرار می گیرد. ماشین ترور ایران برای یک دقیقه متوقف نمی شود و در حال تلاش برای نزدیک شدن به خاک کشور ما از چهار جبهه بوده است…

 • دونالد ترامپ شامگاه یکشنبه ۳ فوریه/ ۱۴ بهمن (5 روز پیش) حضور نظامیان امریکا در عراق را «برای اینکه بتواند ایران را زیرنظر داشته باشد»، مهم دانست و گفت “برای همین در نظر ندارد که پایگاه‌های نظامی ایجاد شده در عراق را برچیند”. این در حالیست که بارها بسیاری از اپوزیسیونهای وطنی! و هموطن های فعال سیاسی با نوشتن نامه و بیانیه و خطابه خواستار تحریم های بیشتر علیه ایران و فشار بر ایران به دلیل حضور نظامی سپاه در کشورهای همسایه بوده اند. تا جاییکه در 5 ژانویه 2018 «پائولو کوئلیو»، نویسنده نام آشنای برزیلی در صفحه توئیتر خود به اظهارات رضا پهلوی در مصاحبه با رویترز و تاکید او بر لزوم تشدید حمایت‌های دولت آمریکا از آشوب‌گران در ایران واکنش نشان داد.او در توئیتر نوشت: « خفه شو. ساواک مُرد و اگر تو بار دیگر خواستار یک کودتایی دیگر شبیه به کودتای سال 1953(1332) توسط سیا شوی، مردم ایران در حمایت از کشورشان گردهم خواهند آمد».

متاسفانه بسیاری از فعالان سیاسی مخالف جمهوری اسلامی دانسته، ندانسته، از روی حماقت، از روی بیسوادی یا کم سوادی و یا بخاطر دریافت پول و زیر پوست روشنفکری و نام مقدس “آزادی” به اسم مبارزه با جمهوری اسلامی در حال مبارزه با تمامیت ارضی ایران و مردم ایران هستند. آنها بارها در  حمایت سیاست های تحریمی آمریکا و متحدانش علیه ایران با آنها همسو شده اند و عکس های یادگاری گرفته اند. تحریم هایی که مطابق سخنان آقای دانون، نماینده اسرائیل در سازمان ملل جلوی مبارزه سپاه قدس و متحدانش را با تروریست های تحت حمایت آمریکا و اسرائیل و متحدانش می تواند بگیرد و تمامیت ارضی ایران را هدف قرار دهد.

دانون برای توقف ماشین ترور ایران از متحدانش کمک می خواهد. ماشین تروری که تروریست ها را ترور می کند! (ترور دانشمندان هسته ای ترور نیست و پرورش و درمان داعشی ها و الفتح و النصره و … تروریسم نیست. سناتور مک کین ملقب به آقای بمب بمب بمب که فرقه مجاهدین را جاسوسان هسته ای مفید نامیده بود و کشتار و مرگ و میر در جهان را بعنوان راه حلی برای کاهش جمعیت جهان، تروریست و حامی ترور و تروریسم نیست!)؛ و  نامیدن “خیلج فارس” به “خلیج عربی” توسط نماینده اسرائیل هدفگیری تمامیت ارضی ایران نیست؟!. حال باید دید این سخنان کدام یک از فعالان سیاسی هم وطن را خواهد لرزاند و چند نامه و بیانیه و خطابه به ترامپ و پمپئو و دیگر تحریم کنندگان ایران خواهیم دید و امضا چند نفر را شاهد خواهیم بود…

میان مبارزه جهت رسیدن به خواسته های برحق و آزادی های طبیعی با مبارزه با میهن و هموطن تفاوت بسیار است.

فیلم سخنان دنی دانون، نماینده اسرائیل در سازمان ملل:

 

از آقای رضا پهلوی و فرشگردی ها و ققنوسی ها می پرسم آیا در مورد حرف های نماینده اسراییل نظری ندارند؟ #خلیج_همیشه_فارس

Posted by ‎جمشید فروهر‎ on Friday, February 8, 2019

0

اخبار مرتبط

 • مدافعان نجفی: نجفی حق داشت همسرش را بکشد!!!
 • فرامرز دادرس/جلیل مرتضوی: هر کس مخالف جنگ و تحریم باشد و کاری جهت منافع ملی ایرانیان کند از سمت عده ای متهم به جاسوسی و لابی گری برای ج.ا می شود!
 • گفتگوی جلیل مرتضوی بایک فعال سیاسی آمریکایی نسبت به تنش های ایران و آمریکا
 • نامی که بی بی سی برای تجزیه ایران گذاشت: آزاد سازی بخش هایی از ایران! +ویدئو
 • مهرداد فرهمند-بی بی سی: زنان تن فروش ایران برای رونق اقتصادی وبازگشایی سفارت عربستان به عرب ها خدمات دهند
 • خانواده دُرمانی (تلویزیون اندیشه): فخرآور و ش.همایون دروغگو هستند- ش.همایون:دُرمانی دروغگوست
 • حشمت رئیسی: بازگشت دوباره بریتانیا به راهزنی دریایی در زمان بازگشت اعتماد به نفس به ایرانیان
 • فرامرز دادرس: افشای عمدی ایمیل سفیر انگلیس و دام انگلیس برای تشویق ایران به جنگ/تحریم های فعلی علیه ایران غیرقانونی ست
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *