جلسه حامیان تحریم و تسلیم موشکی در کانادا: مسیح علینژاد،کاوه شهروز ،شاپرک شجری زاده و مهدی خلجی مهمانان ویژه برنامه

19 بهمن 97 – سارا زهیری – ان آی تی وی نیوز

شورای ملی سلطنت طلبان روز یکشنبه جلسه ای در تورنتو، کانادا برگزار خواهد کرد. مسیح علی نژاد، مهدی خلجی و شاپرک شجری زاده به عنوان مهمانان ویژه این برنامه معرفی شده اند.

لازم به ذکر است تبلیغات گسترده ای برای این برنامه از هفته ها پیش آغاز شده است. این برنامه قطعا برنامه ای مهم جهت ترغیب افکار عمومی به سیاست های آمریکا علیه ایران خواهد بود چرا که مسیح علینژاد و خانم شاپرک شجری زاده اخیرا موجی خبری از خود به راه انداخته اند و مهدی خلجی عضو ارشد موسسه واشنگتن از حامیان سرسخت افزایش تحریم ها علیه ایران و تسلیم موشکی ایران است که اخیرا به دولت آمریکا راهکارهایی هم ارائه داده است.

 1.  دوشنبه ۱۰ دسامبر ۲۰۱۸ شاپرک شجری زاده و اروین کاتلر خواستار اعمال تحریم علیه ایران به نام حقوق بشر شدند! شجری زاده در یک کنفرانس مطبوعاتی در پارلمان کانادا شرکت کرد که توسط ایروین کاتلر مشاور UANI یا “اتحاد علیه ایران هسته ای” برگزار شد. هدف از این کنفرانس خبری درخواست تحریم علیه ایران به نام حقوق بشر و تحت قانون Magnitsky بود.

  اروین کاتلر نماینده سابق مجلس کانادا و مشاور UANI از حامیان تحریم علیه ایران در کانادا ست. او همچنین رابطه بسیار خوبی با سازمان مهاجدین خلق دارد و در برنامه های گروه های حامی مجاهدین در کانادا شرکت میکند. طبق گزارش خبرگزاری ها در سال ۲۰۱۲ اروین کاتلر برای حذف مجاهدین از لیست سازمان های تروریستی تلاش بسیار کرد.

 2. مایک پمپئو از حامیان حمله نظامی به ایران و تشدید تحریم ها علیه ایران است. به عبارتی دیگر “آقای پمپئو” را می توان نه فقط دشمن “جمهوری اسلامی” بلکه دشمن مردم ایران نامید؛ و مسیح علینژاد به دیدار دشمن ایران رفته و عکس یادگاری انداخته و به این عکس افتخار می کند و به سیاست های جنگ طلبانه وی مشروعیت می بخشد.
 3. کاوه شهروز: مدافع محافظه کاران اما کاندیدای لیبرال ها! کنفرانسی خبری در زمان انتخابات انجام شد که خبرنگار کانادایی بطور مشخص از ایشان خواست موضع خود را در قبال تحریم علیه ایران بیان کند چرا که موضع ایشان را نامفهوم میدانست. ایشان گفتند بعنوان فعال حقوق بشر قطعا نمی تواند موافق تحریم  و علیه مردم ایران باشد اما با اساس تحریم ها و تحریم های هدفمند مشکلی ندارد و بعنوان یک فعال حقوق بشر وظیفه دارد از حقوق فرقه مجاهدین و بهایی ها دفاع کند. ایشان به دلیل حمایت حزب محافظه کار حتی در شرکت متعلق به این حزب به نام مگنا (تولید کننده لوازم اتومبیل) مشغول به کار است. حمایت از تحریم های غیر هسته ای علیه ایران از دیگر افتخارات آقای کاوه شهروز است. این درحالیست که باید بدانیم ما تحریم عادلانه یا غیرعادلانه، تحریم هدفمند یا غیر هدفمند نداریم و تجربه در خاورمیانه در کشورهای عراق و سوریه به ما نشان داده است که تحریم ها سرآغاز جنگ و تجزیه و خشونت است؛ سند محکمی ست که خود آمریکایی ها و تونی بلر نیز به آن معترف شده اند .
 4. مهدی خلجی، عضو ارشد “موسسه واشنگتن در مورد سیاست‌های خاورمیانه” ، ۲۲ سپتامبر در “مجلس نمایندگان آمریکا”، درباره نقض سیستماتیک حقوق بشر در ایران سخنرانی کرد. مهدی خلجی در مجلس نمایندگان آمریکا بر نقض سیستماتیک حقوق بشر از سوی حکومت ایران شهادت داد.
  تاکید مهدی خلجی در این سخنرانی، مبنی بر نقض سیستماتیک حقوق بشر در ایران، همزمان با حضور محمود احمدی‌نژاد در مجمع عمومی سازمان ملل متحد صورت گرفت.
  آقای خلجی با موثر دانستن فشار کشورهای غربی و نهادهای حقوق‌بشری بر دولت ایران، خواستار افزایش این فشارها شده است.
  او در مجلس نمایندگان امریکا، پیشنهادهایی درباره چگونگی افزایش فشار بر دولت ایران برای جلوگیری از نقض بشر در این کشور را مطرح کرده است.
0

اخبار مرتبط

 • مدافعان نجفی: نجفی حق داشت همسرش را بکشد!!!
 • فرامرز دادرس/جلیل مرتضوی: هر کس مخالف جنگ و تحریم باشد و کاری جهت منافع ملی ایرانیان کند از سمت عده ای متهم به جاسوسی و لابی گری برای ج.ا می شود!
 • گفتگوی جلیل مرتضوی بایک فعال سیاسی آمریکایی نسبت به تنش های ایران و آمریکا
 • نامی که بی بی سی برای تجزیه ایران گذاشت: آزاد سازی بخش هایی از ایران! +ویدئو
 • مهرداد فرهمند-بی بی سی: زنان تن فروش ایران برای رونق اقتصادی وبازگشایی سفارت عربستان به عرب ها خدمات دهند
 • خانواده دُرمانی (تلویزیون اندیشه): فخرآور و ش.همایون دروغگو هستند- ش.همایون:دُرمانی دروغگوست
 • حشمت رئیسی: بازگشت دوباره بریتانیا به راهزنی دریایی در زمان بازگشت اعتماد به نفس به ایرانیان
 • فرامرز دادرس: افشای عمدی ایمیل سفیر انگلیس و دام انگلیس برای تشویق ایران به جنگ/تحریم های فعلی علیه ایران غیرقانونی ست
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *