مهدی خلجی تئوریسین تحریم سپاه همسر مرجان شیخ الاسلام اختلاسگر قرارگاه خاتم و فراری به کانادا

شرکت نفت و گاز سپانیر وابسته به قرارگاه خاتم الانبیا ناآگاهانه مبادرت به عقد قرارداد با فردی مشکوک به نام مرجان شیخ الاسلام آل آقا کرده و این فرد با گرفتن پول های فراوان از کشور متواری شده و به کانادا گریخته است.

مرجان شیخ الاسلام اختلاسگر از قرارگاه خاتم سپاه پاسداران همسر مهدی خلجی تئوریسین معروف تحریم سپاه پاسداران
این زن که دارای مالکیت شرکتهای آرام و دنیز در ترکیه است و متارکه کرده، با داشتن چندین فرزند برای اینکه سرپوشی بر کلاه برداری هایش بگذارد به کاناد گریخته است.
آقای خ. ع. از طرف شرکت نفت و گاز سپانیر طرف قرارداد با این خانم بوده است که هم اکنون از طریق مراجع قضایی در بازداشت به سر می برد. 
این پرونده که هم اکنون در دادسرای پولی و بانکی دارای پروند قضایی است نشان می دهند که خانم شیخ الاسلام بابت عقد قراردادهایی که انجام نداده، رقم عمده ای به قرارگاه بدهی دارد و هم اکنون نیز از کشور خارج و متواری و مقیم کشور کانادا شده است. 


مرجان شیخ‌الاسلامی،مدیرعامل سابق خبرگزاری میراث فرهنگی است.او در دوره خاتمی از جناح اصلاح‌طلب بود اما بعد از روی کار آمدن احمدی‌نژاد در چرخشی ۱۸۰درجه‌ای به اصولگرایان نزدیک شد و حتی نامش در فهرست ائتلاف اصولگرایان برای انتخابات مجلس هشتم شورای اسلامی قرار گرفت. هم‌زمان وارد تجارت با شرکت‌های متعلق به سپاه پاسداران شده بود ناگهان به ثروتی قابل توجه رسید و از ایران خارج شد. او مدتی را در ترکیه سپری کرد و ثروت چندین میلیون دلاری خود را صرف سرمایه‌گذاری در این کشور در حوزه‌های مختلف کرد. خرید شبکه‌های تلویزیونی ترک یکی از این حوزه‌ها بود. وی بعد از مدتی سر از کانادا در آورد و هم‌اکنون در تورنتو زندگی می‌کند.

مرجان شیخ الاسلام آل آقا همسر مهدی خلجی است درمجلس ششم اصلاحطلب بود و از مدیران ارشد نفت و پتروشیمی در دوران احمدی نژاد و اکنون ساکن تورنتو کانادا و متهم اصلی بزرگ‌ترین اختلاس صنعت نفت و پتروشیمی ایران.

مهدی خلجی، تمام هم‌وغمش تحریم سپاه است، اما همسرش بنابه‌گزارش رسانه‌های امنیتی طرف قرارداد شرکت سپانیر، زیرمجموعه قرارگاه خاتم، برای دور زدن تحریمها بوده و‌ با گرفتن مبالغی هنگفت و انجام ندادن تعهداتش از ایران خارج و شریک کاری و همسر خلجی شده. 
‏رسانه‌های فارسی‌زبان خارج از ایران در حالی در مورد مرجان شیخ‌الاسلامی سکوت کرده‌اند که این گزارشها در مورد او موجود بوده و بعلت سابقه رسانه‌ای، او چهره بسیار آشنایی برای اهل خبر بوده است؛ خصوصا برای مسیح علی نژاد!
مطابق آنچه در کتاب خاطرات مسیح علینژاد نوشته شده او کارآموز مرجان شیخ الاسلام بود و بدون داشتن هیچ سابقه‌ای توسط او برکشیده شد و خبرنگار پارلمانی شد.
شیخ الاسلامی زمانی که یک‌شبه دبیر گروه خلق‌الساعه پارلمانی روزنامه همبستگی در سال ۸۰ شد، به گفته همکارانش با ماشین و راننده وزارت ارشاد،متعلق به محل کار همسر سابقش، رفت‌وآمد می‌کرد …

رتباط مرجان شيخ الاسلامى(طرف قرارداد سپانير وابسته به قرارگاه خاتم) با مهدى خلجى فقط محدود به «ازدواج» نيست و در «تجارت» و«پولشويى» نیز می باشد:

No photo description available.


0

اخبار مرتبط

 • خانواده دُرمانی (تلویزیون اندیشه): فخرآور و ش.همایون دروغگو هستند- ش.همایون:دُرمانی دروغگوست
 • ترس اسرائیل از سفر “آبه” به ایران-تلفن نتانیاهو به “آبه” درباره ایران
 • امام جماعت ایرانی در فرانسه به جرم کمک به مهاجران برای عبور از مانش زندانی شد
 • حضور ترامپ در لندن-تظاهرات علیه ترامپ در لندن
 • سکوت،همکاری و نوکری اپوزیسونها و رسانه های فارسی زبان در مقابل طرح تجزیه ایران
 • همسر وزیر نفت سابق گروه تروریستی داعش محل اختفای البغدادی را افشا کرد
 • ترامپ: نیویورک تایمز درباره طرح اعزام 120 هزار نیرو به خاورمیانه دروغ می‌گوید
 • حماس: با افزایش بُرد راکت‌ها، تل‌آویو خواستار آتش‌بس شد
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *