آقای خلجی جای شاکی و متهم را توسط لابی رسانه ای عوض نکنید/عزیز چند هموطن بخاطر کاسبی تحریم شما در بیمارستان جانش را از دست داد؟

سارا زهیری- آقای خلجی جای شاکی و متهم را توسط لابی رسانه ای عوض نکنید. عزیز چند هموطن بخاطر کاسبی تحریم شما در بیمارستان جان خود را از دست داده است؟ چند کودک؟ چند جانباز شیمیایی؟ چند مادر؟ چند پدر؟ شما اگر جنایتکار نیستید پس چه نام دارید؟ کسانی که بواسطه تحریم ها سعی در دور زدن آن دارند نجات دهنده و شما کاسبان تحریم تغذیه کننده عفریت مرگ هستید و اما از خودفریبی و مردم فریبی به شغل مزدوری و جوخه مرگ مشرف شده اید و گویا رسانه های حامی شما هم از مردم فریبی به شغل شریف شما نائل گشته اند!

یکی از متهمان پرونده بزرگترین کاسبی تحریم تاریخ ایران گفته است: با تشکیل این پرونده به دور زدن تحریم ها لطمه زدند!

از آنجا که اینجانب اولین بار طی مقاله ای درباره پرونده بابک زنجانی و بنا به آنچه در استیتمنت های وزارت خزانه داری آمریکا نوشته شده است این مسئله را مطرح کردم باید بگویم آن قضیه مربوط می شود به کسی که روشهای دور زدن تحریم ها را پایه ریزی کرده بود و نه شماها. من نام شما را کاسب تحریم می گذارم.

دور زدن تحریم ها حق ایران است. تحریم هایی که باعث کمبود دارو و غذا و تاثیر مستقیم بر زندگی مردم ایران دارد و هر کس بتواند در این مسیر به ایران کمک کند در حقیقت به مردم ایران کمک کرده است و کسی که به عنوان کمک به دور زدن تحریم ها با پول مردم ایران فرار کند به مردم ایران خیانت کرده است.

حال این پولها که مربوط به واردات نیازهای ضروری مردم شود در حقیقت این کاسب تحریم را مبدل به جنایتکاران جنگی می نماید که باید در دادگاه محاکمه شوند. و در این پرونده شخص آقای مهدی خلجی و خانم مرجان شیخ الاسلام جنایتکار جنگی محسوب می شوند.

این در حالیست که رسانه های غربی و موافق تحریم فرنگ نشین طی این چند روز جای متهم و شاکی را در افکار عمومی تغییر داده اند و سپاه که شاکی پرونده است را نزد افکار عمومی متهم جلوه می دهند و این نیز حکم شراکت در یک جنایت جنگی را دارد چرا که بر روند پرونده تاثیر خواهد گذاشت و به نحوی مشروعیت بخشی به عمل متهمان اصلی می شود؛ یعنی تئوریسین تحریم سپاه که آقای مهدی خلجی که می توان او را نماینده اسرائیل دانست و نوچه های او؛ حال به هر تعداد.

طی چندین مقاله به طرح دزدی از اموال ایران پرداخته ام که به طرح "ساتر" معروف است؛ و در این مقالات با سند شرح داده ام که تحریم ها نوعی کاسبی برای آمریکاست و کاسبی از طریق دور زنندگان تحریم ها توسط اشخاصی انجام می شود که اگر با وضع کننده تحریم لابی نداشته باشند نمی توانند از پولهای به سرقت رفته جهت سرمایه گذاری و انتقال استفاده نمایند. این کاسبان نمی توانند بدون شستشوی این پولها آنها را به جریان بیندازند و شستشوی این پولها بدون دخالت طراح اصلی این تحریم ها در خود کشور تحریم ها و کشورهای همدست و همفکرش غیر ممکن است. پس آقای خلجی می تواند نماینده جریان و مافیایی باشد که مستقیم با طراحان اصلی تحریم علیه کشورها و دزدی و غارت اموال و منابع آنها ارتباط دارد.

آقای مهدی خلجی و تمامی نوچه های نظیر او و زیردستانشان که در حال استفاده از پولهای سرقت رفته از اموال مردم ایران هستند باید بدانند این پول قطعا و صد در صد آغشته به خون و جان مردم ایران است. این پولها از اشکها و عرق های شرم بسیاری از عزیزان هموطن خیس و تر است. و رسانه ها و اپوزیسیونهایی که جای شاکی و متهم را این روزها عوض کرده و سپاه را در جایگاه متهم قرار داده اند باید بدانند در حال شستشوی دست های به خون آغشته ی جانیانی نظیر مهدی خلجی و مریم شیخ الاسلام هستند. و اگر در روند این پرونده اخلالی ایجاد شود و این پرونده از مسیر اصلی به نفع جریان سارقان اموال مردم ایران تغییر جهتی حتی اندک دهد این رسانه ها در دستهای آلوده آنان شریک اصلی هستند.

سارا زهیری

19 اسفند 97 - تهران

0

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • یک نظر برای آقای خلجی جای شاکی و متهم را توسط لابی رسانه ای عوض نکنید/عزیز چند هموطن بخاطر کاسبی تحریم شما در بیمارستان جانش را از دست داد؟

  1. سید یوسف گفت:

   اونجا که گفته شد خرج این پولها بدون همکاری با خود تحریم کنندگان امکان پذیر نیست نقطه اوج ماجراست

   0

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *