تشکر ائتلاف ایرانی کانادایی از مردم ایران جهت امضاء درخواست پیگرد قانونی غارتگران اموال ایران مقیم در کانادا

دیروز با تلاش ائتلاف ایرانی کانادایی طوماری جهت درخواست از دولت کانادا برای پیگرد قانونی مفسدان اقتصادی فراری به کانادا تنظیم شد.
در بخشی از این طومار آمده است: در حالی که دانشجویان ایرانی برای انتقال مقدار کمی پول یا برای ویزا و مهاجرت با مشکلات و موانع بسیاری روبرو هستند متهمان و مجرمان فسادهای میلیاردی به کانادا می آیند و در این کشور بدون پاسخگویی و بدون هیچ مشکلی سرمایه گذاری میکنند‌.

در این طومار که از مردم تقاضا شده بود برای همراهی و همصدایی آنرا امضاء نمایند تا طرح پیگرد قانونی مفسدان اقتصادی فراری به کانادا به یک درخواست و اراده عمومی مردم ایران جهت ارائه به کنگره مبدل شود تا کنون نزدیک به 8900- هشت هزار و نهصد امضاء طی 24 ساعت جمع شده است که نشان دهنده وحدت و درخواست عمومی مردم ایران جهت پیگیری اموال به غارت رفته توسط اشخاصی چون محمود خاوری و مرجان شیخ الاسلام آل آقا می باشد.

در همین زمینه ائتلاف ایرانی کانادایی از همیاری و کمک مردم ایران در راستای تحقق این مهم، چه داخل و چه خارج از کشور قدردانی و تشکر می نماید.

آقای بیژن احمدی عضو هیات مدیره کنگره ایرانیان کانادا و آقای پرویز حقگو موسس ائتلاف ایرانی کانادایی و مدیر مسئول سایت خبری "ان آی تی وی نیوز" ضمن تشکر از مردم عزیز ایران و تمامی اشخاصی که در این امر مهم ما را همیاری کردند یادآور شدند "بدون همکاری و وحدت و عزم راسخ همگانی پیگرد قانونی این مجرمین و مفسدین اقتصادی تا کنون امکان پذیر نبوده و درخواست و مشارکت مردم ایران در این امر قطعا تاثیر به سزایی بر روند استرداد و پیگرد قانونی آنان خواهد داشت که اقدامات و نتایج آن به مردم عزیز ایران اعلام خواهد شد".

شما هم میتوانید از طریق لینک زیر طومار را امضا کنید: 
www.iccongress.ca/petition

7+

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *