تشکر ائتلاف ایرانی کانادایی از مردم ایران جهت امضاء درخواست پیگرد قانونی غارتگران اموال ایران مقیم در کانادا

دیروز با تلاش ائتلاف ایرانی کانادایی طوماری جهت درخواست از دولت کانادا برای پیگرد قانونی مفسدان اقتصادی فراری به کانادا تنظیم شد.
در بخشی از این طومار آمده است: در حالی که دانشجویان ایرانی برای انتقال مقدار کمی پول یا برای ویزا و مهاجرت با مشکلات و موانع بسیاری روبرو هستند متهمان و مجرمان فسادهای میلیاردی به کانادا می آیند و در این کشور بدون پاسخگویی و بدون هیچ مشکلی سرمایه گذاری میکنند‌.

در این طومار که از مردم تقاضا شده بود برای همراهی و همصدایی آنرا امضاء نمایند تا طرح پیگرد قانونی مفسدان اقتصادی فراری به کانادا به یک درخواست و اراده عمومی مردم ایران جهت ارائه به کنگره مبدل شود تا کنون نزدیک به 8900- هشت هزار و نهصد امضاء طی 24 ساعت جمع شده است که نشان دهنده وحدت و درخواست عمومی مردم ایران جهت پیگیری اموال به غارت رفته توسط اشخاصی چون محمود خاوری و مرجان شیخ الاسلام آل آقا می باشد.

در همین زمینه ائتلاف ایرانی کانادایی از همیاری و کمک مردم ایران در راستای تحقق این مهم، چه داخل و چه خارج از کشور قدردانی و تشکر می نماید.

آقای بیژن احمدی عضو هیات مدیره کنگره ایرانیان کانادا و آقای پرویز حقگو موسس ائتلاف ایرانی کانادایی و مدیر مسئول سایت خبری “ان آی تی وی نیوز” ضمن تشکر از مردم عزیز ایران و تمامی اشخاصی که در این امر مهم ما را همیاری کردند یادآور شدند “بدون همکاری و وحدت و عزم راسخ همگانی پیگرد قانونی این مجرمین و مفسدین اقتصادی تا کنون امکان پذیر نبوده و درخواست و مشارکت مردم ایران در این امر قطعا تاثیر به سزایی بر روند استرداد و پیگرد قانونی آنان خواهد داشت که اقدامات و نتایج آن به مردم عزیز ایران اعلام خواهد شد”.

شما هم میتوانید از طریق لینک زیر طومار را امضا کنید: 
www.iccongress.ca/petition

7+

اخبار مرتبط

 • دکتر مرتضی محیط- نشریه هایی که آمریکا را به جنگ عراق وارد کردند مخالف جنگ با ایران هستند
 • احمد مزارعی-قابل توجه طرفداران مذاکره میان ایران وآمریکا
 • فرامرز دادرس-رضا پهلوی در موسسه “نظامی” هادسون به دنبال دموکراسی یا شراکت در تخریب کشورها
 • فتوای اهالی تسنن عراق:دفاع از ایران واجب شرعی ست
 • خاتمی فدرال و عوامفریبی- حسن بهگر
 • مسعود خدابنده-دسیسه بولتون با شرکت مجاهدین خلق در حال اجراست
 • گفتگوی جلیل مرتضوی با فرامرز دادرس در بررسی روزنامه های جهان در اقدام ترامپ علیه ایران
 • us irantv-بررسی مسائل ایران با جلیل مرتضوی و احمد مزارعی-مشکلات جمهوری اسلامی در داخل ایران و خاورمیانه چیست ؟
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *