آقای رضا پهلوی در برابر خواسته هزاران ایرانی جهت پیگیری قانونی همسر خلجی اجازه موضع گیری ندارید؟

ده ها هزار ایرانی طی امضا طوماری خواستار پیگیری قانونی سارقان اموال ایران شده اند. مرجان شیخ الاسلام همسر مهدی خلجی یکی از این سارقان است.

تا کنون آقای رضا پهلوی که بعنوان آلترناتیو جهت حکومت آینده ایران توسط مهدی خلجی هم بارها مورد حمایت گرفته است واکنشی در برابر این تاراج بزرگ نشان نداده است که خب از رهبر یک کشور بعید است! اگر روزی ایشان رهبر ایران شود قرار است در برابر تاراج اموال مردم ایران سکوت پیشه کند؟ یا مثلا چون مهدی خلجی و همسرش از دوستان و یاران ایشان هستند حق سرقت اموال مردم را دارند؟!

آقای رضا پهلوی شما در انستیتو واشنگتن که لابی رسمی اسرائیل است روبروی مهدی خلجی نشستید و گفتید:
جمهوری اسلامی منابع ملی را غارت می‌کند…تلاش می‌کند نفرت پراکنی کند، با شبه نظامیان خود جنگ در منطقه را گسترش داده است .

آقای رضا پهلوی اکنون مشخص شد شخص روبروی شما آقای خلجی تئوریسین تحریم نظامی و همسرش یکی از بزرگترین سارقان اموال ایران هستند.

و سپس با اشاره به اموال مقام‌های جمهوری اسلامی در خارج از کشور گفتید: «کشورهای غربی و آمریکا می‌توانند این اموال را به نفع اپوزیسیون توقیف کنند.» و در ادامه رسما اعتراف کردید که مالیات دهندگان آمریکایی و بریتانیایی پول رسانه های فارسی زبان را می پردازند به حضور برخی به عنوان نفوذی اعتراض کردید و خواستار توقف نفع مالی آنان از رسانه های فارسی زبانی شدید که حقوق بگیر آمریکا و انگلیس هستند.

حال با پرونده خلجی گیت علت سخنان آنروز شما مشخص شده است. به هر حال نشستن در موسسه ای که لابی رسمی اسرائیل است آن هم به دعوت کارمند آن مهدی خلجی که هم در نیویورک تایمز و هم در واشنگتن پست تقاضای حمله نظامی به ایران را کرده است و بارها در کنگره و سنا تقاضای تحریم های شدید علیه ایران را نموده است و اکنون مشخص شده همه آن تقاضاهای ضد مردمی و ضد ایرانی به دلیل معاملات و مبادلات کلان اقتصادی بوده است جای این پرسش را باز می کند که خدای ناکرده آیا شما نیز سهمی از این سرقت عظیم برداشته اید یا خیر؟! سکوت شما بیشتر به این شبهه دامن زده است.

لازم به ذکر است رعنا رحیم پور، نگین شیر آقایی و فرناز قاضی زاده که کارمندان فعلی بی بی سی هستند زمانی کارمندان مرجان شیخ الاسلامی آل آقا در خبرگزاری میراث فرهنگی بوده اند و برای مهدی خلجی همیشه تریبونی حاضر و آماده داشته اند. در حقیقت می شود گفت تریبون بی بی سی برای شستن افکار عمومی به طور کامل همیشه در اختیار مهدی خلجی بوده است و همینطور شما جناب پهلوی. از آنجا که جمشید برزگر مسئول 60 دقیقه و سردبیر شریک تجاری مهدی خلجی بوده است آیا بین شما و ایشان نیز روابطی فرارسانه ای و معاملاتی پنهان برقرار است که اینگونه سکوت کرده اید؟

ما و ده ها هزار ایرانی که خواهان پیگرد قانونی سارقان اموال هستند منتظر واکنش شما هستیم.

سارا زهیری

1+

اخبار مرتبط

 • خانواده دُرمانی (تلویزیون اندیشه): فخرآور و ش.همایون دروغگو هستند- ش.همایون:دُرمانی دروغگوست
 • ترس اسرائیل از سفر “آبه” به ایران-تلفن نتانیاهو به “آبه” درباره ایران
 • امام جماعت ایرانی در فرانسه به جرم کمک به مهاجران برای عبور از مانش زندانی شد
 • حضور ترامپ در لندن-تظاهرات علیه ترامپ در لندن
 • سکوت،همکاری و نوکری اپوزیسونها و رسانه های فارسی زبان در مقابل طرح تجزیه ایران
 • همسر وزیر نفت سابق گروه تروریستی داعش محل اختفای البغدادی را افشا کرد
 • ترامپ: نیویورک تایمز درباره طرح اعزام 120 هزار نیرو به خاورمیانه دروغ می‌گوید
 • حماس: با افزایش بُرد راکت‌ها، تل‌آویو خواستار آتش‌بس شد
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *