حشمت رئیسی/اختلاسگران و عالم نماها- مادامی که این موجودات شنونده دارند به جنایات و دروغ ها ادامه می دهند

آقای حشمت رئیسی تحلیگر مسائل ایران در برنامه اخیر خود به لزوم واکنش به عالم نماها و دزدان و اختلاسگران پرداخته است.

وی طی سخنان خود خطاب به مردم میگوید: طی هفته گذشته دزدان و اختلاسگران طلبکار شدند! خانم آل آقا که بطور کاملا شفاف و واضح پولهای متعلق به مردم ایران را دزدیده استو بصورت عینی در کانادا و آمریکا از ثمره آن دزدی ها املاک خریده است مدعی شده و با مظلوم نمایی دیگران را متهم را به بی اخلاقی متهم کرده است!

بدتر از همه اختلاسگری فکری اینهاست که صدمات جبران ناپذیری به کشورمان ایران وارد کرده است و اندیشه های ایشان منجر به قتل و کشتار هموطنان، سرکوب ، سلب حقوق و مالکیت و آزادی بسیاری از انسانهای شریف این مملکت شده است ولی از همه طلبکار هم هست!

صدماتی اینگونه افراد با دزدی هایشان و عالم نماها با افکارشان به مردم ایران و کشور ایران وارد کرده اند به مراتب از صدماتی که مردم تصور می کنند خلخالی به مملکت وارد کرده به مراتب بدتر است؛ ولی با کمال وقاحت … – البته نمیدانم چه کلمه ای بکار ببرم چون اینان روی کلمات بسیار حساس هستند گرچه جان انسانها و هموطن برای آنها مفهومی ندارد و کوچکترین حساسیتی نسبت به جان افراد ندارند … راستش نمی دانم از چه کلمه ای استفاده کنم تا به مقام ملکوتی اینان توهین نشود- … به هر حال اینان با موضع طلبکار وارد گود شدند و خانم آل آقا یک سخنرانی 8 دقیقه ای منتشر کرده و منتقدانش را متهم کرده است به : حکاکت، وقاحت، نجاست و کلماتی از این دست که البته پاسخ ایشان را خواهم داد.

به نظر من جامعه ایرانی باید با چنین موجودات مدعی و پرتوقع و عالم نمای سرکوبگر و جنایتکار تسویه حساب نماید و آن عدم شنیدن اینان است. مادامی که این موجودات شنونده دارند بمراتب برای مردم ایران خطر بیشتری نسبت به هر خطر خارجی دارند…

0

اخبار مرتبط

 • حمله بیولوژیک عربستان به 6 استان جنوبی کشور یا هجوم اتفاقی خطرناک ترین ملخ ها!
 • دولت کانادا ۲۵۰ هزار دلار برای کمک به سیل زدگان ایران در اختیار صلیب سرخ کانادا قرار میدهد
 • از تبعات ریاست رئیسی بر دستگاه قضا- نگران از پیگیری ویژه کرسنت
 • رامین کامران-تروریست خواندن این و آن
 • وکیل مرجان شیخ الاسلام: خانم شیخ الاسلام از فیلتر شورای نگهبان رد شده و یک محجبه بود!
 • فرامرزدادرس-سیل ایران و متخصصان بی تخصص/ مدعیان سواد مشتریان احمق نیوزها و کارشناسانی با چند تخصص!
 • لیست تروریستی، مجاهدین خلق یا سپاه پاسداران!
 • آسانژ و «دمکراسی های نمونه» – گرانما ارگان حزب کمونیست کوبا
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *