شهرام تابع محمدی: استرداد شیخ الاسلامی و خاوری دلواپسی هواداران جمهوری اسلامی!


شهرام تابع محمدی در مقاله ای در مجله شهروند تورنتو به افرادی که خواستار تحقیق دولت کانادا درباره خاوری و مرجان آل آقا و استرداد این افراد به ایران شده اند حمله کرده و آنها را هواداران دلواپس و عاملان جمهوری اسلامی خوانده است!

تابع محمدی در این مقاله میگوید افرادی مانند خاوری و مرجان آل آقا اطلاعات مهمی را درباره دور زدن تحریم ها توسط ایران در اختیار مقامات امنیتی کانادا و آمریکا قرار داده اند و بر این اساس نتیجه میگیرد که افرادی که خواستار استرداد خاوری هستند به حکومت ایران وابسته اند.

طومار ایرانیان کانادا برای درخواست رسیدگی به پرونده خاوری و آل آقا توسط بیش از ۱۷۰۰۰ نفر امضا شده و کنگره ایرانیان کانادا پیگیر این خواسته است. اما تابع محمدی بدون ارائه سند و مدرکی میگوید افرادی که خواستار تحقیق/استرداد خاوری و آل آقا هستند به سازمان “اطلاعات سپاه” وابسته اند.

اما این اولین بار نیست که تابع محمدی چنین مقاله ای را در مجله شهروند منتشر میکند. در سال های اخیر تابع محمدی همواره در کنار طرفداران تحریم فعالین مخالف تحریم ایران در کانادا را مورد اتهام های واهی خود قرار داده.

و اما چند نمونه از فعالیت های اخیر تابع محمدی: سال ۲۰۱۷ در برنامه ای که شهرام تابع محمدی در دانشگاه تورنتو برگزار کرد اروین کاتلر، مشاور سازمان اتحاد علیه ایران هسته ای، سخنران اصلی برنامه بود. کاتلر در این برنامه بار دیگر فرصت این را پیدا کرد که در قالب دفاع از حقوق بشر سیاست های خود علیه ایران را تبلیغ کند و چنین برداشت شود که جامعه ایرانی در کانادا نیز مدافع این سیاست ها ست. تابع محمدی همچنین چند ماه پیش در ملاقات با مسئول سیاست خارجی حزب نیو دموکرات سعی کرد با تهمت و دروغ فعالین مخالف تحریم را تخریب کند و جلوی همکاری های بین حزب نیو دموکرات و کنگره ایرانیان کانادا بر سر مسائلی مثل مخالفت با تحریم ایران و تجدید رابطه کانادا و ایران را بگیرد.

شهرام تابع محمدی یکی از افرادی ست که در هفته های اخیر با استخدام وکیل تیم داوطلب ما در ژورنال ایرانیان کانادا را تهدید به شکایت کرده بود. در پاسخ به ایشان گفتیم که با ارسال تهدید نامه نمیتوانند از فعالیت و اطلاع رسانی ما جلوگیری کنند.

لینک مقاله اخیر تابع محمدی در شهروند: 
https://shahrvand.com/archives/105910

0

اخبار مرتبط

 • بی بی سی-بابایی خطاب به بنیانگذار آمد نیوز: شما فاسد و تروریست بازار تهران بودید+ویدئو
 • برگی از تاریخ-قتل‌عام شهروندان کرد در بیمارستان پاوه یک جنایت جنگی بود
 • فرامرز دادرس:آزادی نفتکش ایران نشان داد دوران زورگویی تمام شده است/جلیل مرتضوی:ترامپ برای انتخاب مجدد به کمک ایران احتیاج دارد
 • آمریکن کانسرواتیو:«صدای آمریکا» مالیات آمریکایی‌ها را خرج تبلیغ برای فرقه تروریستی مجاهدین می‌کند
 • ردپای موساد و سازمان سیا در بیت آقای قائم‌مقام!
 • فرامرز دادرس: ائتلاف آمریکا در خلیج فارس برای فروش اسلحه/جاسوسی در مواقع بحرانی جنایت است نه خیانت
 • رفع توقیف نفتکش ایرانی و تغییر مسیر به سوی مراکش
 • نشنال آبزرور-ارتباط سیاستمداران کانادایی با فرقه ی مجاهدین
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *