رئیس پیشین ستاد مشترک آمریکا: در حال سقوط هستیم

رئیس پیشین ستاد مشترک ارتش آمریکا با انتقاد از زیان‌های وارد شده در نتیجه ریاست‌جمهوری «دونالد ترامپ» آمریکا را مانند یک شرکت ورشکسته توصیف کرد که به سمت سقوط پیش می‌رود.

به گزارش سی. ان. ان، دریادار «مایکل مولن» رئیس پیشین ستاد مشترک آمریکا، نسبت به سقوط کشورش در نتیجه سیاست‌های ترامپ هشدار داد.

به گفته مولن، چشم انداز سیاسی در واشنگتن به شدت قطبی شده و پس از ریاست‌جمهوری ترامپ، آمریکا کشوری متفاوت خواهد بود که به شدت دچار آسیب خواهد شد.

رئیس پیشین ستاد مشترک آمریکا، آینده و ظرفیت‌های اقتصادی این کشور را در حال فروپاشی عنوان کرد و در این ارتباط به آمار بدهی‌ها اشاره کرد.

مایکل مولن همچنین ترامپ را متهم به تضعیف و تخریب نهادهای نظارتی و قضائی این کشور از جمله «اف. بی. آی» کرد و گفت او اشتباهات بسیار خطرناکی انجام داده است.

مولن علاوه بر این ترامپ را «شدیدا مخرب» توصیف کرد و به گفته او رئیس‌جمهور شدن ترامپ، علائم بروز بیماری‌هایی است که در آمریکا وجود دارد و در حال حاضر نیاز به تغییر رهبران سنتی آمریکا و روی کارآمدن رهبران جدید وجود دارد.

رئیس پیشین ستاد مشترک آمریکا همچنین با تاکید بر مشکلاتی از جمله نژادپرستی، نابرابری دستمزدها، عدم توزیع متوازن درآمدها و نبود اخلاقیات در آمریکا، کشورش را به سمت بحران‌های دهه‌های ۶۰ و ۷۰ ارزیابی کرد که به گفته او در حال نزول و سقوط است.

مهر

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *