سارا زهیری- سکوت اعضاء ایرانخواه فرشگرد و ققنوس در سیل ایران/وقتی منفعت مالی در میان نیست!

“فرشگرد” – “ققنوس” ، گروه هایی که به اسم حمایت از مردم ایران یک شبه تاسیس و توسط رسانه های اصلی مطرح می شوند و یک دو جین مانیفست دلچسب برای مردم ارائه میدهند و هزاران سر و صدا توسط اربابان ثروتمند خود تولید می کنند، در جریان سیل اخیر در ایران نه تنها سکوت کرده اند بلکه هیچگونه فعالیت انسان دوستانه نیز برای کمک به هموطنان سیل زده از آنها ندیدیم.

گرچه آنها این چند روز بسیار فعال و سرگرم تنظیم شکایت از اعضاء وطن دوست ایرانی کنگره کانادا بودند چرا که این اعضا با درخواست بسیاری از فعالان سیاسی و مدنی و بسیاری از گروه های مردمی و بنا به آنچه وظیفه ذاتیشان است که به عنوان نمایندگان ملت ایران در کنگره جهت احقاق حق ملت ایران گام بردارند طی یک طومار به جمع آوری امضاء جهت پیگیری قانونی غارت گران و دزدانی سرشناس و متواری به کانادا به نام های محمود رضا خاوری و مرجان آل آقا پرداختند و نزدیک به 17 هزار و 500 امضاء توسط ایرانیان داخل و خارج جمع شد که اربابان ققنوس و مجاهدین را خوش نیامد؛ و به هر حال شکایت و ارعاب و تهدید اعضا کنگره که منافع مالی اپوزیسیون را مورد تهدید قرار داده اند از مردم سیل زده واجب تر است.

این نشان میدهد هدف مردم معترض و ناراضی داخل که برخی اعتراضات آنها کاملا برحق است و یا خواسته های مردم داخل از اصلاح و تغییر هیچ گونه همسویی با این تشکیلات ندارد و اعمال این تشکیلات در چنین بزنگاه های تاریخی و مصائب وارده بر مردم بیشتر شبیه نوعی مبارزه با مردمگرایی و مبارزه با دموکراسی است نه رسیدن به مردم گرایی و دموکراسی.

این گروه ها که برای ادامه حیات خود حتی با فعالیت جهت تحریم های بیشتر علیه مردم ایران خواهان پولهای تحریمی برای ادامه حیات هستند اکنون در سکوت رسانه های در یک فاجعه ی انسانی به سر می برند! و از جیب هیچکدام از این فعالان سیاسی و حقوق بشری یک دلاربه سوی مردم سیل زده روانه نشده است. گذشته از آن با شنانتاژ رسانه ای جلوی فعالیت گروه های فعال هم گرفته و با تمسخر و ساخت عکس و تیزر و تبلیغات منفی جلوی این کمک ها را گرفته اند.

این گروه که در اعلامیه خود اعلام کرده بودند “ایران را پس میگیریم و دوباره می سازیم” با سکوت و انفعال خود نسبت به کمک رسانی و همیاری به سیل زدگان نشان دادند چگونه می خواهند ایران را دوباره بسازند و با فعالیت برعکس و ماهی گیری سیاسی و شانتاژ رسانه ای نشان دادند روش آنها در پس گرفتن ایران چگونه است.

4+

اخبار مرتبط

 • سارا زهیری:حکم ترور سردار سلیمانی و آیت الله رئیسی-استخدام دوباره مجاهدین در موساد
 • حشمت رئیسی- چرخش اتمسفر جنگ بر فراز ایران: سناریو خلع سلاح حزب الله توسط اسرائیل
 • فرامرز دادرس- بی هزینه ترین موضع گیری سیاسی در قبال وقایع ایران تایید سیاست آمریکا و اسرائیل است
 • مصدق عطای قدرت را به لقایش بخشید
 • خط آهن صلح ، پیام آور پیشرفت و دوستی
 • حشمت رئیسی- تغییر سیاست بدون تغییر روش تفکر غیر ممکن است/اعمال حاکمیت بر خلیج فارس توسط ایران دلیل تمرکز بر ایران
 • سازمان مجاهدین خلق پنجاه و هشت هزار دلار برای سفر نمایندگان مجلس کانادا به فرانسه پرداخت کرده است
 • وحید حاجی پور-ادامه خواب زمستانی 6 ساله -«کاغذ بازی» به جای «کار»
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *