سارا زهیری-کمک رسانی مجاهدین به سیل زدگان:وصله پینه کردن فیلم ها به همراه میکس و صدا علیه کمک کنندگان

روزها از وقوع سیل گسترده در شهرهای ایران می گذرد و بسیاری از نهادها و مردم فارغ از دولت و بصورت مردم نهاد و با تمامی قلب درکنار مردم سیل زده ایستاده اند.

در میانه این اوضاع یک سیل عظیم دیگر به موازات این سیل را شاهد هستیم و آن فیلمهایی ست که مستقیما توسط هموطنهای مجاهد ما با دقت خاصی مونتاژ، برش، میکس، صدا گذاری و غیره می شود و وسط این مصیبت روانه بازار مجازی شده که خب زحمت زیادی هم می کشند این دوستان تا نهادهایی که “دشمن” این مجاهدان انقلابی هستند را بکوبند و از چشم مردم بیاندازند و مردم مصیبت زده را مشوش تر و عصبی تر از آنچه گرفتارش هستند نمایند. فقط مشکل این است که کمی دقت شان کم است. مثلا گیر دادن به حضور عکاس خبری یا فیلمبردار رسانه ای به قدری مضحک است که می شود یک برنامه ی طنز درجه یک از آن ساخت. و یا افشای علت اصلی سیل که خب یا یک جستجو در گوگل و فقدان حضور یک رسانه ی معتبر حتی در برچسب کردن خودش یک کمدی دیگر است. آن هم در واقعه ای که سرخط اخبار تمام رسانه های جهان است.

البته من به این دوستان مجاهد حق میدهم از هر فرصتی برای تنفس استفاده نمایند چراکه برخی از این نهادها حقیقتا دشمن این دوستان مجاهد هستند که خب هر ایرانی که از اعمال این مجاهدین خصوصا در میانه جنگ ایران و عراق آگاه باشد و خصوصا اگر عزیزش در این جنگ به شهادت رسیده باشد نیز نمی تواند یار و یاور این مجاهدینی باشد که مجاهدت ها برای مام وطن کردند و دوشادوش سربازان بعث، رزمندگان ایرانی و مردم عادی را به شهادت رساندند وعملیاتها ضد تمامیت ارضی ایران به انجام رساندند.

خب عده ای شان هم در ایران اعدام شدند که من هنوز نمیدانم اگر مثلا در فرانسه یا آمریکا یا فلان کشور غربی نیز مثلا یک فرانسوی کنار دشمن فرانسه علیه سربازان و مردم فرانسه می جنگید چه حکمی می گرفت!

به هر حال این دوستان اپوزیسیون و آلترناتیو روشهایی جالب و وطن دوستانه ای برای “آزادی” دارند و یکی از آنها استفاده تبلیغاتی از مصائبی نظیر سیل و زلزله است که خب به آنها تبریک می گویم. همینقدر که حضورشان هر لحظه با وصله پینه کردن یک فیلم یا تصویر احساس می شود شاید نوعی ابراز همدلی و همدردی به روش مزدوران است که ما به قول آنها ساندیس خورهای لمپن با آن بیگانه هستیم. -البته خدا را شکر- و خب از نظر آنان هر اقدام یا واکنش که موازی اقدامات و واکنش های نهادهای داخلی باشد لمپنیسم و ساندیس خوری ست.

سارا زهیری

2+

اخبار مرتبط

 • حزب دموکرات کردستان:هر شهروند بوکانی با رژیم ایران باشد ترور خواهد شد!
 • دیپلمات سابق آمریکا-فرقۀ مجاهدین انگیزۀ کشتن میلیون‌ها ایرانی را دارد
 • بی بی سی-بابایی خطاب به بنیانگذار آمد نیوز: شما فاسد و تروریست بازار تهران بودید+ویدئو
 • برگی از تاریخ-قتل‌عام شهروندان کرد در بیمارستان پاوه یک جنایت جنگی بود
 • فرامرز دادرس:آزادی نفتکش ایران نشان داد دوران زورگویی تمام شده است/جلیل مرتضوی:ترامپ برای انتخاب مجدد به کمک ایران احتیاج دارد
 • آمریکن کانسرواتیو:«صدای آمریکا» مالیات آمریکایی‌ها را خرج تبلیغ برای فرقه تروریستی مجاهدین می‌کند
 • ردپای موساد و سازمان سیا در بیت آقای قائم‌مقام!
 • فرامرز دادرس: ائتلاف آمریکا در خلیج فارس برای فروش اسلحه/جاسوسی در مواقع بحرانی جنایت است نه خیانت
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *