سارا زهیری-علی جوانمردی قبل از پیشنهاد تحریم به نقش خود در قتل صانع ژاله پاسخ دهد

علی جوانمردی نیز در اینستاگرام با انتشار تصویری از خود و برایان هوک در جشن نوروزی نوشته است:
«برایان ھوک مسئول امور ایران در وزارت خارجە آمریکا در حاشیە مھمانی نوروزی وزارت خارجە. بە آقای ھوک گفتم از دید مردم ایران صداوسیمای جمھوری اسلامی کە عامل دروغ پراکنی برای حفظ نظام است، باید تحریم شود و سپاە پاسداران نیز در جریان سیل شھرھای ایران نشان داد کە امکاناتش فقط برای کمک بە گروھ ھای تروریستی است و در قبال مصیبت ھای مردم ایران مسئولیتی ندارد. به ھمین دلیل سپاە لازم است وارد لیست گروھ ھای تروریستی شود.

آقای جوانمردی سالهاست که در مورد قتل صانع ژاله سکوت کرده و سوالات بی شماری را بی پاسخ گذاشته است. وی توسط برخی متهم است که مسئول قتل صانع ژاله است.

محمد کرمی سالها پیش طی مقاله ای ایشان را مسئول اتفاقاتی که برای خانواده صانع در آشوب مریوان افتاد خطاب کرد و سوالاتی را مطرح نمود که ایشان هنوز پاسخی به آنها نداده است. محمد کرمی در این مقاله که با تیتر ”
هر گونه اتفاقی برای خانواده صانع ژاله پیش یاید شما مسئول آن هستید ” منتشر شده بود اینگونه نوشته بود:
بعد از کشته شدن صانع ژاله آقای علی جوانمردی خبر نگار صدای امریکا در یک شاهکاری که می خواست فیل هوا کند ، اقدام به پخش این خبر کرد . آن هم به شیوه صدای امریکا و سازمان محبوبش . البته سیاست صدای امریکا برهمگان روشن است . آقای جوانمردی ادعا دارد در واشنگتن است و از آنجا یک موضوع مهمی را افشاء می کند . با برادرو دوست صمیمی صانع و سه تن دیگر از اقوام نزدیک صانع مصاحبه می کند . آقای جوانمردی در اوج ناجوان مردی تمام این حرکت را آگاهانه انجام می دهد ، حال خوب است به موارد زیر پاسخ بگوید . آقای جوانمردی شما به خاطر کارتان بهتر از هر کس می دانید وقتی که در تظاهرات کسی کشته می شود ، وزارت اظلاعات سریعا به سراغ خانواده آنها می رود . تمام سیستم ارتباطی آنها از قبیل اینترنت ، تلفن ، تردد های که به منزل آنها می شود و…….کنترل شدید می کنند . به قول شما وزارت اطلاعات خانواده آنها را تهدید کرده اند ، در صورتی که در این باره صحبتی کنند برادران صانع را و دستگیر کرده و احتمالا اعدام کنند ……..
با این اگاهی شما زنگ می زنید به برادر صانع و مصاحبه می کنید . با دوست صمیمی وی مصاحبه می کنید . دقیقا همان چیزی است که وزارت اطلاعات می خواهد برای به دام انداختن ، وصله زدن ، برای اعدام ، یعنی یک نفر و شاید هم چند نفر دیگر برای اعدام ، به خاطر ارتباط با بیگانگان و رادیو های بیگانه …….مارک های دیگر. با توجه به اینکه صدای آنهاهم پخش شده است . این همان حرکت کثیفی است که شما با تقلید از سازمان محبوب خود انجام می دهید .
موضوع بعدی این است که شما بنا به گفته خودتان از واشینگتن گزارش می دادید . سوال این است شما که سالیان در ایران نبودید ، خانواده صانع ژاله را هم نمی شناختید ، چطور شما صانع را در این میان شناسائی کردید ؟ چطور شماره تلفن برادر صانع را پیدا کردید و پای خط آوردید ؟ چطور دوست صانع که با وی به تظاهرات رفته بود را شناسائی کردید ؟ از کجا وی را پیدا کردید و پای خط آوردید ؟ و همین سوالات در رابطه با دیگر اقوام صانع که شما چطور آنها را پای خط آوردید؟ و سوالات زیاد دیگر…… قانونمند این است وقتی چنین اتفاقی برای خانواده ای پیش می آید پیدا کردند افراد آن خانواده بسیار دشوار خواهد بود . بخصوص که مسله سیاسی در ایران ، در روز 25 بهمن که تمام دستگاه اطلاعاتی بسیج آن است که نگذارد خبری به بیرون درز کند . حال یک علامت سوال بزرگی به انداره خودتان بر روی شما هست که آیا اینها یک سناریو از قبل نبوده که توسط سازمان مجبوب شما تدارک دیده شده بوده ؟؟
آقای جوانمردی : شما که یکی از هوادران سازمان مجاهدین خلق ایران هستید ، که فعالیت ها و ارتباطات شما با این سازمان بر کسی پوشیده نیست . دقیقا همان خط کثیف سازمان مجاهدین است که باعث اعدام زندان سیاسی معرفی هم چون علی صارمی ، جعفر کاظمی ، محمد علی حاج آقائی و… را دامه می دهید . همگان می دانند سازمان مجاهدین وقتی پشت یک زندانی سیاسی می رود و به خود می چسباند ، حربه ای می شود در دست رژیم که به جرم ارتباط داشتن با سازمان مجاهدین حکم اعدام وی را صادر کنند . دقیقا کپی آن دارد اجرا می شود . مصاحبه های که با کاظمی و حاج آقائی در تلویزون سازمان مجاهدین با این افراد پخش شد .
هرگونه اتفاق و حادثه ناگواری که برای این خانواده داغدار که عزیز ترین عزیز خود را از دست داده پیش بیاید. تماما مسئولیت آن بر عهده شخص شما می باشد که باید از همین تریبون صدای امریکا به مردم ایران پاسخ بدهید .
oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

0

اخبار مرتبط

 • حزب دموکرات کردستان:هر شهروند بوکانی با رژیم ایران باشد ترور خواهد شد!
 • دیپلمات سابق آمریکا-فرقۀ مجاهدین انگیزۀ کشتن میلیون‌ها ایرانی را دارد
 • بی بی سی-بابایی خطاب به بنیانگذار آمد نیوز: شما فاسد و تروریست بازار تهران بودید+ویدئو
 • برگی از تاریخ-قتل‌عام شهروندان کرد در بیمارستان پاوه یک جنایت جنگی بود
 • فرامرز دادرس:آزادی نفتکش ایران نشان داد دوران زورگویی تمام شده است/جلیل مرتضوی:ترامپ برای انتخاب مجدد به کمک ایران احتیاج دارد
 • آمریکن کانسرواتیو:«صدای آمریکا» مالیات آمریکایی‌ها را خرج تبلیغ برای فرقه تروریستی مجاهدین می‌کند
 • ردپای موساد و سازمان سیا در بیت آقای قائم‌مقام!
 • فرامرز دادرس: ائتلاف آمریکا در خلیج فارس برای فروش اسلحه/جاسوسی در مواقع بحرانی جنایت است نه خیانت
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *