فرامرز دادرس: نقش رسانه های جعلی در بحران سیل/دشمنی با حکومت به دشمنی با مردم مبدل شده است

فرامرز دادرس کارشناس مسائل امنیتی در برنامه اخیر خود به مسائلی متفاوت پرداخت از جمله نقش رسانه های جعلی در بحران سیل ایران. وی با اشاره به اعلامیه اخیر مریم رجوی که خواهان درگیری مسلحانه مردم سیل زده با نیروهای کمک رسان بود گفت: اینکه مردمی که دچار بحران شده اند و گرفتار فراهم نمودن اولیه ترین مایحتاج هستند هر چقدر خشمگین و عصبانی از این اتفاق باشند قطعا دست به اسلحه نخواهند برد و از مردم بحران زده نمی شود یک انقلابی ساخت که انقلاب کند پس اگر اتفاقی بیفتند در میانه این بحران قطعا یک سازماندهی پشت آن است و مربوط به مردم گرفتار بحران نمی باشد.

آقای دادرس در ادامه با تاکید بر اینکه هنوز بسیاری کشورها نتوانسته اند کنترلی بر اینترنت داشته و قوانینی وضع کنند که وزارت دادگستری کشورشان را با آن تنظیم نمایند گفت: گروه هایی مثل القاعده و داعش سایت اینترنتی دارند و در شبکه های مجازی فعال هستند و این در حالیست که ابرقدرتهایی که کلید اینترنت دست آنهاست هنوز موفق به سرکوب به این سازمانها نشده اند گرچه سازمانهای اطلاعاتی نیز خیلی تمایلی به از میان بردن این شبکه ها ندارند چراکه خود این شبکه ها و فعالیت آنها در فضای مجازی می تواند به آنها سرنخ و اطلاعات دهد.

در ماجرای سیل اخیر مسائلی عنوان شد و هنوز مطرح می شود که بسیار خطرناک است. اولا سازمانهای اطلاعاتی کشورهایی که با حکومت ایران مخالف هستند پایشان را فراتر از مخالفت با حکومت گذاشته و دشمنی اینها با حکومت مبدل شده است به دشمنی با مردم ایران و آسیب های جدی و خطرناک به مردم ایران.

اما مشکل مردم این است که به شبکه هایی که با اخبار جعلی در راستای اهداف خاص بوجود آمده را دنبال می کنند و مشتری این شبکه ها هستند و این وظیفه ماست که مردم را آگاه و مجبور به حذف و طرد این شبکه های دروغ نماییم.

به یک خلبان امدادرسان توسط مردم حمله شد و این خلبان آسیب دید که مقصر اصلی شبکه های دروغ پردازی است که کارشان تحریک مردم است و مشغول نشر فیلم هایی هستند که ربطی به سیل اخیر و این بحران نداشته و صرفا جهت تحریک مردم است…

ادامه صحبت های جناب دادرس را می توانید در کلیپ زیر بشنوید:

0

اخبار مرتبط

 • حمله بیولوژیک عربستان به 6 استان جنوبی کشور یا هجوم اتفاقی خطرناک ترین ملخ ها!
 • دولت کانادا ۲۵۰ هزار دلار برای کمک به سیل زدگان ایران در اختیار صلیب سرخ کانادا قرار میدهد
 • از تبعات ریاست رئیسی بر دستگاه قضا- نگران از پیگیری ویژه کرسنت
 • رامین کامران-تروریست خواندن این و آن
 • وکیل مرجان شیخ الاسلام: خانم شیخ الاسلام از فیلتر شورای نگهبان رد شده و یک محجبه بود!
 • فرامرزدادرس-سیل ایران و متخصصان بی تخصص/ مدعیان سواد مشتریان احمق نیوزها و کارشناسانی با چند تخصص!
 • لیست تروریستی، مجاهدین خلق یا سپاه پاسداران!
 • آسانژ و «دمکراسی های نمونه» – گرانما ارگان حزب کمونیست کوبا
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *