فرامرزدادرس-سیل ایران و متخصصان بی تخصص/ مدعیان سواد مشتریان احمق نیوزها و کارشناسانی با چند تخصص!

فرامرز دادرس-حشمت علوی کسی که در تصمیم گیری ترامپ دخیل بود ساخت مجاهدین بود-مخالفت با ج.ا با خیانت متفاوت است

در برنامه اخیر طبق روال هر هفته برنامه ای از جناب فرامرز دادرس کارشناس مسائل امنیتی مقیم پاریس مباحثی توسط ایشون مطرح شد. یکی از مهمترین مسائل حواشی سیل اخیر ایران و اخبار جعلی منتشر شده توسط گروههایی بود که باعث به وجود آمدن بحرانی عاطفی و روحی در میان مردم سیل زده و درصد زیادی از مردم ایران شد.

در مورد مسائل پیش آمده در مناطق سیل زده فرامرز دادرس گفت: قطعا در مناطقی که دچار بحران شده نیروی های انتظامی و نظامی حضور خواهند داشت چرا که امنیت نیروهای امدادرسان در مناطقی که برای آنها ناشناخته هم هست باید تضمین شود و امنیت مردم حادثه دیده که ممکن است در منطقه دچار حادثه طبیعی دیگری شوند یا دچار دزدی، قتل و نظیر آن شوند هم نکته بعدیست که مسئولیت آن با نیروهای انتظامی و نظامی ست و این یک تعریف بین المللی ست.

متاسفانه این مسائل که به ظاهر کم اهمیت جلوه میکند از اهمیت بالایی برخورد است و هم میهن های ما اولا به این مسائل خیلی وارد نیستن و حتی آموزش های لازم را هم در طی این دو حکومت ندیده اند.

فرامرز دادرس با اشاره به فیلم منتشر شده از لرستان که پیرمردی از انداختن کمک ها توسط هلی کوپتر گلایه می کرد گفت: هلی کوپترهای امداد مسلح نیستند و نهایتا دو خلبان دارند و بیشترین حوادث را یک هلی کوپتر موقع بلند شدن و نشستن دچار می شود و هیچ هلی کوپتری نمی تواند بر سر هر محله یا تپه یا رودخانه ای بشیند و منتظر شود پره های هلی کوپتر از حرکت بیفتد تا چند بسته را منتقل کنند و دوباره از ابتدا برای پرواز آماده شود.

از طرفی دستورهای اپوزیسیونهای مختلف برای آشوب هم در نظر بگیرید که بعنوان مثال خانم رجوی حتی دستور درگیری مسلحانه در این مناطق را داده است؛ حال این مسائل نیز به این مسائل فوق اضافه کنید.

در تمامی دنیا کمک های امدادی در محلات آسیب دیده مثل غذا سرو نمی شود. پرتاب کمک ها به سوی مردم امری کاملا تخصصی و حرفه ای است نه توهین به مردم.

فرامرز دادرس: مدعیان سواد مشتری احمق نیوزها

با خبر شدیم که بخشی از نیروهای حشدالشعبی برای کمک به نواحی سیل زده وارد خوزستان شدند که توسط این احمق نیوزها در فضای مجازی اینگونه بازتاب داده شد: سرکوب مردم توسط حشدالشعبی.

آیا جایی در ایران دچار آشوب و شورش شده است که نیازبه سرکوب داشته باشد؟!

همانطور که در برنامه قبل نیز گفتم مردمی که دچار مصیبت شدند نیاز به سرکوب ندارند و این همه هیاهو بیهوده که در رادیو تلویزیون ها توسط اپوزیسیونها راه اندازی می شود خود نشان دهنده سانسور و خفقان در این مجموعه های خبریست و مسئله آنها آگاهی رسانی به مردم نیست پس یک وظیفه که ما داریم انتشار اخبار و گزارش های کسانی ست که در جهت آگاهی رسانی به رسالت رسانه ای خود وفادار هستند.

وجود نیروهای حشدالشعبی در ایران صرفا به دلیل تامین امنیت مرزها و جلوگیری از ورود نیروهای تجزیه طلب و خرابکار وابسته به کشورهای خارجی مخصوصا عربستان و اسرائیل است و از طرف دیگر یک نمایش قدرت توسط ایران به آمریکاست که بخاطر اضافه کردن سپاه پاسداران در لیست تروریستی صورت گرفته؛ این خیلی مهم است که ایران با نمایش قدرت در منطقه به آمریکا بفهماند ما نیروهای نظامی یا شبه نظامی داریم که این نیروها از خاک کشور دیگر همراه تسلیهات نظامی شان وارد خاک ایران می شوند… هیچ کشوری مانند ایران در منطقه چنین توانی را ندارد …

دو سه روز اول با هجوم خبرنگاران به مناطق سیل زده روبرو بودیم که بعلت بحران مدیریت در ایران مسلما اقدامات اولیه معمولا با تاخیر روبروست. بعنوان مثال زمان حمله صدام به ایران که اصولا فرماندهی از میان رفته بود و اقدامات با تاخیر بود که البته همان هم شاهکاری بود در آن شرایط. خب در چنین مواردی بلافاصله خبرگزاری های مختلف از این فرصت استفاده کردند و کلیپ های بیشماری جهت تخریب تولید کرده و به مرور بصورت گسترده منتشر شد که نمونه آن همان مردیست که اعتراف کرد عده ای به او پول دادند که در فیلم صحبت هایی کند که متاسفانه در رسانه های اصلی جهان منتشر شد و اثر خود را گذاشت. بصورت همزمان نیز سپاه پاسداران در لیست تروریستی قرار گرفت و همانطور که میدانیم مجاهدین به دلیل ارتباطاتی که با عربستان سعودی و بحرین و امارات و اسرائیل دارند به دنبال درگیری مسلحانه بودند و هستند؛ مسئله ای که سالهاست به آن مشغول هستند و کشتار و اقدامات تروریستی این فرقه همچنان ادامه دارد و می تواند مسئله امدادرسانی را تحت الشعاع قرار دهد که خوشبختانه تا امروز موفق نشدند.

پس نیروهای حشدالشعبی اگر در منطقه هستند نه برای مردمی مصیبت زده است بلکه برای مقابله با حملات تروریستی یا کشتارهای احتمالی همین مردم توسط امثال فرقه رجوی است که توسط احمق نیوزها نیز تغذیه می شوند … بعنوان مثال انتشار خبر کشتار 500 هزار سوری توسط سپاه پاسداران در حالیکه کل کشتار میان 360 تا 380 هزار اعلام شده که خب هر عاقل با کمی خرد باید متوجه شود مردم سوریه توسط داعش وسایر گروه های تروریستی در سوریه بسیار کشته شده اند و این نیست که مردم سوریه را فقط یک گروه آن هم به نام سپاه کشته باشد… خب حواس مردم باشد که این احمق نیوزها در حال تولید خبرهای اینچنینی هستند تا احساسات مردم را تحریک نمایند… کار رسانه کاری کارشناسی و تخصصی است و کار هر کسی نیست … شما به این رسانه های فکستنی توجه نکنید که اشخاصی را به عنوان کارشناس های مسائل مختلف معرفی می کنند… شخصی در یک رسانه بعنوان کارشناس محیط زیست، در رسانه دیگر بعنوان کارشناس جامعه شناسی در جای دیگه بعنوان کارشناس اسلام حرف میزنه و هر روز مدعی یک تخصص است و بدتر از آن بعضی ها هستند که حتی خدمت سربازی نرفته اما در حال تحلیل پنتاگون می باشند!!!…

در لینک زیر در یوتیوب می توانید ادامه سخنان جناب دادرس را گوش دهید.

0

اخبار مرتبط

 • خبرنگار اعزامی بی بی سی در تهران و قم- پاسخ مردم ایران به تحریم های آمریکا و ترامپ
 • همزمانی عجیب طرح حجاب با اتفاقات مهم ملی
 • استفاده مریم رجوی از “مصدق” و مبارزات ملی ایران
 • نهادهای امنیتی ورود کنند- اسرار انرژی ایران در دست شریک اسرائیل
 • سردبیر اعتماد:کسی حق ندارد حتی به بی حجاب ها توهین کند
 • حجت الاسلام نیازی:واقعیت نقش سعید امامی در قتلهای زنجیره ای چه بود؟
 • مدافعان نجفی: نجفی حق داشت همسرش را بکشد!!!
 • فرامرز دادرس/جلیل مرتضوی: هر کس مخالف جنگ و تحریم باشد و کاری جهت منافع ملی ایرانیان کند از سمت عده ای متهم به جاسوسی و لابی گری برای ج.ا می شود!
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *