چند کلام با خائنان حامی جنگ و تحریم: به شما تبریک می گویم-موفق شدید در همکاری تنگاتنگ با تروریست پرورها مردم ایران را وارد مصائب تازه کنید

ساندیس خوران رسانه ای غرب و عربستان و اسرائیل از امروز با ورود ائئلاف آمریکایی به فاز عملیاتی مساوی آدمخوران داعش و سایر تروریست های تعلیم دیده آمریکا شدند؛ تبریک...

امروز اتحادیه اروپا نیز با سکوت خود از برجام خارج شد. گرچه خیلی وقت است اروپا همزمان با آمریکا از برجام خارج شده است. آمریکا ناوهای خود را وارد خلیج فارس نمود و برای حضور خود در عراق وارد گفتگویی جدید شد. امروز فاش شد ائتلاف آمریکا در حال آموزش داعش در نزدیکی ایران است.

خب تبریک به تمامی کسانی که جهت به جنگ کشاندن ایران و تحریم های بیشترشانه به شانه بولتون و نتانیاهو و ترامپ و تروریست های داعش و بلک واتر و گولاخ های تعلیم دیده برای بریدن سر و البته با پولهای عربستان سعودی و موساد و سازمان سیا تلاش بیشمار کردند خصوصا آنها که به اسم دفاع از دموکراسی اینگونه عمل کردند. باید گفت: شما خائنانی هستید که باید ضمن استرداد به ایران در دادگاه های انقلابی محاکمه شوید.
آسیب رساندن به امنیت اقتصادی کشور مخل پیشبرد برنامه‌های بهبود شرایط اقتصادی و بازی با تأمین معیشت 80 میلیون جمعیت مردم ایران است و در این میان ایرانی هایی داریم که در نقش اپوزیسیون علاوه بر سهیم بودن در اخلال در تامین معیشت مردم ایران با روح و روان آنان نیز بازی کرده و هنوز نیز مشغولیتی جز این ندارند.

امروز تمام کسانی که در طول این سالها از تحریم های آمریکا دفاع کردند و یا در جهت تحریم های غیر هسته ای فعالیت می کنند که اتفاقا این هفته در پارلمان کانادا تدارکات آن را چیده اند تا از تحریم سپاه حمایت نمایند باید بدانند در صف سربازانی هستند که به روی مردم ایران اسلحه کشیده اند و در تحقق اهداف غرب که شامل تحزیه ایران که همراه ریخته شدن خون مردم ایران خواهد بود و در گرسنگی و فقر و مصائب بیشمار حاصل از اعمال و گفتارشان سهیم هستند.

سند گفتار من صحبت های دیوید کوهن رئیس اسبق خزانه داری آمریکا در 14 دسامبر 2013 است.

دیوید کوهن، معاون وزیر اطلاعات تروریسم و اطلاعات مالی، گفت:” با توجه به اینکه تحریم های بین المللی به طور فزاینده ای خفه کننده شده اند، ایران به تکنیک های پولشویی مجهز شده است و پولهای نفت و پولهای دیگرش را تحت نامی دیگر به ایران منتقل می کند که شامل میلیاردها دلار می شود .

سند گفتار من سخنان بارا ک اوباما در الزام رسیدن به برجام است:

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در تاریخ 6 شهریورماه 1394 در پاسخ به پرسش های دو تن از رهبران اصلی جامعه یهودیان آمریکا از توافق هسته ای با ایران اینگونه دفاع نمود: ” آمریکا چاره ای جز توافق با ایران نداشت … فکر می کنم اگر این توافق را رد می کردیم ، ایران را در صندلی راننده می نشاندیم و آنها همدردی بین المللی را برای خود می خریدند و می توانستند آمریکا و اسرائیل را منزوی کنند. فکر می کنم در آن صورت تحریم ها فرو می ریخت و نتیجه ای عاید ما نمی شد. از این رو ایران به بخشی از آن پنجاه و شش میلیارد دلار می رسید واقتصادش به هرحال به سمت بهبودی می رفت … اگر این توافق اجرا شود ، همه مسیرها حداقل به مدت پانزده سال مسدود می شود …  من مطمئن هستم که پانزده سال دیگر رئیس جمهور آمریکا در موقعیتی خواهد بود که می تواند اقدامات لازم را از جمله اقدام بالقوه نظامی برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای به عمل آورد و برای این کار در موضع قوی تر قرار خواهد داشت.“

و جان کری همان زمان گفت: من نشان خواهم داد که چرا طرح توافق شده باعث امن تر شدن آمریکا، اسرائیل، کشورهای خلیج فارس و جهان خواهد شد. ما مصمم هستیم دوستان خلیج (فارس) ما حمایت مورد نیاز سیاسی ونظامی را داشته باشند و به همین منظور ما در حال همکاری با آنها برای ایجاد سامانه دفاع موشکی بالستیک در شبه جزیره عرب و فراهم کردن آموزش برای عملیات ویژه ، اجازه انتقال فوری تسلیحات ،تقویت امنیت مجازی و ورود به رزمایش بزرگ نظامی و افزایش جلوگیری از انتقال غیرقانونی تسلیحات ایران هستیم. (که به معنی: تحریم موشکی سپاه اما تقویت موشکی و نظامی همسایگان ایران است).  ما  همچنین در حال تقویت همکاری و حمایت در نبرد علیه تهدید پیش روی آنها ، ما وهمه تمدن ها هستیم که نیروهای ترور بین الملل از جمله عوامل و دست نشانده های آنها ایجاد می کنند.

امضا کنندگان نامه به ترامپ جهت تحریم بیشتر و فشار بر ایران و تمام تشکل ها از ققنوس و فرشگرد و حامیان آن و تمام افراد حقیقی در شرایط بوجود آمده برای ملت ایران سهیم هستند و کارنامه بی بازگشتی دارند که دشمنی و عناد با ایران را خود امضاء کرده اند و از امروز با سربازی که به روی کودک ایرانی اسلحه کشیده است تفاوتی ندارند. همگی دشمن اسلحه به دست ایران هستند.

این خائنان و دشمنان ملت ایران باید پاسخ دهند اگر دلسوز مردم ایران هستند چرا هرگز سخنان مخالفان تحریم های آمریکا در کاخ سفید و کنگره و وزارت خزانه داری آمریکا و بسیار اندیشکده ها را مورد پیگیری قرار ندادند؟ بعنوان مثال هشدار آدام زوبین معاون وزارت خزانه داری آمریکا و طراح تحریم ها به ترامپ، کاخ سفید ، وزارت خزانه داری و تمام حامیان جنگ و تحریم در حمایت از مردم ایران ؟!

چند کلام با لابی های عربستان و بنیاد دفاع از دموکراسی که در رسانه ها و محافل جهت تحریم و جنگ و تحریم سپاه فعالیت می کنند. من خوانندگان را ارجاع می دهم به گزارشی از نشنالیست تحت عنوان "همدستی سرویسهای اطلاعاتی اسرائیل و پولهای عربستان در توقف برجام" که در 27 جولای 2016 شخصا منتشر کردم. در این گزارش آمده بود: سازمان‌های لابی اسراییل مانند «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» و «پروژه ایران، بنیان دفاع از دموکراسی»، به کمپانی‌ها و بانک‌هایی آمریکایی و خارجی در مورد معامله با ایران هشدار داده‌اند.

نویسنده گزارش پس از بررسی وضعیت اسراییل در قبال ایران به عربستان سعودی اشاره و تصریح کرده است که درست مانند اسراییل، عربستان سعودی نیز تاریخ بلندبالایی از تخاصم با ایران دارد. شروع این تخاصم از انقلاب ایران و تلاش آن برای صدور نوع خاصی از اسلام‌گرایی شیعه به کشورهای سنی مذهب و پادشاهی منطقه بوده است. آغاز تلاش‌های دولت اوباما برای دیدارهای مستقیم با ایران، با هشدارهای ریاض همراه بود، اما کم صداتر از اسرائیلی‌ها.

اسناد ویکی لیکس و دیگر منابع نشان می‌دهد از نظر سعودی‌ها، برجام یه معنی علاقه واشنگتن به تحمل توسعه‌گرایی ایران به قیمت از بین رفتن اتحاد تاریخی این کشور با کشورهای عربی خاورمیانه است. این در حالی است که ترکی الفیصل رئیس سابق سرویس اطلاعاتی سعودی در این رابطه گفته بود عربستان حاضر نیست زیر سایه ایران هسته ای زندگی کند.

آنها که طی این سالها به مخالفان تحریم و جنگ برچسب لابی جمهوری اسلامی، ساندیس خور، عامل رژیم و غیره زدند امروز نتیجه آنچه کاشته بودند را برداشتند و مردم ایران را وارد مصیبتی کردند که تا بیرون رفت آن قطعا متحمل رنج های بیشمار بیشتری خواهند شد که دل هر انسانی که انسانیت را بشناسد به درد خواهد آورد.

سارا زهیری- 18 اردیبهشت 98

1+

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *