حشمت رئیسی-عملیات کثیف مجاهدین در بندر الفجیره امارات برای آغاز جنگ

حشمت رئیسی

ستارخان گفت " ما یونجه می خوریم اما انقلاب خواهیم کرد". فرمانده روسیه پیغام داد "شما کافیست که پرچم روس را بر بالای مقر فرماندهی بالا ببرید و در مصونیت خواهید بود و محاصره شکسته خواهد شد" . جواب ستارخان این بود " من آرزو دارم پرچم صد دولت علم ایران باشد" و این ننگ را نپذیرفت.

خب زمانی که ما چنین وطن دوستان و انقلابیونی داریم به چه مجوزی شما پرچم آمریکا و اسرائیل را بالای پرچم ایران می برید؟ اگر مناسبات دوستانه و فرهنگی با مردم آمریکا و اسرائیل باشد خب من هم پیش قدم میشم و خب طبیعی است که پرچم دو کشور بالا رود. اما پرچم بیگانه را بالا بردن و طلب تحریم و جنگ کردن غیر عادی است.

سوال من این است: اگر پرچم آمریکا را بالا نبرید نمی شود؟ نمی شود پرچم صلح و دوستی و ارتباط دوستانه با دنیا را بالا ببرید؟!

حکایت آمریکا و ایران حکایت آن گاو باز با گاو جنگی است. و طرفداران آمریکا تماشاچیان این گاو بازی هستند که هوررااا می کشند. اما آیا در شرایط برابر می جنگند و مرد جنگ و دلاور هستند؟ به چشمهای گاو وازلین می مالند تا تار ببیند. سوراخ بینی گاو را از کتان پر می کنند تا حس بویایی اش را از دست بدهد. یک محلول سوزنده روی پاهاش می مالند تا تعادلش به هم بریزد. و گوشهایش را با روزنامه خیس پر می کنند.

گاوباز ما هم قصی القلب است و هم دلاور نیست.

خب قبل از آوردن این گاو به میدان چند روز هم در تاریکی نگهداری می شود. برای گاو پا گذاشتن به میدان جنگ نماد آزادی است. یا سقوط یا تن دادن به آنچه آنها می خواهند.

دشمن رژیم بودن با یک وجب خاک ایران را دادن فرق می کند. ما یک وجب خاک نمی دهیم.

در راس جنگ طلب ها آقای بن سلمان ، بولتون، نتانیاهو و بن راشد است. البته بولتون 20 سال است به دنبال جنگ است و ترامپ گفته است "اگر بولتن را مهار نکرده بودم الان در سه کانون در حال جنگ بودیم". خب لااقل یک عقل ابزاری دارد.

اما در میان جنگ طلبان ایرانی که این چند هفته کاملا مشهود شده است مجاهدین در راس هستند و برای جنگ تن به هر ذلت و خواری می دهند و جناب جنگ طلب بولتون نیز اینها را تحت حمایت امنیتی قرار داده و موساد نیز آنها را تعلیم می دهد.

در عکسی هم که اخیرا از داخل ناو "آبراهام لینکلن" منتشر شده است مجاهدین در این ناو دیده می شوند و نقش مترجم را ایفا می کنند.

طبق آنچه در روزنامه کویتی نیز منتشر شد " چهار تن از مجاهدین در حال خرید قایق های تندرو بوده اند" . چند روز پیش نیز چند نفت کش اماراتی به آتش کشیده می شود. سرنوشت آن چهار مجاهد نیز مشخص نیست!

تا به امروز در عملیات هایی که در سراسر جهان توسط مجاهدین انجام شده نشان داده می شود این افراد از کثیف ترین و بی رحم ترین و سخیف ترین افراد هستند.

0

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *