فرامرز دادرس-رضا پهلوی در موسسه “نظامی” هادسون به دنبال دموکراسی یا شراکت در تخریب کشورها

فرامرز دادرس کارشناس مسائل امنیتی:

بیش از هشتاد میلیون نفر جمعیت در ایران زندگی می کند که خیلی هاشون ناراضی هستن و با رژیم مشکل دارند اما دلیل نمی شود که بروند زیر پرچم خارجی. ما این رو فقط در دوران قاجار دیدیم که کسی میرفت زیر علم روس یا انگلیس. و برخی به خاطر مصونیت پرچم انگلیس یا روس را بر سر در خانه میزدند و اکنون این را در لس آنجلس شاهد هستیم که در تظاهرات پرچم اسرائیل و آمریکا را بالا میبرند! شاید هنوز خجالت می کشند پرچم سعودی هم بالا ببرند...

اتفاقا در دوران رضا شاه ، رضا شاه کاری کرد که کسی جرات این عمل را نداشته باشد.

رضا پهلوی چند روز عکسی گذاشت در موسسه هادسون که در حال مذاکره با سه نفر است و گفته "من در دیداری سازنده با محققان و مدیران هادسون در خصوص مبارزه کنونی در ایران برای دستیابی به دموکراسی صحبت کردم".

من (فرامرز دادرس) نمیدانم این شازده رضا پهلوی چرا مشاور یا آدمهای باسوادی کنارش نیستند! این موسسه هادسون وابسته به بخش نظامی آمریکا است و متعجب م که در این موسسه مگه میشه از دموکراسی صحبت کرد یا مگه دموکراسی از راه نظامی عبور می کند؟! این موسسه به بخش تندروهایی چون جان بولتون و پمپئو وابسته است. این محققین هادسون در تخریب کشورها شرکت داشته و دارند و دارای شرکت هایی هستند که بعد از تخریب کشورها به این شرکت ها کارهای بازسازی را می دهد! حالا امیدواریم که آقای پهلوی نرفته باشه قراردادهایی را امضا کنه که بعد از تخریب ایران نقشی در بازسازی ایفا کنه.

مسئله بندر فجیره که یک موقعیت استراتژیک بخصوصی دارد. یکی از هفت شیخ نشین امارات است و نوک تنگه هرمز (راس الخیمه) است. در تقسیمات جغرافیایی که انگلیس ها در آن نقش داشتند این بندر که رقیب تنگه هرمز است در بخش راس الخیمه از سمت غرب به شرق وارد خلیج عمان می شود. امارات یک لوله نفت کشیده است که بخشی از نفت عربستان و امارات از آن می گذرد که بدون عبور از تنگه هرمز از بندر فجیره رد شود.... که قرار بود آرامکو تسلیهاتی در فجیره از دریای سرخ روزی 15 میلیون بشکه نفت صادر کنند که دیگر نیازی به عبور از تنگه هرمز نداشته باشند.

روز یکشنبه قبل بین 4 تا 7 صبح یکسری انفجارات در بندر الفجیره گزارش شد که اولین بار سایت المیادین وابسته به حزب الله لبنان منتشر کرد که در خیلج فارس نفوذ دارد و انصارلله یمن را نیز آموزش داده است. امارات ولی بلافاصله تکذیب کرد. خبر بعدی این بود که امارات با روسیه تماس گرفته که اگر این انفجارات به دست ایران بوده خب امارات با ایران توافق کند که اگر دیگر تکرار نشود از این اتفاق بگذرد.

فردای آنروز انفجارات در تاسیسات سعودی ها پیش آمد که قیمت نفت از 60 دلار به 70 رسید.

0

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *