شباهت افاضات جدید مسیح علینژاد به مجاهدین در زمان جنگ ایران و بوی عملیات و سند سازی با پولهای سیا و سعودی

مسیح علینژاد قمی کلا اخیرا افاضاتی می نماید که دیگر بوی عملیات علیه تمامیت ارضی و علیه مردم ایران را میدهد؛ همانگونه که سازمان مجاهدین زمان جنگ ایران و عراق از اینگونه افاضات بیشمار نموده و اسناد آن هنوز در آرشیو روزنامه ها موجود است. آنهم زمانی که همه سعی در مخالف با اقدامات جنگ طلبانه آمریکا در منطقه را دارند.

مسیح قمی کلا (منیژک دربار سعودی و سازمان سیا) در توئتر خود نوشت:
من در دفتر نخست وزیر و وزیر خارجه کانادا موبایلم را بالا بردم خبر دروغین کنگره‌ی ایرانیان کانادا را نشان دادم و به صراحت گفتم این نهاد و نایاک صدای ایرانیان کانادا و‌ آمریکا نیستند بلکه حامی جمهوری اسلامی هستند و علیه منتقدان حکومت فعالیت می‌کنند. با سند و مدرک باید وارد عمل شد.

اینکه پول مسیح علینژاد سالانه و به چه مبلغ از کجا می آید قبلا افشا و منتشر شده است اما ایشان در افاضه تهوع آور اخیر خود صحبت از سند و مدرک می کند. خب از آنجا که میدانیم موسسات مطالعاتی زیادی با بودجه عربستان و سازمان سیا سالهاست به شغل شریف سند و مدرک سازی مشرف شده اند و از آنجا که در همایش های اخیر در کانادا اولین و مهمترین دغدغه این خائنان قدرت دفاعی سپاه پاسداران از ایران بوده است مشخص است این اسناد و مدارک که ساخته شده است قرار است کنگره ایرانیان کانادا و حامیان کنگره را به کدام ارگان متصل نماید. این ارگان قطعا سپاه پاسداران است.

خانم قمی کلا بخوبی میداند کنگره ایرانیان کانادا و حامیان کنگره (که شخص بنده از حامیان اقدامات کنگره هستم) چرا متهم لابی گری شده اند. کنگره ایرانیان با افتخار طوماری را جهت استرداد و پیگرد قانونی دزدان و غارت گران اموال ایرانیان یعنی محمود خاوری و مرجان شیخ الاسلام آل آقا تنظیم نمود که با فعالیت ها و پیگیری های شبانه روزی بنده -سارا زهیری- در کمتر از 48 ساعت به امضاء بیش از 17 هزار و 500 نفر رسید. به فاصله کوتاهی شکایتی علیه کنگره با اتهام لابی گری برای جمهوری تنظیم شد که همچنان کنگره درگیر این شکایت است.

زمانی که کشورمان ایران دچار سیل شد کنگره ایرانیان به سرعت وارد عمل شد و بعد از 15 سال توانست از صلیب سرخ جهانی برای کمک و امداد به مناطق سیل زده اعتبار بگیرد؛کاری که هیچ نماینده ایرانی قبلا انجام نداده بود و باعث افتخار است که به زودی این هواپیما وارد مناطق سیل زده ایران خواهد شد. البته از نظر این "قمی کلا" و وابسته ها ،کمک به سیل زده ها قطعا لابی گری و سرکوب مخالفان ج.اسلامی است چرا که آنها موافق تحریم شدید و جنگ هستند. البته منظور ایشان از سرکوب مخالفان ج.اسلامی کسانی است که با پول لابی اسرائیل و مجاهدین از کنگره ایرانیان کانادا شکایت کرده اند.

خانم "قمی کلا" که قصد ورود به فاز عملیاتی علیه تمامیت ارضی ایران و علیه مردم ایران را دارد که خب از لابی گر سازمان سیا و عربستان سعودی نه تنها بعید نیست بلکه یک پیشرفت هم محسوب می شود باید بفهمد طرفدار جنگ و تحریم بودن دیگر از تهوع آور بودن نیز گذشته و امثال ایشان باید در دادگاه های بین الملل پاسخگوی اقدامات رسانه ای خود باشند که تا کنون جز بر طبل جنگ و تحریم کوبیدن و جلوی اصلاحات درونی ایران را گرفتن نبوده است.

کنگره ایرانیان کانادا و حامیان آن اخیرا کمپینی علیه جنگ و تحریم نیز راه انداخته اند که هر روز تعداد بیشماری به آن می پیوندند و خب بله از نظر امثال این خائنان اینها اقداماتی خطرناک است که باید بخاطر منافع آمریکا و متحدانش در منطقه جلوی آنها گرفته شود چون به ضرر آنها در منطقه است.

خب به این اصطلاح ملیجک دربار ترامپ و پمپئو و بولتون و سعودی باید تبریک گفت که به فاز عملیاتی دشمن ورود یافته است و قطعا دستمزد قبلی که نزدیک سالی 300 هزار دلار بود لابد به سالی 500 هزار دلار نزدیک شده است. اما خب ملیژک قمی کلایی باید بداند از حالا مشخص است که اسناد و مدارکی که برایش ساخته اند تا مثلا افشاگری کند چه می تواند باشد: کوباندن سپاه پاسداران به دلیل موفقیت در توقف ناوگان آمریکا و ساخت اژدرهایی که توان نابود کردن ناو آبراهام لینکلن را داشت و جلوگیری از جنگ علیه ایران.

توضیح- شخصا به توان نظامی ایران افتخار می کنم. و شخصا امیدوارم امثال خانم قمی کلا و خاوری و شیخ الاسلام و خلجی ها و مجاهدان و لابی های آمریکا و اسرائیل و مجاهدین در هر کجای دنیا را روزی پای میز محاکمه ببینم.

سارا زهیری

سردبیر ان آی تی وی نیوز

2+

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *