سارا زهیری-دیدار رضا پهلوی در حاشیه فرشگرد با امام توحیدی جاسوس موساد!

سارا زهیری- 16 خرداد 98 - ان آی تی وی نیوز

دیدار رضا پهلوی در حاشیه کنفرانس فرشگرد با امام محمد توحیدی کسی که خود را صلح طلب می کند اما اسناد جاسوسی وی برای موساد منتشر شده است جای هیچ سوالی در اهداف ققنوس و ریشه ی این تشکل باقی نگذاشت.

اخیرا فرشگرد با این امام خود خوانده ائتلاف نیز کرده است و طی نامه ای علیه کنگره ایرانیان کانادا و اعضایش بخاطر مواضع ضد جنگ و تحریمشان اعلام اعتراض نموده است! خب تبریک به شاهزاده و سلطنت طلبان و طرفداران فرشگرد و ققنوس. به هر حال این جماعت بخاطر اولین کسانی که این تروریست و مزدور را وارد صحنه جنگ علیه مردم ایران کردند لایق گرفتن لقب "sir" و لایق گرفتن "مدال شوالیه" هستند.

رئیس سازمان ملی دانش آموزان مسلمان هند زمانیکه امام محمد توحیدی وارد هند شد اینگونه نوشت: ما مخالف ورود امام توحیدی به هند هستیم و آنرا رد می کنیم. او چیزی جز عروسک اسرائیل و عربستان سعودی نیست.

و پس از آن یک ویدئو توسط "مجله مجانی" در یوتیوب آپلود شد که در آن اسناد و ارتباطات این امام توحیدی با موساد را فاش کرد:

توحیدی خود به همکاری با داعش و ادارات و سازمانهای اسرائیل اعتراف کرده است (یا می توان گفت از دهانش پریده است) اما در این ویدئو ارتباطات وی با اشخاص نیز گردآوری شده است.

امام محمد توحیدی که میان رهبران مسلمانان پاکستان و هند به امام صهیونیست ها معروف است در ظاهر مبلغ صلح است اما توئیت های وی چیز دیگری را مشخص کرده است:

Imam Mohamad Tawhidi@Imamofpeace

‘Pakistan’ is made of two words, ‘Pak’ meaning pure, and ‘stan’ meaning land/country. Implying that Hindu India is an impure and infidel country.

Well, Pakistan is neither pure nor a country. It’s a printing error of the world map. New world map will be out September I heard.4,4662:31 AM - Jun 6, 2018

در توئیت بالا توحیدی می گوید پاکستان از دو کلمه پاک به معنی خالص و استان به معنی سرزمین تشکیل شده است اما پاکستان نه تنها پاک و خالص نیست بلکه وجود آن در نقشه جهان یک اشتباه است.

وی در تویئتی دیگر در جواب مسلمانان هند که خواستار اخراج وی از هند بودند نوشته است:

Imam Mohamad Tawhidi@Imamofpeace

Not only am I not going back, you Islamist fool, but I’m also planning on visiting India regularly.

ای مسلمانان احمق؛ من نه تنها از هند نمی روم بلکه برنامه دارم بصورت مرتب از هند بازدید کنم.

توحیدی در پاسخ به درخواست مجلس علمای هند که طی نامه ای به حضور وی در هند معترض بودند به گونه ای واکنش نشان داد که سلامت روان وی را برای هر مخاطبی زیر سوال می برد:

Imam Mohamad Tawhidi@Imamofpeace

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahah.

His name is ‘Kalbe Jawad’, which means “dog of Jawad.” https://www.siasat.com/news/opposing-tawhidis-arrival-india-maulana-kalbe-jawad-writes-letter-home-minister-1465328/ …

توحیدی در توییت بالا با یک خنده طولانی نوشته است: نام او کلبه جواد است. که به معنی سگ جواد است.

توضیح- وقتی امام توحیدی به همکاری خود با ادارات و سازمانهای استرالیا اشاره کرد روزنامه نگاران تحقیقی شروع به مطالعه بر روی ارتباط وی با موساد نمودند چرا که استرالیا سازمان های اطلاعاتی و حاکمیت خارجی خود را به "اسرائیل" -موساد تحویل داده است. این اطلاعات نیز توسط مامور سابق موساد Victor Ostrovsky قبل ها افشا شده بود و "ویکتور استراوسکی" گفته بود سرویس های اطلاعاتی استرالیا بطور دائم به موساد گزارش می هند و دو سازمان ASIO و ASIS بطور جدی به تروریست های تکفیری کمک و از آنها حمایت می کنند. این دو سازمان علاوه بر این تروریست ها را استخدام و به منطقه می فرستاند.

امام محمد توحیدی از جمله مزدورانی است که این سازمان ها استخدام کرده اند.

1+

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *