محمد کرمی- چرا فرقه رجوی روزنامه نروژی را تهدید کرد

محمد کرمی- نقد سازمان مجاهدین توسط سخنرانی های سران فرقه

محمد کرمی در سایت عیاران نوشت: رسانه ها ی معتبر اروپائی که با نفرات جدا شده شروع به مصاحبه کردند ، مریم قجر و دیگر سران فرقه را وحشت برداشته است ، چون مخاطبین ملیونی دارند و دروغ های که سالیان بافته بودند در همه پنبه می شود و جامعه اجتماعی اروپا خوب از این فرقه تروریستی شناخت پیدا میکنند و این ترس و وحشت سران فرقه است .. .. چرا مریم قجر و سران فرقه رجوی از مصاحبه نفرات جدا شده اینقدر وحشت دارد ، مگر ما جدا شده چیزی بجز واقعیت های که دیده ایم چیز دیگری بیان می کنیم .واقعیت تلخی که برای سران این فرقه وجود دارد این است که زمانی که ما زبان باز می کنیم با رسانه های بین المللی مصاحبه می کنیم …

چرا فرقه رجوی روزنامه  نروژی را تهدید میکند

چندی قبل خبرنگار روزنامه اشپیگل المان مصاحبه مفصلی را با افراد جدا شده که مخالف فرقه رجوی هستند انجام داد .از از انجائی که رزونامه معروف و پرتیتراژی هست ، از سوئی دیگر معتبر هستند .موضوعاتی که انعکاس می دهند برد اجتماعی زیادی دارند . و در دنیای مجازی هم که تمامی افراد دسترسی دارند .

اخیرا خبرنگار روزنامه داگنزنارینگزلیو به نام اسکیل انگدال هم اقدام کرده باتعدادی از افراد جدا شده که مخالف فرقه رجوی هستند مصاحبه های انجام داده است .که در صدد انتشار ان می باشد . به همین دلیل فرقه رجوی به طور مشخص مریم قجر عضدانلو از زبان مشاور حقوقی خود شروع به تهدید و ارعاب روزنامه مذکور و خبرنگار کرده است . در قدم اول خواسته است که با اعمال تروریستی خیالی که در ذهن خود درست کرده بوده و توسط لابی هایش بارورش کرده است رونامه و خبرنگار را بترساند و بخاطر اینکه دروغ اش را واقعی نشان بدهد استناد می کند به روزنامه واشنگتن تایمر. (  درست یک سال قبل در مارس ۲۰۱۸ یک توطئه وسیع بمب گذاری از جانب رژیم ایران علیه محل برگزاری جشن نوروزی سال نو ایرانی در محل اقامت شان در تیرانا خنثی شد، دو تروریست اعزامی رژیم ایران همان زمان از آلبانی اخراج و ادامه تحقیقات در دسامبر ۲۰۱۸ منجر به اخراج سفیر رژیم ایران و یک مامور بلند پایه اطلاعاتی رژیم که تحت عنوان دیپلمات در آلبانی حضور داشت گردید. (واشنگتن تایمز ۲۰ دسامبر ۲۰۱۸، ضربه آلبانی به کارزار ترور رژیم ایران )….( علاوه بر تلاش برای انفجار محل برگزاری مراسم عید سال گذشته در آلبانی باید به توطئه بمب گذاری خنثی شده ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ در پاریس و تلاش برای ترور و جاسوسی علیه مقاومت ایران در امریکا و دستگیری دو تن از ماموران اطلاعات آخوندی در این رابطه در ۲۰ اوت ۲۰۱۸، اشاره کنم ).

در قدم اول تلاش کردند با چسباندن بی سر ته مصاحبه خبرگار به موضوعاتی که بالا اشاره کردم .اما درد خودشان را این طور بیان می کنند که : (ما مطلع شدیم که آقای انگدال با برخی از مزدورن حقوق بگیر شناخته شده رژیم ایران در آلبانی مانند حسن حیرانی که خود را از اعضای سابق مجاهدین می نامد ملاقات کرده است) این بالاترین جرم است که خبرنگار انجام داده است

مریم قجر عضدانلو از قول مشاورحقوقی یا از زبان مشاورحقوقی  با زنان بی زنانی دارد سردبیر روزنامه را تهدیدبه زندان و جریمه  میکند : (  جهت اطلاع شما در همین ماه مجله اشپیگل المان که در یک مقاله کاملا جانبدارانه توسط خبرنگاری که در دام رژیم افتاده و اکاذیب برخی از این مزدوران را پوشش داده بود توسط دادگاه هامبورگ آلمان محکوم و موظف شد تا برخی از اتهامات را از همه اسناد خود حذف کند والا تا ۲۵۰۰۰۰ یورو جریمه و یا ششماه زندان خواهد شد).

دیگر تهدید از این علنی تر در قدم اول چسباند به عمل های تروریستی که در رویا هایشان پروش داده اند و استناد کرد به امام زاده واشنگتن تایمز و سپس به طور علنی تهدید می کند که اگر مصاحبه را چاپ کنید مانند اشپیگل از دست شما شکایت می کنیم که بعد هم کلی دروغ از پول و زندان کردن خبرنگار قیدمی کند در حالی که دادگاه خبرنگار را محکوم کرد که دو جمله کوتاه را حذف کند .

چرا مریم قجر و سران فرقه رجوی از مصاحبه نفرات جدا شده اینقدر وحشت دارد ، مگر ما جدا شده چیزی بجز واقعیت های که دیده ایم چیز دیگری بیان می کنیم .واقعیت تلخی که برای سران این فرقه وجود دارد این است که زمانی که ما زبان باز می کنیم با رسانه های بین المللی مصاحبه می کنیم ان دروغ های که بافته بودند در سالیان گذشته الان با این روشنگری های همه اش پنبه می شود و پته جنایت انها رو می شود . باید به مریم قجر و سران فرقه رجوی گفت الان روز خوشی شما هست باش تا صبح روشنائی بدهد که تمام اسیران از دست شماها رها می شوند و مانند خانم فرشته هدایتی و دیگران هر کدام گوشه های از جنایت شما را برملا می کنند . ما جداشدگان اسناد جنایت شما ها هستیم .گذشت ان زمان که با ضرب وشتم می توانستید نفرات را به سکوت وادار کنید ، شما کماکان در همان خط حرکت می کنید و سرتوی برف دارید

رسانه ها ی معتبر اروپائی که با نفرات جدا شده شروع به مصاحبه کردند ، مریم قجر و دیگر سران فرقه را وحشت برداشته است ، چون مخاطبین ملیونی دارند و دروغ های که سالیان بافته بودند در همه پنبه می شود و جامعه اجتماعی اروپا خوب از این فرقه تروریستی شناخت پیدا میکنند و این ترس و وحشت سران فرقه است .

0

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *