حشمت رئیسی/فرامرز دادرس: حرفه اصلی مجاهدین جاسوسی برای دشمنان تمامیت ارضی ایران است

9 تیر 98 - سارا زهیری - ان آی تی وی نیوز

فرامرز دادرس: تروریست های خوب و تروریست های بد - از نظر عربستان و اسرائیل آدمخورهایی که به اسم ارتش آزادی بخش سوریه ، مجاهدین خلق ، جبهه النصره ، داعش و ... و... در سوریه و سایر نقاط جهت اهداف سیاست خارجی ائتلاف آمریکا و اسرائیل و عربستان جنایت می کنند تروریست های خوب هستند. همانطور که مشخص شد این تروریست های آدمخوار افراطی پولهای دریافتی از آمریکا را هم بالا کشیدند.

متاسفانه در ایران هم به نوعی بین مردم خودی و ناخودی داریم. مبارزه با پولشویی از سویی به نفع مردم ایران و کشور است اگر نظارت بر آن شود.

الان قرار است بخشی از تروریست ها که شامل مجاهدین خلق می شود را از طریق مرزهای پاکستان به داخل بفرستند. مجاهدین زمانی که وارد عراق و در اشرف مستقر شدند در پاکستان دفتر زدند که یک پایگاه سیاسی و اداری بود که فرارها و خروج ها از کشور را در آنجا تنظیم می کردند. این خطر وجود دارد که افراد ایران را خصوصا کردستان و خوزستان جهت جمع آوری خبر استخدام کنند. این نیروهایی که از مجاهدین در این نقاط هستند برای ایجاد شبکه های کسب خبر در ایران و خلیج فارس هستند که اسرائیل (سازمان اطلاعات ارتش اسرائیل که 13 هزار کارمند دارد و از موساد و شین بت هم قوی تر است و کل شنودهای ایران را این سازمان انجام میدهد) ؛ اما به جز اطلاعات ارتش اسرائیل آمریکایی هم میخواهند مجاهدین را اطراف ایران مستقر کنند و از آنجا که مردم ایران در فقر به سر می برند و مخالفان ج.ا را به راحتی می شود جلب کرد قصد آمریکا تبدیل این شبکه های جاسوسی به جنبش های نظامی و شبه نظامی است. کردستان و خوزستان علاوه بر آنکه از نظر جغرافیای و نظامی برای ایران اهمیت دارد تنها دروازه به هند و خاور دور برای صادر نیز هست.

حشمت رئیسی: مجاهدین به علت دانستن زبان عربی برای رخنه در جنبش های شیعه نیز استفاده می کنند خصوصا در میان شیعیان یمن. این سازمان جذب و دفع خود را از دست داده است و دیگر نمی تواند نیروی جوان استخدام کند اما توانایی اطلاعاتی و رخنه و در اختیار گذاشتن این اطلاعات به سرویس های بیگانه را دارند.... البته در مورد این فرقه میان شرق و غرب اختلافات و بی اعتمادی هست... خانم زاخاروآ در مصاحبه گفته "درپایان جنگ سرد روسیه درهای خود را به سوی کشورهای غرب گشود اما غرب ما را فریب داد. اگر گرباچف این کار را کرد برای پایان جنگ سرد بود و ما از کشوری شکست نخورده بودیم و خواهان توسعه تجارت و فرهنگ بودیم اما غربی ها دور ما سیم خاردار کشیدند". در فرانسه نیز طبق نظر سنجی ها هشتاد درصد فرانسوی ها از ترامپ که حامی نتانیاهو و اسرائیل است نفرت دارند. آقای ترامپ با خروج خود از شورای امنیت در بحث حقوق بشر خود را برای نجات نتانیاهو به آب و آتش زده است. آیا فکر نمی کنید این اقدام ترامپ بخاطر خاموش کردن طرفداران رابین و صلح در اسرائیل بوده است؟ و آیا این توانایی جمهوری اسلامی را میرساند ؟ یا ناتوانی گروه مقابل را؟

فرامرز دادرس: دوستی دارم که افسر سابق اطلاعاتی فرانسه بوده است و زمانی به من گفت "اسرائیل برای اولین بار در برابر خودش (سازمان های اطلاعاتی اسرائیل که قوی هستند) با یک حریف قدر که جمهوری اسلامی است طرف شده اند. قصد بزرگنمایی ندارم . این آدم زنده است و کتابهایش هم که منتشر شده است موجود است و نظر ایشان است. خب دنیا قبل از جنگ مستقیم روی شاخ اطلاعات و جاسوسی میچرخد. این وزیر اسرائیلی که متولد 1956 است فارغ التحصیل پزشکی کودکان از دانشگاه بن گوریون است و افسر وظیفه و خلبان ذخیره نیروی نظامی اسرائیل و وزیر سابق انرژی و زیرساخت های اسرائیل بوده است. خب وزیر انرژی چون شغل حساسی است در کابینه امنیتی نیز شرکت می کند. پس دسترسی به اطلاعات حساس داشته است. خب ایشان را به جرم جاسوسی برای ج.ا و قاچاق مواد مخدر روانگردان دستگیر کردند. من شخصا نمی توانم این را قبول کنم. و بخش قاچاق توسط ایشان صحنه سازی بوده است و شاید نمایشی بوده برای انداختن این آقا به دام ایران برای دادن اخبار سوخته. این آقا اشخاصی را از اسرائیل به ج.ا معرفی میکرده برای جاسوسی که این نیز برای من قابل باور نیست...

چندی پیش آقای مجتهد افشاگر سعودی که می گویند شاهزاده هم هست گفت " پس از ملاقات ترامپ با رئیس جمهور کره شمالی شاهزاده ی سعودی بن سلمان به شدت هراسناک و نگران می شود و با جراد کوشنر داماد ترامپ تماس میگیرد و می گوید من میترسم همین سناریو را ترامپ با ایران پیاده کند و پای میز مذاکره بنشیند. کوشنر می گوید : نه. ترامپ برای اینکه خودش را صلح طلب نشان بدهد دارد از مذاکره صحبت می کند اما قصد ترامپ جنگ است و اینها نمایش است. بن سلمان نیز به بن زاید ولیعهد امارات گفته است "داماد ترامپ کوشنر در جیب من است" که این را نیز مجتهد افشا کرد.

گاهی این اخبار برای سنجش افکار عمومی است اما باید از لحاظ اطلاعاتی همه اینها بررسی شود. از نظر من سیاست نتانیاهو و ترامپ مقابل ایران بسیار غلط است. با حمایت از گروه های مسلح تجزیه طلب و تروریست باعث پشتیبانی مردم ایران از ج.ا شده اند...

0

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *