فرامرز دادرس-لیست ترور مجاهدین اقدامی در موقعیت فعلی آنها باعث طرد بیشتر آنها میشود/معرفی آلترناتیو “مسیح”، “نور” به سعودیها

11 تیر 98 - سارا زهیری - ان آی تی وی نیوز

فرامرز دادرس: طی دو هفته گذشته به من اعلام شد نام من و چند همکارمنتقد دیگر را مجاهدین در لیست ترور خود گذاشته اند. البته چنین اقداماتی توسط مجاهدین از آنجا که بسیاری کشورها خصوصا فرانسه منتظر فرصتی ست که آنها را اخراج کند به طرد آنها کمک می کند.

فرامرز دادرس: یکی از نقاط ضعف مردم ایران جمع شدن آنها به دنبال صدای بلند است. این جمع شدن به دنبال صدای بلند حاوی منطق نیست بلکه نوعی چرتکه انداختن است. خب این اپوزیسیونها کارشان صدای بلند است. جوانان نیز چون پرونده این گروه های اپوزیسیون را مدعی قدرت هم هستند را نمی شناسند و از وابستگی آنها از دهه های گذشته تا امروز بی خبرند به دنبال این اپوزیسیون ها حرکت می کنند.

ما نباید به این اپوزیسیونها و مجاهدین که با دریافت پول از کشورهای عربی و اسرائیل علیه ایران اقدام می کنند بتوانند صداهاشان را بلند کنند. امروز تعداد زیادی مجاهدین مخفی نیز میان سایر اپوزیسیون ها راه یافته اند که کارشان حذف وطن پرست هاست.

بعنوان نمونه می توان به فایل صوتی افشا شده از آقای داعی که بارها ارتباط خود با مجاهدین را رد کرده است طی یک تماس با مجاهدین نقشه انداختن انفجار نفتکش ها به گردن ایران را ترسیم می کند.

در سازمان اطلاعات فرانسه دو تفکر در مورد مخالفین نطام ایران موجود بود. یک گروه از افسرهای قدیمی سازمان معتقد بودند باید با اشخاص مختلف از گروه های مختلف در ارتباط باشند تا بتوانند از وضعیت و اخبار ایران باخبر باشند. خب مجاهدین هم در طول 40 سال گذشته خصوصا از زمانی که به فرانسه آمدند سعی کردن در سازمانهای پلیسی امنیتی کشورهای مختلف از جمله فرانسه نفوذ کنند که در فرانسه موفق نشدند. حالا بر مبنای این طرز فکر اینها معتقدند همچنان برای دسترسی به اخبار با این گروه در تماس باشند. اما افسران جوان سازمان اطلاعات فرانسه بر این باورند چون مجاهدین هر خبری هم به سازمان اطلاعاتی فرانسه دهند در جهت منافع خودشان و اسرائیل و آمریکاست پس اخبار آنها به درد آنالیزهای فرانسه بخورد.

فرامرز دادرس با اشاره به توطئه هماهنگ مجاهدین و موساد علیه ایران که بصورت غیرقانونی در فرانسه انجام دادند و سازمان اطلاعات فرانسه توسط صحنه سازی و ارائه اسناد غلط موساد روابط ایران و فرانسه تیره شد گفت: این ضربه مجاهدین و موساد درست است که پس از مدت کوتاه مشخص شد اما درست زمانی بود که وزیر امورخارجه فرانسه قرار بود به ایران بیاید و پس از آن آقای ماکرون سفری به تهران داشته باشد. به همین دلیل سازمان اطلاعات فرانسه حضور موساد را نیز در خاک فرانسه یک تهدید میداند.

نتیجه نشست گروه بیست با باز شدن اینستکس و پیوستن هلند رفع خطر جنگ از ایران بود.

آقای ترامپ به بروکسل رفت تا بتواند یک اجماعی برای حمله احتمالی به ایران همراه ناتو به دست آورد که فرانسه به ناتو اخطار داد. ترکیه نیز مخالفت کرد. و انگلیس هم گفت "بعید است ترامپ بخواهد ما را وارد حمله نظامی به ایران کند". پس به این کاسبان تحریم و کاسبان جنگ، منظورم رسانه های فارسی زبان است که علاوه بر خیانت نانشان آلوده به خون است چون از این بحران نان در می آورند و تکرار می کنم که نانشان را در خون ایرانیان میزنند و میخورند توجه داشته باشید.

هنوز بعد از سی سال شهید می آورند و استخوان شهید دفن می کنند و هنوز تمام نشده تشییع پیکر شهدای جنگ ایران و عراق پس ببینید این گروه که میخواهند یک جنگ دیگر را برای ایران رقم بزنند ببینید تا چه حد بیشرف و خائن هستند. و به بهانه اینکه جمهوری اسلامی مثل هیتلر است و باید مثل هیتلر خارجی ها بیان و سرکوبش کنند یا مثل صدام و قذافی خارجی ها بیایند و ج.ا را سرکوب کنند خواستار حمله نظامی به ایران هستند.

نگاه کنید به کره جنوبی که ازترامپ درخواست کردند تحریم ها علیه کره شمالی را که قبل از تجزیه دو کره هموطنشان بوده اند را بردارد؛ حالا ببینید این گروه که خواهان تحریم ایران هستند چطور بی شرافت هستند.

یادمان باشد زمانی کعب اخبار اپوزیسونها مانند نوری زاد می گفتند آقای خامنه ای زندگی بسیار ساده ای دارد. حالا این گروه میخواهند بیایند و چه پولی از زندگی آقای خامنه ای به جیب بزنند من نمیدانم. بالاخره کعب الاخبار بیت رهبری راست می گوید یا دروغ! یادمان باشد ترامپ زمانی که با رهبر کره شمالی دیدار کرد گفت بسیار از آقای کیم جونگ اون خوشم آمده است. ویادمان باشد زمانی که پوتین با رهبر ایران ملاقات کرد گفت چهره مسیح را در آقای خامنه ای دیدم... یادمان باشد گفته شد کسی که جلوی مذاکره با ایران را گرفت جای کری بوده است... و یادمان باشد با این وضعیت که پیش میرود اگر چند تحریم از ایران برداشته باشد درهای مذاکره باز می شود.... خب با خود فکر کنید این شبکه های فارسی زبان امثال رهبر ققنوس، همین اقای کنگرلو کرفس لو و غیره که چهل سال است به شما می گویند سال آخر ج.ا است راست می گویند به شما یا خیر؟... ازنظر رهبر ققنوس که خودش عامل اسرائیل است هر کس بگوید ج.ا می ماند و مخالف جنگ است مامور ج.ا اسلامی است اما آیا راه مبارزه و اصلاحات این است؟!!!

-بالاخره باب مذاکره چه با آقای ترامپ چه بدون آقای ترامپ باز خواهد شد و ایران و آمریکا به توافقاتی خواهند رسید. حالا ممکن است چون گفته اند پدر آقای ترامپ و خودش قواد بوده اند رهبر ایران به دلایل مذهبی و شرعی با ایشان شخصا دیدار نکند اما در نهایت کسی را حتما میفرستد و این توافق صورت می گیرد.... حالا ممکن است عده ای از این حقیقت خوششان نیاید...

-زمانیکه اپوزیسیون در کنفرانس اوساکا ناامید شد اول مسعود رجوی از قبر درآمد و یک اعلامیه داد و بعد کریستین ملارد که از رضا پهلوی پول میگیرد برای مشاور مطبوعاتی رفت مصاحبه کرد و در مصاحبه گفت "مردم ایران تصمیم میگیرند اما رضا پهلوی را تنها آلترناتیو معرفی کرد". بعد یک توفان توئیتری قرار شد راه بیاندازند که رضا پهلوی را به عنوان تنها آلترناتیو معرفی کنند که خب غلط کردند چون شما نمی توانید به زور به مردم کسی را معرفی کنید که البته تولید باد هم نکرد چه برسد به طوفان... بعد یک خبر جعل کرده اند که قرار است رضا پهلوی 5 ژوییه با ترامپ ملاقات کند که خب البته چک نکردند که ترامپ در سفر است ... سلطنت طلباان هم خوشحال هستند... اما نکته این است: همین چند هفته پیش ترامپ تلفن داد همین آخوندهایی که شما میگویید دوزاری باهاش تماس بگیرند اما کسی تماسی نگرفت با ترامپ. خب من به این اپوزیسیونها می گویم مفلوک.

-چندی پیش مسیح علینژاد با این جنگ طلبان عکس گرفت. خب عده ای از روی وطن پرستی عده ای از حسادت بهش فحاشی کردند و در نهایت این عکس ها به اعتبار ایشان بسیار لطمه زد چون چیزهایی هم از ایشان رو شد که بیانگر یک سری اخبار جعلی توسط ایشان بود. ... بعد کاملیا انتخابی فرد نامه دختر رضا پهلوی را رو کرد و بعد کمپینی راه انداختند بعنوان شاهدخت نور پهلوی پرچمدار آزادی ایران. یعنی خب میخوان به عرب ها و اسرائیلی ها بگن این دختر پهلوی خانم نور را جای مسیح بگذارید و آلترناتیو خوبیه برای سرمایه گذاری...

0

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *