یک «ایرانی» در حمایت از آمریکا و اسرائیل برای حمله به ایران پلی در استرالیا را بست!


sbs.com.au

یک مرد ایرانی به نشانه اعتراض به دولت جمهوری اسلامی از معروف ترین پل سیدنی بالا رفت

By Peyman Jamali Source: AAP – SBS 8 Jul 2019 – 10:48 AM  UPDATED 10 HOURS AGO3-4 Minuten


یک مرد ۳۳ ساله ایرانی که روز گذشته با بالا رفتن از پل معروف Sydney Harbour Bridge باعث ایجاد اختلال در رفت و آمد در منطقه مرکزی سیدنی شده بود از استرالیا به دلیل اقدام اعتراضی خود پوزش خواست.

Language Persian

یک مرد ۳۳ ساله ایرانی که روز گذشته با بالا رفتن از پل معروف Sydney Harbour Bridge باعث ایجاد اختلال در رفت و آمد در منطقه مرکزی سیدنی شده بود از استرالیا به دلیل اقدام اعتراضی خود پوزش خواست.

یک معترض ۳۳ ساله ایرانی که روز گذشته در صبحی مه آلود از پل معروف و پر تردد Sydney Harbour Bridge بالا رفت، ممکن است به دو سال زندان و پرداخت جریمه ای بالغ بر ۲۰ هزار دلار محکوم شود. این فرد روز گذشته در نهایت توسط پلیس ایالت نیوساوت ولز دستگیر شد.

RESTARTLEADER @restartleader

A Restart Vendetta shouting RESTART on top of the Sidney Harbour bridge in Australia.
The American, the Israeli, the Australian and the Restart Opposition flags were hoisted on top of the Sidney Harbour bridge.
It was a message to President Trump. @realDonaldTrump@netanyahu

98012:40 AM – Jul 7, 2019Twitter Ads info and privacy

Embedded video

744 people are talking about this

این مرد به منظور اعتراض علیه دولت جمهوری اسلامی و فرستادن پیامی به ایالات متحده آمریکا و رهبران این کشور از سازه پل هاربر بریج سیدنی بالا رفت.

بر اساس گزارش ها در ساعت شش بامداد روز گذشته به مقامات مسئول گزارش داده شد که یک مرد به صورت غیر قانونی از یکی از ستون های  این پل بالا رفته است.

کارآگاهان پلیس ایالت نیوساوت ولز می گویند این مرد ۳۳ ساله پیش از آنکه از این پل بالا برود خودروی خود را در بخش شمالی این پل پارک کرده بود. آنها می گویند پارک کردن خودروی این فرد منجر به ایجاد ترافیک و اختلال در رفت و آمد شده بود.

یک سخنگوی پلیس در گفتگو با خبرگزاری اسویشیتد پرس در استرالیا گفت به دلیل مه آلود بودن هوا رویت این مرد بسیار دشوار بود اما نیروهای امدادگر در نهایت توانستند او را در ساعت هفت صبح دستگیر کنند.

7NEWS Sydney

✔

 @7NewsSydney

A man has been arrested after allegedly scaling the Sydney Harbour Bridge. Police shut two of four southbound lanes, as they worked to get him down. It took around an hour with thick fog across the city hampering their efforts. http://7news.link/LAciOg  #7NEWS

241:07 AM – Jul 7, 2019Twitter Ads info and privacy

Embedded video

57 people are talking about this

این فرد در نهایت به اتهام خسارت، اختلال یا مسدود کردن Sydney Harbour Bridge  تفهیم اتهام شد. این اتهامی است که ممکن است تا دو مجازاتی تا دو سال زندان و/یا پرداخت جریمه ای تا ۲۲ هزار دلار برای این فرد به همراه داشته باشد.

 خبرگزاری اسویشیتد پرس در استرالیا می گوید این مرد چند سال پیش نیز در یک حرکت اعتراضی دیگر از این پل بالا رفته بود.

در ویدئویی که این فرد آن را در بالای هاربر بریج گرفته و آن را در روز یک شنبه روی توئیتر قرار داده است، این مرد درحالی که یک جلیقه زرد رنگ به تن کرده و پیامی را به دانلد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا و «همه مردم آمریکا» می هد، دیده می شود.

به نظر می رسد این مرد از جنبشی موسوم به «جنبش ری استارت» حمایت می کند؛ جنبشی که مردم در ایران را به تغییر رژیم در کشور ترغیب می کند.

این گروه در وبسایت خود خواهان «براندازی رژیم جمهوری اسلامی ایران» و «تاسیس دولتی مبتنی بر دانش و شایستگی» شده است به گونه ای که خاور میانه بتواند با این کار در صلح زندگی کند.

در این ویدئو پرچم کشورهای آمریکا، اسرائیل، پرچم پیشین ایران (پرچم دوران قبل از انقلاب اسلامی) و استرالیا در حالی که به این پل وصل شده اند، دیده می شوند.

این اقدام در حالی صورت می گیرد که در ماه مه امسال نیز ۱۵ کنشگر زیست محیطی به دلیل اعتراض گروهی بر روی این پل دستگیر شدند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *