جلیل مرتضوی-نوری زاده، شهرام همایون یا علیرضا میبدی ، کدامشان را وطن پرست و مدافع منافع مردم ایران میبیند؟

18 تیر 98 - سارا زهیری - ان آی تی وی نیوز

جلیل مرتضوی: متاسفانه تا به امروز تحلیل های افرادی مثل سازگارها، میبدی، داعی، همایون، و بسیاری دیگر هرگز درست نبوده است. امروز با پخش بخشهایی از تحلیل های افراد به این میپردازیم که آیا نظرات و برنامه های آنها در راستان میهن دوستی است یا مسائل دیگر.

بعنوان مثال آقای سازگارها در مورد مرکزی که اخیرا به اسم موسسه کوئینز توسط آقای دکتر تریتا پارسی که تز ایشان را آقای برژینسکی تایید شد می گوید "ایشان برای بریدن گوش سرمایه گذاران و گرفتن پول این برنامه را ارائه داده است!" خب این گفته سازگارا در حالیست که این موسسه قرار است در مورد مسائل غیر جنگی آمریکا با یک گروه برجسته تحقیقات و راهکار به عمل آورد. چون معتقدند آمریکا به جنگ آسیب اقتصادی دیده است و دست آورد خاصی نداشته است. و سرمایه گذاران که دو شخصیت میلیاردر آمریکایی هستند تریتا پارسی را استخدام کرده اند نه تریتا پارسی آنها را!!!

روزنامه بوستن گلاب امروز به قلم یکی از سربازان آمریکا نوشته بود "من که در جنگ آسیب دیدم و دیگر نمی توانم راه بروم حق دارم این سوال را از ترامپ بپرسم که وقتی شما برنامه ای برای بعد از جنگ ندارید چرا میخواهید وارد جنگ دیگری شوید؟ آنها که در حال حاضر از جنگ برگشته اند چه از نظر روحی چه جسمی در حال زجر کشیدن هستند و روزی 22 سرباز بازگشته در آمریکا خودکشی می کنند. من حق دارم بپرسم چه چیزی عاید ما شده است؟!!!".

یک نکته که در نظر سنجی ها باید مورد توجه قرار بگیرد و عجیب است این است " هشتاد درصد کشورهایی که دولتشان با آمریکا دوست است از آمریکا متنفر هستند و اما در ایران درصد بالایی از مردم ایران عاشق آمریکا هستند!".

از سویی آقای میبدی که در نقش تحلیلگر و متخصص در تلویزیون برای مردم ایران صحبت می کند حتی نمی داند کویینزی رئیس جمهور آمریکا در سال 1821 بوده است و می گوید "کویینزی یعنی بچه باهوش!!!".

یا آقای پیش بینی های آقای نوریزاده! مثلا به فایل زیر گوش کنید چه می گوید. نوریزاده گفته "رهبر ایران بوی الرحمن میدهد و دلیل اثبات گفته من این است که تاج زاده گفته بیایید دو مقام را یکی کنیم... یا گفته های روحانی ... من امیدوارم خاک خانه پدری را ببوسد...". یا در مورد کشور عمان می گوید " وضع مزاجی سلطان عمان خیلی بده و هر آن ممکنه بمیرد... گمان می کنم بن علوی و خردمندان دیگر بر اندیشه اند که با حمایت آمریکا از عمان اوضاع عمان بهتر خواهد شد و سلطان را دور نگاه می دارند!".

جلیل مرتضوی : البته خاک خانه پدری نوریزاده که عربستان است. کشور عمان هم به ایران بسیار نزدیک است و در زمانی که سپاه پاسداران ایران پهپاد آمریکا را منهدم کرد پیغام ترامپ هم از طریق عمان به ایران رسید که گفته بود اجازه دهید واسه خالی نبودن عریضه ما هم چند موشک بندازیم ایران که سپاه پاسخ کوبنده ای به ترامپ داد و گفت حتی اگر بر روی سواحل خالی و ماسه ای ایران موشک بیفتند ما بعنوان اعلام جنگ در نظر میگیریم و خب ترامپ هم از حمله منصرف شد. از سویی مذاکرات سری برجام هم از عمان شروع شد. ...

یا بشنوید سخنان شهرام همایون در مورد کنگرلو رئیس ققنوس که بعنوان انسانی بسیار باسواد و متخصص معرفی می کند در حالیکه این آقای کنگرلو حتی فاصله جغرافیایی ایران و آمریکا را نمی دانست. وی در این فایل می گوید : آقای کنگرلو شما پروژه ای را با دست خالی و بدون هیچ پشتوانه دولتی به نام سیمرغ !!!!! (منظورش ققنوس است چون سیمرغ نداریم) راه انداخته اید اما همخوانی ندارد و بازده سیمرغ با شخصیت و کاراکتر شما -دکتر کنگرلو- همخوانی ندارد و انتظار مردم خیلی بیشتر است...

کنگرلو می گوید ققنوس بعنوان یک سازمان غیرانتفاعی علمی ثبت شده!!!

جلیل مرتضوی: سازمان غیرانتفاعی علمی نمی تواند فعالیت سیاسی کند...

0

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *