خانواده دُرمانی (تلویزیون اندیشه): فخرآور و ش.همایون دروغگو هستند- ش.همایون:دُرمانی دروغگوست

18 تیر 98 - سارا زهیری - ان آی تی وی نیوز

بازخوانی یک دعوای قدیمی

نادر دُرمانی بنیانگذار تلویزیون اندیشه: اخیرا فردی بدنام در تلویزیون بدنام ترش مطالبی را به دروغ علیه من اذعان داشته است. قصد من هم دهان با این افراد نیست اما برای روشن شدن اذهان عمومی مطالبی را با راستی و صداقتی که از من انتظار دارید به اطلاع شما بینندگان خوب برسانم.

یک- نام کامل من از تولد تا امروز در شناسنامه در تمام مدارک قانونی و تحصیلی "نادر آقارضی دُرمانی" بوده و خواهد بود و هرگز تغییری در آن داده نشده است که اگر هم تغییری داده شده بود نمی توانست دلیل برامری باشد.

دو- ادعای این شخص بدنام مبنی بر رفتن هر ساله من به ایران دروغ است. ایران وطن من است و آرزوی من است که هر سال به کشور بروم اما در 39 اخیر فقط یک بار درسال 1371 برای ازواج رفتم. ... شخص نادر درمانی یاهیچ شخص از خانواده من هرگز و هیچگونه تجارت مستقیم اتومبیل یا غیر مستقیم با ایران نداشته و نخواهد داشت.... تفتیش عقاید از خریدار غیرقانونی است ... بعید است با وجود کشورهای کره فرانسه و ژاپن در نزدیکی ایران احمقانه است ایران بخواهد از کانادا ماشین وارد ایران کند.

سه- شخص نادر دُرمانی هرگز آقای فخرآور را ندیده و تماسی نداشته و کتابش را نخوانده ام و ادعای درخواست شهبانو و خواندن کتابشان دروغی کثیف و رذالت این شخص را میرساند...

شهرام همایون: نادر درمانی دروغگو است:

دعوای درمانی و ش. همایون باعث برملا شدن برخی مسائل پیرامون رضا پهلوی شد

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *