مهرداد فرهمند-بی بی سی: زنان تن فروش ایران برای رونق اقتصادی وبازگشایی سفارت عربستان به عرب ها خدمات دهند

بی بی سی فارسی یکی از رسانه هایی بود که در رسانه اش این گونه به ملتهای ایران و عراق القا کردند که عراقی ها برای امیال شهوانی به مشهد می آیند و ایرانی های ها برای صیغه کردن زنان عراقی به کربلا و نجف می روند.

حال بعد از یک سال از آن ماجرا مهرداد فرهمند از خبرنگاران بی بی سی فارسی که همسر سابق اش در عراق به نمایندگی از بی بی سی فارسی پروژه تفرقه افکنی را مدیریت می کند در مطلبی با اشاره به درگیری کارگران قزاق با کارگران عرب در یکی از مناطق نفتی قزاقزستان گفته ممکن است با عراقی های زائر در مشهد هم چنین کاری شود بنابراین از آنجایی که عراقی ها در ایران به اندازه گردشگران حاشیه خلیج فارس پول خرج نمی کنند و علاوه بر آن مشکلات این چنینی هم برای مردم کشورمان ایجاد می کنند بنابراین باید زمینه های حضور این گردشگران در مشهد و دیگر جاهای این سرزمین فراهم شود.

مهرداد فرهمند در مطلب خود تلاش دارد تا مسئولان امر را برای بازگشایی سفارت عربستان و کنسولگری اش در مشهد مجاب کند  و دلیل اش هم این است که از آن جایی که بهترین راه برای درآمد زایی از طریق گردشگری است و برخی زنان هم ناچار به تن فروشی هستند پس بهتر است که برای درآمد بیشتر این زنان به جای تن فروشی به عراقی ها خود را در اختیار گردشگران عرب حاشه خلیج فارس قرار دهند چرا که آنها به دلیل متمول بودن پول بیشتری در این راه خرج می کنند!!!!

این خبرنگار بی غیرت بی بی سی فارسی در توجیه راهکار خود به کشورهای اتریش و انگلستان اشاره می کند که مثلا می گوید شهرداری ژنو برای مغازه داران، دوره آموزشی گذاشته که چگونه با گردشگران عرب رفتار دلپذیر داشته باشند چون می داند که گردشگر اروپایی، پول خرج نمی کند. آنکه به هتلها و گرانقیمت می رود و برای گردش تمام روز تاکسی دربست می گیرد و مغازه ها را آباد و چمدانش را پر از سوغاتیهای گرانبها می کند، گردشگر عرب است. و در ادامه با اشاره به یکی از محلات لندن می گوید در یکی از کوچه های این محله روسپی خانه هایی  هم هست و با این که فحشا در انگلستان غیرقانونی است دلالان محبت در اطراف این روسپی خانه ها پرسه می زنند شناسایی این روسپی خانه ها ساده است و قطعا پلیس هم از فعالیتشان باخبر است اما می گذارد کارشان را بکنند چرا که جنس دکان گردشگری باید جور باشد، عرب پولدار را که برای یک پرس غذا، قیمت خون پدر صاحب رستوران را می پردازد، در همین محله باید قیمت خون مادرش را هم برای روسپیگری ازش گرفت تا کسب نان کرد!!!

این خبرنگار وطن فروش بنگاه خبر پراکنی انگلیس حتی برای توجیه راهکار خود از ترکیه هم مثالی می آورد و می گوید حتی برخی از زنان ایرانی هم در شهرهای ترکیه به تن فروشی مشغول هستند و این کار برای ترکیه درآمد زا است. وی تلویحا می گوید چرا ما خودمان از این زنان استفاده نکنیم تا اشتغال زایی کنیم!!!

تا قبل از این خبرنگاران بی بی سی فارسی به وطن فروشی مشهور بودند ولی از این به بعد باید صفت ناموس فروشی را هم به فهرست عناوین این خادمان ملکه الیزابت اضافه کرد.

1+

اخبار مرتبط

 • درخواست دوباره امیرعباس فخرآور از ترامپ برای حمله نظامی و تحریم بیشتر مردم ایران
 • در پی تجزیه طلبی بی بی سی-مهاجرانی هم از بی بی سی رخت بست
 • خبرنگار اعزامی بی بی سی در تهران و قم- پاسخ مردم ایران به تحریم های آمریکا و ترامپ
 • همزمانی عجیب طرح حجاب با اتفاقات مهم ملی
 • استفاده مریم رجوی از “مصدق” و مبارزات ملی ایران
 • نهادهای امنیتی ورود کنند- اسرار انرژی ایران در دست شریک اسرائیل
 • سردبیر اعتماد:کسی حق ندارد حتی به بی حجاب ها توهین کند
 • حجت الاسلام نیازی:واقعیت نقش سعید امامی در قتلهای زنجیره ای چه بود؟
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *