فرامرز دادرس:ایران باید در مورد دستگیری ها شفاف سازی کند تا مورد تبلیغ قرار نگیرد

ائتلاف آمریکا در خلیج فارس برای ادامه فروش اسلحه

25 تیر 98 - سارا زهیری - ان ای تی وی نیوز

فرامرز دادرس: به تازگی اف بی ای پرده از اسراری برداشته است که مجاهدین در پی هدف قراردادن هواپیمای مسافربری ایران توسط آمریکا به رقص و پایکوبی پرداخته اند همانگونه که در زمان مرگ بختیار همین رقص و پایکوبی را انجام دادند.

اصولا دشمن ذاتی مجاهدین کسانی هستند که دشمن جنگ و تحریم هستند و حتی اگر یک فرد عادی علیه جنگ و تحریم فعالیت کند او را ریپورت می کنند تا صفحه ی وی بسته شود. اخیرا نیز علاوه بر حشمت علوی که چندی پیش افشا شد و حتی کاخ سفید هم به مقالات وی استناد کرده بود یک حساب جعلی دیگر به نام امیر بصیری کشف شد که از مجاهد مخفی هایی هست اینها حمایت مالی می کنند و علیه منافع ملی ایران مقاله می نوشت! و با افشای این شخص کلیه حساب های وی بسته شد.

مجاهدین و مجاهدین مخفی نظیر حسن داعی و ایرج مصداقی و غیره که ادعا کرده بودند نفتکش ایران راهی سوریه است باز مشخص شد بی اطلاع صحبتی کرده اند و دیروز انگلیس گفته است ایران بیاید تعهد کند این نفتکش راهی سوریه نباشد ما نفتکش را آزاد می کنیم!

ترامپ نشان داد همانطور که رئیس جمهور آمریکا این قدرت را دارد که هر جنگی را آغاز کند می تواند زیر هر قراردادی هم به تنهایی بزند و این سخن برایان هوک که اتاق فکر تحریم ها علیه مردم ایران است که اگر ایران بیاید سر برجام و موشک ها معامله و مذاکره کند کنگره تصویب می کند مضحک است و حرف ایران درست که می گوید "اول ترامپ به برجام برگردد بعد ما مذاکره می کنیم". این مذاکرات تا به قرارداد برجام برسد 12 سال طول کشید و ترامپ به راحتی زیر این قرارداد زد. و از سویی افشا می شود که "ترامپ از لج اوباما از برجام بیرون امد" خب این کشور اینقدر بی قانون است. پس ایران باید در مقابل چنین شرایطی تا جایی که ممکن است مقاومت کند تا بتواند حق و حقوق مردم ایران را بگیرد.

وضعیت امروز ایران به گونه ای است که باید در مورد زندانیان توضیح دهد تا دلایل اتهام مشخص باشد تا جلوی برخی تبلیغات گرفته شود. بعنوان مثال اخیرا خانمی به اسم فریبا عادلخواه در ایران به جرم جاسوسی دستگیر شده است.از این خانم بعنوان پژوهشگر دین اسلام نام برده میشد و خب تخصص در دین اسلام میان خانم ها کمیاب است و رشته ای مردانه است. به این خانم یک کرسی هم دادند به عنوان پژوهشگر که مبلغی هم ماهانه دریافت می کرد. این خانم مرتب در حال رفت و آمد به ایران بود و حجاب بسیار سفت و سختی داشت در حدی که مثل نمایش حجاب بود. خب حالا درست است که فرانسوی ها به این خانم لطف کردند و مورد لطف اصلاح طلب ها هم بود و یک شبه ره صد ساله هم پیمود اما باید توضیح داده شود چرا این خانم به جرم جاسوسی دستگیر شده است؟ گرچه اسلام دوست تر و وطن دوست تر و باسوادتر از این خانم بسیار در فرانسه پیدا میشود اما خب ایشان را به بالا رساندند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *