حشمت رئیسی:رابطه بستنی ممد ریش و قتل ناصرالدین شاه و پرت و پلاگویی ترامپ تا منع خودرن بستنی برای دختران

31 تیر 98 - سارا زهیری - ان آی تی وی نیوز

حشمت رئیسی : رابطه بستنی با پرت و پلا گویی برخی دولتمردان جهان تا پرت و پلا گویی زن بسیجی درباره بستنی خوردن دختران با وایاگرا و مسائل جنسی (که البته آمد و تکذیب کرد اما همه جا منتشر شده است).

یک سری مسائلی به وجود آمده در جهان که انسان ربط بین باد شقایق و شقیقه را از دست می دهد. اظهارات و سخنان بسیاری از دولتمردان جهان جهالت پرت و پلا گویی را تدایی می کند. برای همین برگردیم به دوران قاجار و ببینیم رابطه بستنی و پرت و پلا گویی چیست. حتما به یاد دارید ظلمی را که کامران میرزا به میرزا رضا کرمانی کرد و میرزا رضای کرمانی تصمیم گرفت این شجره ظلم را در ایران از میان ببرد. میرزا رضای کرمانی روز 5 شنبه 11 اردیبهشت 1275 به بستنی فروشی معروف آنزمان تهران میرود که مدیریت یک شبکه ی بزرگی از بستنی فروشی های تهران بود و به ممد ریش معروف بود؛ مقدار زیادی بستنی میخورد و فردای آن روز با یک اسلحه به شاه عبدالعظیم میرود و ناصرالدین شاه یا بقول خودش ریشه ظلم را ترور می کند.

ماموران آن را می برند و زیرشکنجه میگیرند و می گویند در بستنی های تو ماده ای هست که مردم را پررو می کند تا جاییکه یک شال فروش بستنی میخورد و میرود شاه را ترور می کند.

ایرانی ها که برای ماندگار کردن حوادث تاریخی دارند تبع شعر دارند شعری را باب کردند: از اینجا تا به شمرون تا به تجریش نخوردیم بستنی محمد ریش

حالا یکی از رهبران خانمهای امر به معروف گفته است: این بستنی در تابستان دختران را بی چشم و رو می کند و بخصوص زمانیکه در خیابان بستنی قیفی میخورند به شدت تحریک آمیز است. البته بعدا تکذیب کرد. اما خب در سایت ها پخش شده بود و رابطه بستنی با وایاگرا و پررویی در تاریخ ثبت شد.

حالا این آقای ترامپ هم بستنی ظاهرا زیاد خورده و مطلبی را منتشر کرد که در آمریکا بسیار بی شرمانه است تا جاییکه من شخصا هرگز دوست نداشتم در آمریکا می بودم. ایشان در 22 تیرماه در توئیتی خطاب به زنان کنگره گفته «خیلی جالب است: تماشای اینکه نمایندگان زن دموکرات "ترقی خواه" کنگره که در اصل از کشورهایی آمده اند که دولت هایشان یک فاجعه کامل و تمام عیار و جزء بدترین و فاسدترین و ناکارآمدترین‌ها در دنیا هستند (مشروط بر اینکه اصلا دولت موثری در آنجا وجود داشته باشد), اکنون با صدای بلند و شرورانه به مردم آمریکا، بزرگترین و قدرتمندترین کشور دنیا، می‌گویند که دولت ما چگونه باید اداره شود.چرا آن‌ها بازنمی گردند و به اصلاح مکان‌های جرم خیزی که از آنجا آمده اند، کمک نمی‌کنند؛ سپس بازگردند و به ما نشان دهند که چگونه باید این کار را کرد. این جاها به کمک شما نیاز شدیدی دارد، باید هر چه زودتر عازم شوید.ترامپ خطاب به پلوسی گفته: اطمینان دارم نانسی پلوسی خوشحال خواهد شد از اینکه فورا ترتیب سفر آزادانه {به مقصد آن کشورها} را بدهد!»

این سخنان آقای ترامپ خب شامل حال ایرانیان می شود چون از نظر ترامپ ایران بدترین حکومت دنیاست. و گفته است چرا به کشورهای ورشکسته خود برنمی گردید و به کشورهایتان که به کمک شماها شدیدا نیاز دارند بازنمی گردید.

اگر اینگونه است که آمریکا متعلق به سرخپوستان است و تمام دیگر آمریکایی ها از جمله آقای ترامپ و پدرش مهاجر هستند. اما چیزی که برای عجیب است آن بخش از ایرانیان است که در فاشیستی کشورها میروند و با فاشیستی ترین گروه ها متحد می شوند. خب اینها با این افکار می خواهند به ایران دموکراسی آورند؟ تنوع و رنگارنگی فرهنگ و زیبایی و هنر ایران است. فرهنگ است. و این است که تجلی ایران باستان است. دین امت میسازد اما ملت نمی سازد و ایران شامل قومیت ها و ادیان مختلف است که زیبایی و هنر ایران است...

سوال دیگر این است: طرفداران ترامپ از هر ملیت مهاجری چرا به این سخنان واکنش نشان ندادند؟! اگر این نظریات در کاخ سفید مطرح و بعدها مسلط شود مهاجران خصوصا ایرانیان چگونه مصونیت خواهند داشت؟ پس با این توئیت ترامپ به این نتیجه می رسیم که این برخورد با مهاجران ایرانی توسط ترامپ مربوط به ج.ا نیست

0

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *