درگذشت دکتر زین العابدین محبی دانشمند و خیر بزرگ و حامی مالی شبکه های وطن پرست را تسلیت می گوییم

3 مرداد 98 - سارا زهیری - ان آی تی وی نیوز

مجموعه خبری "ان آی تی وی نیوز" و شبکه تلویزیونی "یو اس ایران تی وی" درگذشت دکتر زین العابدین محبی یکی از حامیان وطن پرستان و مدافعان تمامیت ارضی ایران و فعالان ضد جنگ و تحریم را به خانواده ایشان و تمامی میهن دوستان تسلیت می گوید.

زین‌العابدین محبی مشهور به رهبر محبی (متولد ۱۳۲۰- درگذشت- ۲۰ تیر ۱۳۹۸ در دبی) تاجر، سرمایه‌گذار و نیکوکار ایرانی است که به خاطر موقوفاتش در حوزه‌های فرهنگ و ورزش مشهور است. وی بنیانگذار یک یتیم خانه در فارس و یک مرکز کمک به نابینایان در کرج است که اکنون فرزندان ایشان خیریه های ایشان را اداره می کنند.

در همین راستا آقای جلیل مرتضوی در شبکه خبری یو اس ایران تی وی برای قدردانی و تجلیل و یادبودی از ایشان در برنامه ای ویژه از ایشان قدردانی نموده اند که در لینک زیر می توانید دنبال کنید.

جلیل مرتضوی: نحوه آشنایی من با دکتر محبی این دانشمند و نویسنده و خیر و نابغه مالی بزرگ از طریق برنامه های من و تحلیل های سیاسی من بود. ایشان با من تماس گرفتند و گفتند من وقتی برنامه های شما را می بینم دیگر نیازی نیست به برنامه های دیگر گوش دهم و سوالی از شما دارم. شما که نابینا هستید چگونه این چنین بر اخبار مسلط و باخبر هستید؟ من به ایشان گفتم کامپیوتری هست که می تواند اخبار را بخواند اما گران است. ایشان گفت از بیماری قند در رنج است و با مشکل ضعف بینایی روبروست. به او گفتم این دستگاه گران است. ایشان گفت شما من را نمی شناسید اما دو عدد سفارش دهید یکی برای خودتان یکی برای من. بعدها ایشان من را به کاخ خود در دبی دعوت کرد و از من و خانواده من پذیرایی کرد که تا به امروز چنین سفری را تجربه نکرده ام. بعدها ایشان یکی از تامین کنندگان مالی برنامه های من شد و اگر پشتیبانی ایشان نبود با این هزینه های گزاف آن زمان که برنامه ها در هات برد بود نمی توانست ادامه دار باشد. ایشان بنیانگذار یک مرکز کمک به نابینایان در کرج نیز است.

من جلیل مرتضوی با این برنامه بار دیگر درگذشت این بزرگ مرد را به خانواده ایشان در دبی و جامعه ایران تسلیت می گویم. یاد و خاطر ایشان همیشه نزد ما ماندگار و گرامی خواهد بود.

0

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *