عدم حمایت”کنگره ایرانیان کانادا “از تروریست ها و مجلس کانادا

به نقل از خبر طلایی کنگره ایرانیان کاناد خانم با انتشار طوماری در وبسایت خود خطاب به رهبران احزاب کانادا شرکت نخست وزیر پیشین کانادا، استیون هارپر، در گردهمایی سازمان منافقین مجاهدین خلق و حمایت وی از این فرقه تندرو را محکوم کرد و از رهبران سیاسی کانادا درخواست کرد که به هرگونه همکاری با این سازمان پایان دهند.
به گزاش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی قرارگاه صف،کنگره ایرانیان کانادا از حامیان و اعضای خود درخواست کرد که این طومار را امضا کنند تا این سازمان بتواند با حمایت جامعه ایرانی این درخواست را با سیاستمداران کانادایی مطرح کند.

طبق تحقیق انجام شده توسط ژورنال ایرانیان کانادا، از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۸ حداقل ۱۸ نمایند گان مجلس کانادا در کنفرانس های سالانه ‌
منافقین شرکت کرده اند. نیمی از این نمایندگان از حزب لیبرال و نیمی از حزب محافظه کار بوده اند. سه نفر از نمایندگانی که در سال های گذشته در کنفرانس منافقین شرکت کرده اند در حال حاضر در مقام وزارت در کابینه دولت کانادا حضور دارند.

سازمان منافقین تا سال ۲۰۱۲ به عنوان یک گروه تروریستی در کانادا شناخته می شد اما در سال های اخیر نمایندگان فعلی و سابق مجلس کانادا از مهمانان همیشگی کنفرانس سالانه این گروه در فرانسه هستند. بر اساس گزارش های منتشر شده توسط پارلمان کانادا سازمانی به نام “انجمن ایران دموکراتیک” یا Iran Democratic Association، که وابسته به سازمان منافقین است، در سال های اخیر حداقل ۵۸ هزار دلار برای سفر نمایندگان مجلس کانادا و همراهان آنها به فرانسه و شرکت در کنفرانس این سازمان هزینه کرده است.

گزارش های منتشر شده از هزینه های پرداخت شده توسط سازمان منافقین تنها شامل نمایندگان مجلس کانادا می شود و هزینه های مربوط به شرکت و سخنرانی افرادی مانند نخست وزیر سابق کانادا هارپر یا وزیر امور خارجه سابق کانادا جان برد و مقامات پیشین به صورت عمومی گزارش نمی شود.

بسیاری از ایرانیان و رزمندگان دیروز و امروز ازهرگونه اقدامی که در جهت تضعیف سران،وابستگان،هواداران ومرتبطین،آنان که قاتلین ۱۷۰۰۰#شهید‌ترور‌ما
می باشند،حمایت خواهدکرد،لذا بدینوسیله،از کلیه #ایثارگران،حامیان،اعضا ومرتبطین تا با مراجعه به لینک ارایه شده دوستانمان در کنگره ایرانیان-کانادا موجود درهمین صفحه با درج نام ونام خانوادگی،ایمیل یا شماره تلفن از کمیپن معرفی سازمان #منافقین به عنوان سازمان تروریستی به سنای کشور کانادا حمایت فعال فرمایید.

https://www.iccongress.ca/mekpetition
0

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *