سارا زهیری-ائتلاف آمریکا خاورمیانه را مبدل به منطقه آزاد تجارت جنگ و غارت منابع کرده اند

8 مرداد 98 -سارا زهیری- ان آی تی وی نیوز

حدود 27 سال پس از پایان جنگ سرد، تجارت اسلحه به شدت افزایش یافته است. کشورهای خاورمیانه به منطقه آزاد جنگ مبدل گشته و تجارت میلیارد دلاری سلاح و تروریسم در این منطقه با استقرار اسرائیل در فلسطین درسال 1948 کلید خورده است. بیش از نیم قرن است فلسطین به منطقه آزاد جنگ تبدیل گشته است.
ظهور شرکت‌های خصوصی فعال در زمینه ارائه خدمات نظامی، از تحولات صورت گرفته در پیکارهای نظامی قرن 21 است. این شرکت‌ها که تحت عنوان شرکت‌های نظامی خصوصی (private military company) فعالیت می‌کنند، صورت امروزی نیروهای مزدورهستند که از قدیم در صحنه درگیری‌های نظامی فعال بوده‌اند. 
 
"بلک واتر" یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خصوصی نظامی در دنیاست که بسیاری از ماموریت‌های حساس پنتاگون و سازمان سیا را برعهده دارد. 

جنگ ایران و عراق بعد از اشغال فلسطین آغاز شد و آلمان تسلیحات شیمیایی خود را در اختیار صدام قرار داد و خاک و مردم ایران علاوه بر منطقه خرید و فروش سلاح، محل آزمایش تسلیحات شیمیایی آلمان شد. افراد شیمیایی اعم از سرباز و مردم عادی برای درمان به کشور آلمان فرستاده شده و آلمانی ها نتیجه آزمایش خود را از نزدیک مشاهده و مطالعه کردند. نتیجه: خریداران تسلیحات شیمیایی آلمان بیشتر شدند. ارتش آزاد سوریه و تروریست های داعش به اسم بشار اسد از سلاح های تازه شیمیایی ساخت آلمان در سوریه استفاده کردند:

روزنامه آلمانی «زوددویچه» نوشت که آلمان به رغم تحریم‌های اروپا، مواد شیمیایی را که در ساخت تسلیحات شیمیایی کاربرد دارند را به سوریه فروخته است. رادیو بایریش و گروه رسانه‌ای «تامدیا» در سوئیس، دیگر رسانه‌های اروپایی هستند که به این موضوع پرداخته‌اند. طبق آنچه در این رسانه‌ها آمده، شرکت آلمانی Brenntag AG با استفاده از یک شرکت تابعه در سوئیس، در سال ۲۰۱۴ ایزوپروپونال و دیتیلامین به سوریه فروخته‌اند و طرفی که این مواد را دریافت کرده، یک شرکت شیمیایی در ارتباط با دولت سوریه بوده است.

آمریکا با ساخت طالبان و تبدیل مزارع افغانستان به کشت خشخاش و تامین هزینه های تروریست ها و سربازانش بوسیله فروش تریاک وارد افغانستان شد و افغانستان نیز به منطقه آزاد جنگ مبدل گشت. هنوز فیلم های دلخراش مناطقی که اول توسط سربازان آمریکا مین گذاری شدند و بعد همان منطقه محل انداختن غذا اعلام میشد و فوج عظیم دست و پاهایی که توسط انفجار مین از مردم جنگ زده و گرسنه اففانستان به جا می ماند از ذهن بیننده پاک نمی شود و ساخت دست و پای مصنوعی و فروش آن نیز شد محل تجارت دیگری و درصد زیادی معلول که هزینه هایش برای هر کشوری کمر شکن است . نسلی بی دست و بی پا. و امروز به نام خصوصی ساز افغانستان به گروه بلک واتر بخشیده شد تا هزینه جنگ و تعلیم تروریست ها با آنها باشد اما در غارت منابع افغانستان به آمریکا -ترامپ سهم دهند:

قبل از خصوصی سازی اخیر جنگ افغانستان با توافق ترامپ و بلک واتر این گروه در عراق و سوریه نیز حضور داشته است و به اسم آوردن دموکراسی و جنگ های بشردوستانه تروریست های داعش و دیگر تروریست ها را تعلیم میداده است.
"بلک واتر" نام قدیمی شرکتی است که امروزه "آکادمی" نامیده می‌شود و شعار آن "نخبه پروری و حمايت اعتماد ساز" است، ماموران بلك واتر مزدوران جنگي هستند و پرچم آن ردپای سياه حيوانی وحشي در ميان نشانه قرمز هدف گيري تفنگ است.

آمریکا با اتکا به حملات شیمیایی عراق به ایران به بهانه اینکه صدام سلاح شیمیایی دارد به عراق حمله کرد و عراق برای سالها منطقه آزاد جنگ دیگری شد. سپس وارد سوریه شدند تا دموکراسی را به سوریه ببرند و کلینتون ها نام این جنگها را جنگ های بشردوستانه نهادند. بعد از سوریه به یمن حمله کردند و این جنگ های بشردوستانه با سوغات دموکراسی ادامه دارد. میلیونها انسان کشته شده اند، میلیونها انسان آواره شده اند، هزاران زن و کودک برده شده اند و خرید و فروش می شوند و بازار مکاره دیگری با تجارت زن و کودک برای آنها باز شده است. بازار فروش میراث فرهنگی و عتیقه داغ گشته است و میلیاردها دلار راهی جیب دلالان و تروریست ها و حراجی های به نام اروپا و آمریکا گشته است.

کمپ های پناهجویان آواره سوریه و یمن و عراق و افغانستان به مرکز عضوگیری و تعلیم تروریست مبدل گشته است. پناهجویان خسته توسط ائتلاف آمریکا به کمپ های آموزش تروریست فرستاده می شوند. همانگونه که پناهجویان خسته ایرانی توسط مجاهدین به هزار دلار خریده شده و به اردوگاه های آموزش تروریست فرستاده می شوند. علاوه بر آن کمپ پناهجویان به مرکز دزدی کودکان برای دلالان اعضا بدن و تجارت دختران باکره مبدل گشته است. زنان و دختران زیبای شرقی به برده گی برده می شوند.پدران آمریکایی و اسرائیلی اگر اول به کشورشان حمله و سپس دخترانش به برده گی برده شوند چه عکس العملی نشان خواهند داد؟ آیا نام مبارزان با بانیان این جنگ و شرارت را تروریست می گذارند؟!

قرارداد آمریکا با ارتش خصوصی برای جنگ در فلیپین - در این ویدئو یکی از تروریست ها اعتراف می کند که کودکان و افراد بیگناه زیادی را کشته است!

ترامپ: عادلانه نیست به ترکیه اف -35 نفروشیم- ترامپ: «این‌که شما بروید و موشک روسی بخری، و ما اجازه نداشته باشیم میلیاردها دلار سلاح به آن‌ها بفروشیم، شرایط عادلانه‌ای نیست».

در سال 2017 انستیتو تحقیقات صلح "سیپری" طی گزارشی اعلام کرد: صادرات و تجارت اسلحه از سال ۱۹۹۰ به بعد، در پنج سال اخیر به بزرگترین حجم خود رسیده است. بنابر منابع مرکز تحقیقاتی «سیپری»، ایالات متحده با ۳۳ درصد سهم صادرات تسلیحات در جهان  در مقام اول بوده است و مشتریان اصلی آمریکا در آسیا و خاورمیانه حضور دارند.

مصاحبه اریک پرینس موسس بلک واتر


ترامپ مدیریت جنگ در افقانستان را به بلک واتر می دهد.
0

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *